Προς το περιεχόμενο

Μοιράστε " χαστούκια"


zalita

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εγώ πάλι μετανιώνω που είμαι ευγενικός γιατί σε θεωρούν ηλίθιο φαίνεται.

Ήταν το λεωφορείο τίγκα και κρατιόμουν απο ένα σίδερο στο πλάι και είχε λίγο χώρο για να απλώσει κάποιος το χέρι του να κρατηθεί.

Ανεβαίνει λοιπόν μια χοντρή βλαχάρα και έρχεται και μου λέει "εκεί έχει χώρο για ένα άτομο ε?"

Της κάνω "ναι" και τραβιέμαι λίγο για να πιαστεί,και τι κάνει το άτομο!

Χώνεται κανονικά και απλώνεται πάνω στο σίδερο με ένα στυλ τι ωραία που είναι η θέα εκει έξω.Ήταν και χοντρή πανάθεμά την και δεν μπορούσα να κράτηθω.

Ε σ'αυτή θα τράβαγα δυο ανάποδες..

 

Κατά μία σατανική σύμπτωση και αυτή που είδα εγώ τα είχε τα κιλάκια τις...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 48
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Χαστουκακι με ευχαριστηση στα ατομα που κατα την ταυτοχρονη εισοδο τους και εξοδο σου απο καποιο χωρο, νομιζουν οτι εισαι ο πορτιερης τους και οτι ανοιξες την πορτα για να μπουκαρουν μεσα.

Δεν κρατηθηκα σημερα, εριξα αγκωνιδι, ολως τυχαιως. Ενιωσα το κοκαλακι μου να μπηγεται ομορφα σε κατι κρεατικα.

Αλλα χαστουκι γουσταρα περισσοτερο, δεν βολευε η σταση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άστα να πάνε ... Τιγκάραμε στα ζώα !

 

Επίσης, θα χαστούκιζα τον οδηγό, που οδηγεί το λεωφορείο, ή το τρόλεΪ λες και μεταφέρει πατάτες, ανοιγοκλείνει γρήγορα τις πόρτες πιάνοντας τσάντες, φούστες, χέρια, πόδια και δεν ακούει τα ουρλιαχτά των επιβατών πλησίον της πίσω πόρτας γιατί είναι συγκεντρωμένος στον Π. Τερζή/ έξω φωνή / στο ράδιο πρωί-πρωί...

 

@slipknot Εγώ πάλι δεν ξέρω πως θα αντιδρούσα... Μπορεί να ήμουν κουρασμένη, μπαϊλντισμένη, από δουλειά και να μην είχα όρεξη για καυγά, οπότε και να της έδινα τη θέση μου ! Από την άλλη μπορεί και να ήμουν ΠΟΛΥ κουρασμένη και μπαϊλντισμένη από τη δουλειά, οπότε θα εύχονταν να μην είχε μπει ποτέ σε αυτό το τραίνο...:devil:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν και δεν μπαίνω πια σε μμμ τόσο συχνά, δεν θα ξεχάσω τις κυριούλες που τίγκα στο άρωμα θέτουν σε κίνδυνο την ζωή σου με το να σε αναγκάζουν να εισπνέεις όλα τα λουλούδια του αγρού μαζί με τον αγρό επάνω τους..

Καθώς και όλους αυτούς που δεν ξέρουν τι πάει να πεί ρεξόνα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν και δεν μπαίνω πια σε μμμ τόσο συχνά (έχω και όχημα, πάμε μια βόλτα ?:P), δεν θα ξεχάσω τις κυριούλες που τίγκα στο άρωμα θέτουν σε κίνδυνο την ζωή σου με το να σε αναγκάζουν να εισπνέεις όλα τα λουλούδια του αγρού μαζί με τον αγρό επάνω τους..

Καθώς και όλους αυτούς που δεν ξέρουν τι πάει να πεί ρεξόνα..

