Προς το περιεχόμενο

Περίεργα, ανεξήγητα φαινόμενα


Swimmer21

Προτεινόμενες αναρτήσεις

νομίζω πως απόψε είδα ενα ΒΡΙΛ. Άρπαξε νερό και εξαφανίστηκε μπαμ μπαμ.

Το περίεργο είναι οτι δεν βγήκε απο το έδαφος των Βρυλισίων αλλά Χαιδάρι μεριά. Είναι ανησυχητικό αυτό?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 77
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Ωωωωωωωωωπ παιδιά...να το το ανεξήγητο φαινόμενο..3 διαφορετικοί insomniaks γράφουν μια περιοχή με 3 διαφορετικούς τρόπους(αυτό γίνεται σε 3 συνεχόμενα posts μάλιστα). Που σαι Swimmer21 !!!! Τρέχα να δεις !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επίσης με καράβι μπορείς να πάς στη Δύση, όπου είναι το βασίλειο των Θεών.

 

Αλλά απαραίτητη προϋπόθεση να είσαι Ξωτικό.

 

Οι Βαλαρ στον κοσμο της μεσης γης, δεν ηταν Θεοι, αλλα περισσοτερο ανωτερα οντα. Και το Βαλινορ, παροτι ηταν ο τοπος μονιμης εγκαταστασης τους, δεν ηταν δικο τους βασιλειο. Ηταν στην ελευθερη βουληση των ξωτικων να ζησουν και να χτισουν εκει περα. Μετα τα γεγονοτα της Αδελφοκτονιας μεταξυ Νολτορ και Τελερι, οσοι μετανοισαν τους δωθηκε αφεση, παροτι ειχε πεσει και πανω τος η καταρα του Μαντος

 

(το σκοτωσαμε στο off/on topic)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αλλά απαραίτητη προϋπόθεση να είσαι Ξωτικό.

 

Έχω ένα γνωστό στην αστυνομία.Αν βγάλω πλαστή ταυτότητα λες να με περάσουν για ξωτικό?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραίο το Σιλμαρίλιον, αλλά κουραστικό θα έλεγα.

 

Την πρώτη φορά που είχα διαβάσει το Silmarillion ξενέρωσα επειδή ήταν τόσο μικρό..:-)..θέλει να ξεκινήσεις να το διαβάζεις με πολυυυυ όρεξη αλλιώς είναι γεγονός ότι κουράζει..Θέλω κάποια στιγμή να το ξαναδιαβάσω αλλά δεν μου το επιτρέπουν πολλά αυτόν τον καιρό..πέραν του ότι βαριέμαι να θυμάμαι τα άπειρα ονόματα..:-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο πολυ Λιακο κανει κακο, θα φρικαρετε σαν τον αδερφο μου γι αυτο προσοχη στα ανεξηγητα, μιλαω σοβαρα, μην επιρεαζεστε και μην πορονεστε με τετοιες μαλ@κιες, ο τυπος ειναι μαγκας και οικονομαει, 3 μαγαζια σε ενα χρονο εχει ανοιξει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια ξερετε τι ειναι οι αεροψεκασμοί??? Εννοω καποια περιεργα αεροπλανα που πεουν τωρα τελευταια πανω απο την Αττικη και αφηνουν κατι τεραστιες ασπρες ουρες που μενουν για αρκετες ωρες στον ουρανο...:whistle:

 

* μερικοι λενε οτι ειναι για να ελεγξουν το κλιμα

* αλλοι για προβλεψη καιρου

* αλλοι οτι ψεκαζουν αλουμινιο για ανακλα την θερμοκρασια του ηλιου

* και αλλοι οτι κανουν πειραματα με χημικα πανω μας...

 

τελικα τι ειναι????:rolleyes:

 

Το τελευταιο !!!! (Βλεπε Λιακοπουλος)

Τελικα μηπως εχουμε αναγκη απο κανεναν εξορκισμο ολοι μας,μπας και συνελθουμε.Λεω μηπως....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο πολυ Λιακο κανει κακο, θα φρικαρετε σαν τον αδερφο μου γι αυτο προσοχη στα ανεξηγητα, μιλαω σοβαρα, μην επιρεαζεστε και μην πορονεστε με τετοιες μαλ@κιες, ο τυπος ειναι μαγκας και οικονομαει, 3 μαγαζια σε ενα χρονο εχει ανοιξει.

 

Δεν νομίζω να πωρώνεται κανείς με Λιακό,απλά πλάκα κάνουμε.Σιγά μη πιστέψουμε ότι λέει ο κάθε τυχάρπαστος..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν νομίζω να πωρώνεται κανείς με Λιακό,απλά πλάκα κάνουμε.Σιγά μη πιστέψουμε ότι λέει ο κάθε τυχάρπαστος..

 

EEE!

Kάτω τα χέρια απ'τον Λιακό ρε !! :mad:

 

:P

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...