Προς το περιεχόμενο

Που θα βρω συγκεκριμενη ρατσα;


Hamurabi

Προτεινόμενες αναρτήσεις

που θα βρω παιδια μια συγκεκριμενυη ρατσα σκυλου ναγορασω; κατι μουχουν πει για ενα μερος στη παρνηθα πουχει τα παντα να διαλεξεις.ξερει κανεις κατι;

θελω να βρω αυτο το σκυλακι που επεζε στο the mask.

thanks in advance

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όντως ο τρόπος που το θέτεις το θέμα είναι λίγο κάπως...

Τα σκυλιά θέλουν όση φροντίδα όση μία κοπέλα, με το μόνο καλό ότι δε σου μιλάνε συνεχώς και δε σου χρεώνουν την πιστωτική εώς εκεί που δε πάει άλλο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

είμαι ο μόνος που δεν διακρίνω κάτι περίεργο στο αρχικό post?..θέλει να πάρει σκύλο συγκεκριμένης ράτσας..που το κακό??και πως αλλιώς θα μπορούσε να το θέσει??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κατι μουχουν πει για ενα μερος στη παρνηθα πουχει τα παντα να διαλεξεις.

 

Εγώ προσωπικά σε αυτό έχω μια..ένσταση ας το πούμε.Έτσι όπως το διαβάζω είναι λες και υπάρχει κάποιο μαγαζί σαν μανάβικο..πας,βλέπεις,διαλέγεις,πετάς στο καλάθι,φεύγεις..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ελα ρε παιδια ελεος, εχουνε ζησει ολη τους τη ζωη ηδη 2 σκυλια μαζι μου και τωρα εχω εδω και 6 χρονια και τριτο. Ολα τα φροντιζω σαν παιδια μου. Αφηστε λοιπον τις θεωριες και βοηθειστε. Συμφωνω και γω οτι το "αγοραζω-πουλαω" ενα ζωντανο ον δεν ειναι οτι καλυτερο αλλα στην τελικη θα το αγορασω για να το φροντιζω οχι για να το φαω.

 

Ενα jack Russel Terrier θελω,αυτο που επεζε στη μασκα. Εχει κανεις καμια ιδεα που θα βρω ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειναι ενα πολυ μεγαλο πετ σοπ στην αθηνας δεν θυμαμαι ονομα θα το προσεξεις ομως σιγουρα. αυτος εκει μεσα και να μην εχει σου φερνει οτι θες ειναι μεγαλο λαμογιο και πολυ χωμενος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εντάξει τώρα. . .

Θα ήταν πιο σωστό δηλαδή να έλεγε ο άνθρωπος , ζητώ να συνάψω φιλικές σχέσεις με ένα τεριε. Είμαι πολύ ευχάριστος στην παρέα παρακαλώ οποιοσδήποτε σκύλος ή κάποιος απο εσάς που γνωρίζει έναν τέτοιο σκύλο προσωπικά και διαβάζει αυτό το ποστ και ενδιαφέρεται, ας μου στείλει πμ για τα περεταίρω.

 

Τα σκυλιά θέλουν όση φροντίδα όση μία κοπέλα

Μάλιστα , να ξυρίζουμε και τα πόδια τους δηλαδή ένα πράμα . . .και να πηγαίνουμε μαζί τους για βραδυνό μπάνιο στο σεληνόφως. Αμα κάτσει κιόλας ρίχνουμε και έναν.

 

Τσκ! :- p

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν αγορασες τα σκυλια με τον ιδιο τροπο παλι δεν εχει καμμια σημασια με αυτο π ειπαμε.οταν καποιος παει να αγορασει εναν σκυλο πρεπει να διαβασει τα παντα για την ρατσα,να δει αν μπορει να του δωσει αυτα π ζηταει,αν το σηκωνει το κλιμα κτλ κτλ. εσυ απλα μπηκες κ ειπες μ αρεσει το σκυλι απο την ταινια θελω κ γω ενα.(οπως ειχε γινει με τα ιγκουανα κ σειρα μεγκα π μολις μεγαλωναν τα πεταγαν στο δρομο γιατι δεν θελαν να χαλασουν λεφτα για τα εξοδα τ κ επειδη γινοντουσαν 1,5μ)

ακομη κ να μην εισαι ενας απο αυτους αυτο αφησες να εννοηθει..

anyway μιας κ δεν θα σαι ουτε ο 1ος ουτε ο τελευταιος..

στην παρνηθα μηπως εχουν εκτροφες γιατι μαγαζι χλωμο.επισης το θεμα ειναι αν θες να εχει pedigree...

ρωτα σε κανα pets.gr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλε Kage, δε περιμενω στην ηλικια μου να μου κανουν μαθηματα απτο ιντερνετ. Οποιο σκυλι ειχα ανεκαθεν το φροντιζα σαν παιδι μου,οποτε περιτευουν τα σχολια σου. Ειπα ηδη οτι εχουν περασει 3 σκυλια απτο σπιτι μου τα οποια περασαν βασιλικη ζωη,τα φροντιζα πιο πολυ και απτα παιδια μου που λεει ο λογος.

 

Δεν ζητησα ομως να αναλυσουμε αν αρεσει ή δεν αρεσει ο τροπος που συντασω τις σκεψεις μου. Ρωτησα κατι συγκεκριμενο γιαυτο και οποιος δε γνωριζει δεν υπαρχει λογος να απανταει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...