Προς το περιεχόμενο

Honda Type R: Ποιός εδώ μέσα;


naiv_dim

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Συμφωνώ απόλυτα με τη τελευταία σου πρόταση.

 

Όσο ωραίο αμάξι και αν είναι, δεν έχει την απαιτούμενη άνεση για καθημερινή χρήση.

 

Όπως και να το κάνεις, είναι νευρικό αμάξι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πως γινετε να λετε νευρικο ενα αυτοκ.ατμοσφαιρικο με 200 αλογα π ανοιγει απο 6-9χιλ στροφες?

κ δεν γινεται να το συγκρινουμε με αυτοκινητα 280αλογων τουρμπο κ 4κουνες π χουν κ 20χιλ παρπανω.

μια χαρα ειναι το αυτοκ.αλλα το παλιο ειναι καλυτερο απο το καινουργιο..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν είναι μόνο η ισχύς είναι και η κλιμάκωση του κιβωτίου και οι ρυθμίσεις της ανάρτησης πχ...όπως και να έχει περι ορέξεως...αν άλλος γουστάρει να τον τσούζει το κωλαράκι του από τις λακούβες εμένα μου περισσεύει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μια χαρα ειναι το αυτοκ.αλλα το παλιο ειναι καλυτερο απο το καινουργιο..

αυτο λεω κ γω..

παντως επειδη το ψαχνω πολυ, το type R μεχρι στιγμης με κερδιζει.. οκ οι αναρτησεις του ειναι λιγο σκληρες κ νοιωθεις τις λακουβες αλλα οχι οτι ταρακουνιεσαι κ πολυ απλα τις νοιωθεις.. κ απο γκαζι κ κρατημα ομως, δ το πολυ συζηταω.. με χουν πεισει..

δ ξερω αν οι απαντησεις μου ειναι αντικειμενικες ή υποκειμενικες αλλα αυτη ειναι η γνωμη μου..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δ ξερω αν οι απαντησεις μου ειναι αντικειμενικες ή υποκειμενικες αλλα αυτη ειναι η γνωμη μου..

 

rofl!

 

integra εχει στην ελλαδα!

 

Να το θέσω έτσι: η επίσημη αντιπροσωπεία δεν τα φέρνει:P. Τώρα αν κυκλοφορούν κάποια είναι εισαγωγές ιδιωτών μάλλον.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...