Προς το περιεχόμενο

Περίεργα, ανεξήγητα φαινόμενα


Swimmer21

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderators
εγω φιλε παω 12 χρονια πρωταθλητισμο κολυμβηση και ειμαι 16 ετων....τελοσπαντων δεν ειναι απο αυτο...βρηκα στο google οτι ειναι ελαττωμα στην επικοινωνια ενος νευρου αναμμεσα σε ακοη και οραση!

 

Oπα βρηκαμε τον πιο yo σουπερ κολυμβηταρά. Respect και να μου γραψεις εαν ξανασυμμετεχω σε δικο σου θεμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 77
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Μήπως ενοείται έναν ενοχλητικό «ψιλό» θόρυβο που συνήθως προέρχεται από μετασχηματιστές. Το κάνουν ποιό συχνά κινέζικες συσκευές.

Αν μιλάμε για το ίδιο θόρυβο. Και ναι είναι σε τέτοια συχνότητα που και τα αυτιά να κλείσεις είναι σαν να χτυπάει παντού στο σώμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτο ακριβως εννοω wert....αλλα γινεται συνεχως με κλειστες τηλεορασεις και ακομα και οταν κλεινω τ αφτια μου....ενα ενοχλητικο ''ιιιιιιιι'' που το ακουω τωρα τελευταια πιο δυνατα...ακομα κ εκτος σπιτιου...λες και προερχετε απο μεσα μου...Help παιδια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια ξερετε τι ειναι οι αεροψεκασμοί??? Εννοω καποια περιεργα αεροπλανα που πεουν τωρα τελευταια πανω απο την Αττικη και αφηνουν κατι τεραστιες ασπρες ουρες που μενουν για αρκετες ωρες στον ουρανο...:whistle:

 

* μερικοι λενε οτι ειναι για να ελεγξουν το κλιμα

* αλλοι για προβλεψη καιρου

* αλλοι οτι ψεκαζουν αλουμινιο για ανακλα την θερμοκρασια του ηλιου

* και αλλοι οτι κανουν πειραματα με χημικα πανω μας...

 

τελικα τι ειναι????:rolleyes:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έλεος ρε συ swimmer..σε έχει πιάσει το μεταφυσικό σου να πούμε και ανοίγεις το ένα πίσω από το άλλο..κάνα ένα θέμα "Περίεργα-Ανεξήγητα-Ουάου" και βάλτα όλα εκεί..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ 2 φορές,λίγο πριν κοιμηθώ είδα στο δωμάτιο μου μικρά ανθρωπάκια να λικνίζονται στον ρυθμό της trance(εκτός από εικόνα είχα και ήχο).

 

Επίσης μια άλλη φορά κατά τις 3:00 και αφού διάβαζα ένα topic με τρομακτικές ιστορίες στο insomnia νόμιζα για μια στιγμή ότι είδα φάντασμα στο δωμάτιο μου,μέχρι να συνειδητοποιήσω ότι ήταν η μάνα μου με νυχτικιά.

 

Άλλα μεταφυσικά,αντιμεταφυσικά,αστροφυσικά φαινόμενα όταν θυμηθώ....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδία help! Απαντήστε μου σας παρακαλώ

 

Έχει δει κανείς κάτι ανθρώπους που βγαίνουν την μέρα στις πόλεις με ένα περίεργο φορτηγό και σταματάνε στους κάδους?

Άκουσα οτι πηγαίνουν και μαζεύουν τα σκουπίδια αλλά δεν ξέρω γιατί :whistle:

 

* μερικοί λένε οτι είναι ρακοσυλλέκτες και τα τρώνε

* άλλοι λένε οτι είναι φιλανθρωπική οργάνωση και τα στέλνουν στην Αφρική

* άλλοι οτι τα χρησιμοποιούν για να κατασκευάσουν ένα υπερόπλο

* άλλοι λένε οτι μ'έχει φάει

 

τελικά τι είναι? :rolleyes:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδία help! Απαντήστε μου σας παρακαλώ

 

Έχει δει κανείς κάτι ανθρώπους που βγαίνουν την μέρα στις πόλεις με ένα περίεργο φορτηγό και σταματάνε στους κάδους?

Άκουσα οτι πηγαίνουν και μαζεύουν τα σκουπίδια αλλά δεν ξέρω γιατί :whistle:

 

* μερικοί λένε οτι είναι ρακοσυλλέκτες και τα τρώνε

* άλλοι λένε οτι είναι φιλανθρωπική οργάνωση και τα στέλνουν στην Αφρική

* άλλοι οτι τα χρησιμοποιούν για να κατασκευάσουν ένα υπερόπλο

* άλλοι λένε οτι μ'έχει φάει

 

τελικά τι είναι? :rolleyes:

 

Είναι οι λιγοστοί Ελ οι οποίοι έχουν επιζήσει και ζουν ανάμεσα μας οι οποίοι μαζεύουν αυτά ακριβώς τα ''αντικείμενα'' τα οποία βρίσκονται στους κάδους με σκοπό να κατασκευάσουν ένα υπέρ-διαστημόπλοιο και να ταξιδέψουν πίσω στο Σύριο ώστε να χτίσουν την καινούργια τους Πόλη και να αναπαραχθούν και τελικά να καταστρέψουν τους Νεφελίμ.

 

 

Ελ είναι και ο topic starter....

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι οι λιγοστοί Ελ οι οποίοι έχουν επιζήσει και ζουν ανάμεσα μας οι οποίοι μαζεύουν αυτά ακριβώς τα ''αντικείμενα'' τα οποία βρίσκονται στους κάδους με σκοπό να κατασκευάσουν ένα υπέρ-διαστημόπλοιο και να ταξιδέψουν πίσω στο Σύριο ώστε να χτίσουν την καινούργια τους Πόλη και να αναπαραχθούν και τελικά να καταστρέψουν τους Νεφελίμ.

 

 

Ελ είναι και ο topic starter....

 

Στο Συριο πανε και με καραβι η αεροπλανο. Να του πουν και ενα γεια εκ μερους μου, καιρο εχουμε να καπνισουμε αργιλε μαζι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επίσης με καράβι μπορείς να πάς στη Δύση, όπου είναι το βασίλειο των Θεών.

 

Αλλά απαραίτητη προϋπόθεση να είσαι Ξωτικό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...