Προς το περιεχόμενο

Μοιράστε " χαστούκια"


zalita

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Επίσης ένα χαστούκι σε κάτι γέρους σε καφενεία που όταν περνάς απ' έξω σε κοιτάνε λες και ήρθες από τον Άρη μόνο και μόνο επειδή έχεις μακρύ μαλλί(?) και ένα χαστούκι σε όσους μαλάκες δεν σέβονται διαφορετικές απόψεις από τις δικές τους και σχολιάζουν μόνο και μόνο επειδή δεν ψηφίζεις υπέρ στην κατάληψη !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 48
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
  • Moderators

Συνεχίζω τη "καφρίλα" προς ηλικιωμένους

Χαστούκι στη γριά στο supermarket που κρατώντας ένα καρβέλι ψωμι ζητούσε να προωθηθεί στη ουρά και όταν έφτασε στο ταμείο αποκάλυψε και το υπόλοιπο γεμάτο καλάθι που είχε ψωνίσει.

 

Και απανωτά βροντερά χαστούκια στο βλάκα γείτονα που κάλεσε την αστυνομία για διατάραξη κοινής ησυχίας ανήμερα στη γιορτή μου και ενώ η "φασαρία" ήταν μόνο ομιλίες.

 

1 χαστούκι σε οδηγούς που επιμένουν να μιλούν σε κινητό με συνέπεια να κάνουν ηλιθιότητες στο δρόμο. Και 1 σε αυτούς που δεν βγάζουν φλας πριν στρίψουν...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μία διπλή σφαλιάρα σ'αυτόν που μου έκλεψε τη σέλα του ποδηλάτου και μου άφησε ένα μεταφορικό μέσο για βιτσιόζους.

Και ένα combo χαστούκι στους τρεις μεθυσμένους βλάκες που κυνηγούσαν μια τουρίστρια και τη "φλέρταραν" φωνάζοντάς της "ΚΙΣ,ΚΙΣ μωρή μαλάκω!". Ο ρομαντισμός ψόφησε επι τόπου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μία διπλή σφαλιάρα σ'αυτόν που μου έκλεψε τη σέλα του ποδηλάτου και μου άφησε ένα μεταφορικό μέσο για βιτσιόζους.

Και ένα combo χαστούκι στους τρεις μεθυσμένους βλάκες που κυνηγούσαν μια τουρίστρια και τη "φλέρταραν" φωνάζοντάς της "ΚΙΣ,ΚΙΣ μωρή μαλάκω!". Ο ρομαντισμός ψόφησε επι τόπου.

 

Από τα καλύτερα ποστ όμως ε. :P

Δίχως πλάκα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...