Προς το περιεχόμενο

nVIDIA GeForce FX5200 VS ATI Radeon 9200 SE


Sadako

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 40
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
exo dei 5700LE na paizei to most wanted . To peze se 1024 me ola low kai merika medium kai fenotan xalia.To carbon einai safos varitero kai i 5700le arketa kaliteri

apo tin 5200.

Auta ti allo na do diladi?

 

μην ορκιζεσαι οτι η 5700le ειναι καλητερη :

http://www.gpureview.com/show_cards.php?card1=153&card2=167 :rolleyes:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

OMG Super_Vegeta ας μην λέμε ό,τι θέλουμε πλέον ... Καταλήγει εκνευριστικό ... :mad: Μια χαρά παίζει το Carbon με 5200, σε 800 x 600 και τα details στο Medium ;) Ειδικά αν την κλοκάρεις ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Fisika, an exei poli dinati cpu paizei kai se onboard

 

H 5700Le einai pio grigori,tis exo dokimasei kai tis 2.

 

Me tin 5200 eixa tin eksis empeiria me pentium 4, 3Ghx, 1Gb ram ,evala to Chronichles od Riddick ola low 800x600 analisi oso den paei xeirotera. average fps=8

Lineage pali low , anerage frames=3,To Carbon sta low den ksero tis optimize exei.

 

Pantos ftanei na milame gia auti tin karta, arxizei kai me pianei aideia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εντάξει ρε παιδιά, αφού σας είπα ότι ΔΕΝ τη χρησιμοποιώ για gaming (μην ξεράσει και ο super_Vegeta). Το πολύ πολύ κανα Pro ή κανά NBA Live να παίξει, που δε με ενδιαφέρει κιόλας να είναι όλα σε full detail. Με το Pro6 μου έκαναν μια χαρά και οι 2 οι κάρτες..

 

Εγώ ρώτησα γενικά για καλύτερες επιδόσεις. Μη σας πω ότι πιο πολύ με ενδιαφέρει για video editing κλπ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Fisika, an exei poli dinati cpu paizei kai se onboard

 

H 5700Le einai pio grigori,tis exo dokimasei kai tis 2.

 

Me tin 5200 eixa tin eksis empeiria me pentium 4, 3Ghx, 1Gb ram ,evala to Chronichles od Riddick ola low 800x600 analisi oso den paei xeirotera. average fps=8

Lineage pali low , anerage frames=3,To Carbon sta low den ksero tis optimize exei.

 

Pantos ftanei na milame gia auti tin karta, arxizei kai me pianei aideia

 

μάθε ρε αδερφέ να ακούς και τις απόψεις των άλλων αλλιώς μην συζητάς καθόλου τόσα άτομα σου είπα και εσύ το δικό σου δεν ξέρω ποσα ξέρεις και πόσες Vga έχεις αλλάξει αλλα μου φαίνεται ότι δεν ξέρεις και πολλά οποτε αστο

 

Εντάξει ρε παιδιά, αφού σας είπα ότι ΔΕΝ τη χρησιμοποιώ για gaming (μην ξεράσει και ο super_Vegeta). Το πολύ πολύ κανα Pro ή κανά NBA Live να παίξει, που δε με ενδιαφέρει κιόλας να είναι όλα σε full detail. Με το Pro6 μου έκαναν μια χαρά και οι 2 οι κάρτες..

 

Εγώ ρώτησα γενικά για καλύτερες επιδόσεις. Μη σας πω ότι πιο πολύ με ενδιαφέρει για video editing κλπ..

 

video editing ΔΕΝ χρειάζεσαι καλή Vga αλλα επεξεργαστική ισχύ

 

Gia video editing ,anaparogogi(cpu utilization), poiotita apoikonisis i Ati einai poli

kaliteri telia kai paula

 

δες τι είπα στο παιδί και διάβασε το για τι πάει και σε σένα σε cpu utilization και οι 2 κάρτες είναι ίδια μονο που η 5200 είναι ελαφρά πιο καλή λόγο μεγαλυτερου bus για την ποιότητα απεικόνισης δεν θα σχολιάσω πολλά αν εσύ δεν έμαθες να χρησιμοποιείς τους Cpanel και παο τις 2 εταιρέις δεν φταίμε εμείς ;)

 

και please μην γίνεσαι Fanboy

 

Sadako μιας και για αυτά που το θες και οι 2 vga τα ίδια χαλια έινια krta την 5200 που είναι πιο γρηγορη και τελειωσε το θέμα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Sto video edit grapse la8os i8ela na po accelaration

 

Apo ola auta pou eipes , mou arese to teleutaio gia to Fanboy

 

Fanboy gia tin 9200se LoL

Me ekanes kai gelasa

To ti nomizeis gia mena den exei simasia, exoume 2 kartes tou kolou, gia mena mou fenetai pio kali i 9200, apla kai orea

H 9200 einai pio psixri karta kaliteri piotita kai an i alli exei psilotera logia kai vgazei +2 frames apotin 9200 den exei simasia

gia to paidi apo ti katalava.Exo dei 5200 kamenes ouk oliges , 9200 spanios an kai poulouse kala

Leo kati paranoiko vato_loco?

loco?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...