Προς το περιεχόμενο

pes 2008 ps2 entypwseis!!!


dbisbik

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δυστυχώς απογοήτευση!!

Η άμυνα είναι για κλάματα,μπαίνουν πανεύκολα γκολ,αργό στην κίνηση και πολλά άλλα.

Κρίμα τα λεφτά για το δισκάκι!!!

 

an epaizes sto ena epipedo ok.... nai einai gia klamata.... argo???oloi paraponionountai oti einai grigoro k exasa to xaraktira tou PRO k esi les grigoro???? mipws den epaizes se ps2??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 58
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
Δυστυχώς απογοήτευση!!

Η άμυνα είναι για κλάματα,μπαίνουν πανεύκολα γκολ,αργό στην κίνηση και πολλά άλλα.

Κρίμα τα λεφτά για το δισκάκι!!!

 

Δοκιμασες να παιξεις στο top player??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σαφως μπαινουν περισσοτερα γκολ και ειναι πιο αργο το παιχνιδι....ομως ετσι δεν ειναι το πραγματικο ποδοσφαιρο?στο προ6 τα περισσοτερα ματς εληγαν 1-0.επισης τα γραφικα ειναι καλυτερα,αν δειτε τις φατσες των παιχτων των ελληνικων ομαδων θα δειτε την διαφορα.νομιζω ειναι πιο δυσκολο να μπει μακρινο σουτ,μπαινουν πιο ευκολα τα τετατετ με τον τερματοφυλακα,αλλα γενικα πειστευω οτι ολες οι αλλαγες ειναι ακριβως οπως ειναι το ποδοσφαιρο σημερα,δεν τρεχουν σαν καμικαζι οι παιχτες,ειδικα στην ελλαδα χαχαχα....τελος παντων νομιζω το προ ειναι ακομα καλυτερο,και φετος ειδικα εξιζει να παιξει κανεις διοργανωσεις και με εθνικες ομαδες.η αληθεια ειναι οτι και εγω αναρωτιεμαι μηπως τελικα ειναι καλυτερο στο πλευ2,αντι στο πλευ3 συμφωνα με οσα διαβαζω,γιατι δεν το εχω δει εκει,αλλα ενπασει περιπτωσει και για το πλευ2 νομιζω αξιζει τα λεφτα του,που και σαφως λιγοτερα απο οτι σε πλευ3 η χβοξ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

sto ps3 prepei na doume ti tha ginei me to patch pou lene oti tha bgaloun. pantws sto ps2 einai ipodeigmatiko. mporei na min exei vouties k tetoia kolpa, alla se ola ta alla einai apisteuta kalo. mono k mono oti pleon den iparxoun slowdowns kai exoun beltiothei oi kontres k to passing game, ftanei.

 

alitheia... ipirxe to bug twn adeiwn kerkidwn. diladi an k apo makria oi kerkides itan gemates otan ksekinouse o agonas, ingame otan isoun konta stin grammi, oi kerkides itan adeies. einai k tora etsi?ksexasa na to koitaksw egw kai to vradu exw episkepsi se eortazonta.. :(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

'Ελεος για ps2 τελικά... πόνεσαν τα μάτια μου... στην αρχή νόμιζα οτι ήταν τα 60hz... το άλλαξα... τπτ... θα του δώσω μια ευκαιρία ακόμα στην tv μου (γιατί είχα κουβαλήσει το ps2 σε φίλο... και μετά στο ντουλάπι..). Τελικά όλο και μου αρέσει περισσότερο η 360 έκδοση (Αν και στην αρχή μου την είχε δώσει...)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι διαφορές γίνονται κατανοητές όσο περισσότερο παίζεις. Γι'αυτό μην βγαίνετε και γράφετε έτσι αβίαστα ότι είναι ίδιο διότι δεν είναι. Λέτε να μην έκαναν τίποτα ένα χρόνο στην Κόναμι; Απλά οι διαφορές δεν βγάζουν μάτι στο πρώτο ματς. Μετά από κάνα μήνα παιχνιδιού θα το δεις και συ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...