Προς το περιεχόμενο

pes 2008 ps2 entypwseis!!!


dbisbik

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 58
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

loipon paidia i antoistixia ton agglikon omadon sto pro einai me authn thn seira:arsenal aston villa birmingham blackburn bolton chelsea derby everton fulham liverpool man city man united(glory man united!!!!) middlesbrough newcastle portsmouth reading sunderland totenham west ham wigan!!!auta oxi pou den tha tis briskame!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

mias kai fainetai oti to katexeis to thema....den exw idea pws tha perasw apo to pc sto ps2 ta diafora patsakia....usb???? kai anoigw to ps2 xwris dvd??? mesa apo to menu tou pro2008 me karfomeno usb panw ??? idees dikes mou einai authes proxires aliws den exw idea to pws ginetai...

 

 

 

Χρειάζεσαι για τη δουλειά αυτή είναι ειδικό φλασάκι που λέγεται max drive pro, σε συνεργασία με ένα ειδικό cd. Δεν θυμάμαι από που το είχα πάρει, νομίζω από play.com, με την τιμή του να μην ξεπερνά τα 10 ευρώ (αν πάντα θυμάμαι καλά). Αν θες, όταν γυρίσω σπίτι μπορώ να σου πω περισσότερες λεπτομέρειες.

Επίσης κάπου είχα διαβάσει πως και με ένα απλό usb flash και μια σύνθετη διαδικασία μπορείς να μεταφέρεις αρχεία. Αν ψάξεις στο google, σίγουρα θα βρεις περισσότερες πληροφορίες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
Χρειάζεσαι για τη δουλειά αυτή είναι ειδικό φλασάκι που λέγεται max drive pro, σε συνεργασία με ένα ειδικό cd. Δεν θυμάμαι από που το είχα πάρει, νομίζω από play.com, με την τιμή του να μην ξεπερνά τα 10 ευρώ (αν πάντα θυμάμαι καλά). Αν θες, όταν γυρίσω σπίτι μπορώ να σου πω περισσότερες λεπτομέρειες.

Επίσης κάπου είχα διαβάσει πως και με ένα απλό usb flash και μια σύνθετη διαδικασία μπορείς να μεταφέρεις αρχεία. Αν ψάξεις στο google, σίγουρα θα βρεις περισσότερες πληροφορίες.

 

Ένα οποιοδήποτε φλασάκι χρειάζεσαι και το πρόγραμμα max drive pro γραμμένο σε 1 cd. (τσιπαρισμένο ps2 slim τσεκαρισμένο ). Φορτώνεις το πρόγραμμα, διαβάζει απο το φλασάκι και κάνεις αντιγραφή το save στην κάρτα μνήμης. Τόσο απλά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

exw anevasei ena thema gia to pes2008...vrhka site me odhgies sta kinezika pws na ftiaksw tis emfaniseis twn omadwn ths premiership sto edit mode wste na moiazoun me tis original.fusika den katalavainw tipota.gnwrizei kaneis tipota gia auto to site h kapoio paromoio me analytikes odhgies?den nomizw oti mporw na to ftiaksw me patch giati den exw tsiparei thn konsola mou(xbox 360) wrisre kai ta link gia na deite http://www.sakax2.com/kit/p05.html http://www.sakax2.com/faq/kit.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φιλε μου μηπως ξερεις καποιο site για να κατεβασω το max drive pro?

 

to max drive pro den einai programma. einai pressaristo cd k flashaki usb. an exeis tsiparismeno ps2 tote tin douleia sou tin kaneis k free me to ulaunchELF.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ που έχω το save file από την προηγούμενη έκδοση, μπορώ να περάσω τους αγορασμένους παίκτες που είχα από το PES Shop ή πρέπει πάλι από την αρχή να τους αγοράσω όλους;

Και μήπως υπάρχει κάποιος τρόπος να περάσω τις μονάδες που είχα κερδίσει από το προηγούμενο στο νέο ή περνάνε μόνο αυτά που αναφέρονται προηγούμενα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...