 

Και καλά να έχουν φορέσει όλα τα άνθη του αγρού το χειμώνα ! Να δεις τι γίνεται άμα φοράνε χειμωνιάτικα αρώματα (με άνθη αγρού/ κανέλες/ σανδαλόξυλα/ πιπέρια/ σκόρδο για το μάτι κλπ.) μες στο καλοκαίρι και σε μεγάλες ποσότητες (για να καλύψουν και τη "δροτσίλα')... Livin' hell !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αχαχαχααχ και τι όχημα? :P

 

Ναι ρε φρίκη. Επίσης είναι για πολλές κλοτσιές οι Ελληνάρες που περιμένουν στην ουρά και ενω βλέπουν οτι ο ταμίας τα έχει παίξει στην κυριολεξία, επιμένουν να φωνάζουν και να γίνονται ρεζίλι δημοσίως..

Βασικά μου την σπάνε γενικώς αυτοι που κράζουν και μάλιστα σε κοιτάνε κιόλας για να τους δώσεις το νεύμα που ζητάνε ή στην καλύτερη να αρχίσεις να κράζεις και εσυ με την σειρά σου με τις φράσεις: "Καλά τα λέτε κύριε", "παντού τα ίδια", "σαν τα σκυλιά μας έχουν", "αλλά το ψάρι βρωμάει απ' το κεφάαααλι" και τέτοια χαριτωμένα όπου αρχίζει μια τελείως σουρεάλ συζήτηση μεταξύ αγνώστων.. Γαμώ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ποια ουρά ρε φρου2; μπατε σκύλοι αλέστε είναι οι περισσότεροι και κυρίως οι της μεγαλύτερης ηλικίας. πως να σου φάνε τη σειρά και μάλιστα κοιτάνε και ευθεία μην τυχόν δουν που τους κοιτάς για την μαλακία που έκαναν. (αυτά μέχρι και αν τους πάρει κανάς διαβολάκος απ τη Μάνη)

 

αυτό γενικά με το μπούγιο-συνοστισμό σε "ουρές", και στις εισόδους-εξόδους από τραίνα, λεωφορεία, ανσανσερ είναι το χειρότερό μου.. κλωτσίες και "Χαστούκια" σε όλους τους από μένα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολλές μπάτσες στους τροχαίους που αντί να διευκολύνουν την κίνηση στήνονται και γράφουν τον κόσμο και μετά προσπαθούν να μας πείσουν ότι το κάνουν για το καλό μας.

 

da.gif

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ θα πλάκωνα στο ξύλο κάτι γριές που νομίζουν ότι ο δρόμος είναι ιπποπόταμος και θέλουν να δημιουργήσουν μια λιμνούλα με νερό για να μπει μέσα και να δροσιστεί λίγο και αυτός ο κακομοίρης..Για πολλά χαστούκια όμως..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συμφωνώ με αυτούς που λένε για το τι γίνεται όταν πας να κατέβεις από τραίνο,λεωφορείο κλπ(ειδικά όμως από τραίνο).Βιάζονται όλοι να μπουν μέσα.Κατανοώ ότι ο καθένας μπορεί να βιάζεται να πάει κάπου αλλά έλεος κάνουν λες και δεν θα προλάβουν να μπούνε.Πιο πολύ παίζει να μην προλάβεις να βγεις εσύ παρά να μην μπούνε αυτοί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ θα πλάκωνα στο ξύλο κάτι γριές που νομίζουν ότι ο δρόμος είναι ιπποπόταμος και θέλουν να δημιουργήσουν μια λιμνούλα με νερό για να μπει μέσα και να δροσιστεί λίγο και αυτός ο κακομοίρης..Για πολλά χαστούκια όμως..

 

Ναι horsepower,τι εννοείς ? Εξηγήσου !!!! :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν έχεις δει το καλοκαίρι τις γριές που καταβρέχουν τον δρόμο για να "δροσίσει"?

 

Χμμμ..εδώ στα Πετράλωνα έχουμε μια συνοικία από σπίτια τα οποία έχουν χτίσει πρόσφυγες από Μικρά Ασία και είναι κάπως παραδοσιακή συνοικία.Είχα δει βρέχουν τον δρόμο αλλά νόμιζα πώς απλά....καθάριζαν....:lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...