Προς το περιεχόμενο

κολλαει αρκετες φορες το ρουτερ ή κατι αλλο


xristoforos25

Προτεινόμενες αναρτήσεις

μια μικρη εισαγωγη,ειχα ενα ενσυρματο ρουτερ crypto f350 που μου το ειχε δωσει η λαννετ.ολα ηταν μια χαρα,πριν 8μερες μου εστειλαν ενα ασυρματο ρουτερ sagem και καλα για το live box,στην αρχη το συνδεσα ασυρματα,αλλα μετα διαβασα μια ερευνα κατι γερμανων και τρομαξα και το συνδεσα με usb.

το προβλημα μου ειναι το εξης:ενω ειμαι μεσα στο ιντερνετ ή κατεβαζοντας ή απλα σε διαφορα φορουμ,μου κολλαει το ιντερνετ και δε γινεται τιποτα, μονο αν κανω ρεσετ στο ρουτερ,τοτε ξεκολλαει.

ο χρονος που παιρνει για να κολλησει ειναι διαφορετικος,αλλοτε κολλαει μεσα σε 10λεπτα,αλλοτε σε 2 ωρες και αλλοτε μετα απο 2μερες σερι

τι φταιει?οταν ειχα το αλλο ρουτερ το ειχα συνεχεια ανοιχτο το πσ,δεν εκλεινε ποτε και δεν ειχε κολλησει ποτε το ιντερντ και αυτο σε usb το ειχα συνδεσει

καμια ιδεα??βαρεσα και ενα φορματ ετσι για καλο και κακο,αλλα τιποτα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

kanto firmware update giati exei pola bug.b.oxi usb xilies fores wireless i ethernet.b.apo to kako sto xirotero router.apo tin patata to crypto stin xazomara sagem.rixtou ena firmware mps kai strosei kai balto wireless i ethernet.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

kanto firmware update giati exei pola bug.b.oxi usb xilies fores wireless i ethernet.b.apo to kako sto xirotero router.apo tin patata to crypto stin xazomara sagem.rixtou ena firmware mps kai strosei kai balto wireless i ethernet.

 

επειδη σε διαβαζω,καποια οικονομικη προταση για ρουτερ!

σου εχω εμπιστοσυνη και δε το λεω ετσι,διαβαζω πολυ στο φορουμ και βλεπω οτι ξερεις πολλα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

to linksys wag200 kai to zyxel 660 oloi lene poli kala logia kai ego oso ta exo dokimasei den mporo na po oti iparxei provlima.apla kane ena firmware update mpas kai pexei kalitera to iparxon sou .ektos an ftteei kati me to pc sou pou to kolaei.b.to speedouch kai to siemens apla exoun mia kaliteri simperifora stis poli provlimatikes grammes alla den nomizo oti anikeis ekei.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...