Προς το περιεχόμενο

Περίεργα, ανεξήγητα φαινόμενα


Swimmer21

Προτεινόμενες αναρτήσεις

EEE!

Kάτω τα χέρια απ'τον Λιακό ρε !! :mad:

 

:P

 

Ρε man μου φαίνεται δεν το έχεις ψάξει καλά το θέμα.Ο Λιακό δεν είναι τίποτα.Ο αληθινός δάσκαλος είναι ο Λάσκος(μπορείτε να τον βρείτε αν ψάξετε στο youtube).Άντε γιατί πολύ ψηλά τον έχετε τον Λιακό και δεν πρέπει....

 

 

Όχι δεν κάνω πλάκα !!!:mad:

 

:P

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες μετά...
  • Απαντ. 77
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Παιδιά αεροψεκασμοί γίνονται για τη δημιουργία συννέφων και ελέγχου του καιρού (είναι γνωστό απ'το 1960 σε συνέδρια και μπορούν να σταματήσουν η να "ηρεμήσουν τυφώνες και παραδέχθηκε ένας Αμερικανός ερευνητής που ανέπτυξε τη μέθοδο αυτή οτι ο "Κατρίνα" δεν σταματήθηκε για πολιτικούς σκοπούς.)

Η σύνθεση των τεχνητών αυτών συννέφων έχει μέσα αλουμίνιο, βάρειο κα άλλο ένα επιβλαβές στοιχείο που δε θυμάμαι αυτή τη στιγμή. Το αλουμίνιο προκαλεί απώλεια μνήμης και μακροπρόθεσμα Αλτσχάϊμερ (υπάρχει και στα αποσμητικά, να τα αποφεύγετε) και το βάρειο μια ανεξήγητη κόπωση και πτώση του ανοσοποιητικού συστήματος. Γι'αυτό λένε "κυκλοφορεί αυτή η γρίπη... Πως κυκλοφορεί.. Με τη νοημοσύνη μας παίζουν??

Κάντε search στο youtube τη λέξη "Chemtrails" και δείτε τι συμβαίνει γύρω σας.

"Τίποτα δεν είναι αυτό που φαίνεται"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εδώ γιατί ψεκάζουν, τι θέλουν να ελέγξουν εδώ αφού οι καιρικές συνθήκες δεν είναι υπερβολικές.

Εγώ πάντως κάπου είχα διαβάσει ότι τα chemtrails είναι πειράματα για mind control και ότι ο έλεγχος του καιρού είναι στάχτη στα μάτια.

 

Είναι παλαβό φυσικά αλλά όπως φαίνεται τα πάντα έχουν τρελαθεί σ'αυτόν τον πλανήτη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν όσον αφορά στο ιιιιιι που ακούει ο topic starter προκαλείται από την συνεχή και ασταμάτητη ενασχόληση με το μόριό του (obsessive-compulsive masturbation disorder) και είναι σύμπτωμα ιδιαιτέρως υψηλού κινδύνου αν συνοδεύεται από ανεξήγητη τριχοφυία στις παλάμες (ειδικά τη δεξιά). Στα τελευταία στάδια έχουμε κώφωση (χωρίς ιιιι) και (σεξουαλικό) θάνατο.

Τώρα αν θέλετε να μιλήσουμε για περίεργα/ανεξήγητα φαινόμενα μπορούμε να συζητήσουμε για την υπόθεση πως ο Lucifer είναι forum-bot και όχι πραγματικός άνθρωπος (οι φήμες ξεκίνησαν από ένα σχόλιο που μάλλον ξέφυγε του paredwse και το οποίο φαίνεται να έχει εξαφανιστεί από τα επίσημα αρχεία του ινσόμνια :shock:).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν όσον αφορά στο ιιιιιι που ακούει ο topic starter προκαλείται από την συνεχή και ασταμάτητη ενασχόληση με το μόριό του (obsessive-compulsive masturbation disorder) και είναι σύμπτωμα ιδιαιτέρως υψηλού κινδύνου αν συνοδεύεται από ανεξήγητη τριχοφυία στις παλάμες (ειδικά τη δεξιά). Στα τελευταία στάδια έχουμε κώφωση (χωρίς ιιιι) και (σεξουαλικό) θάνατο.

Τώρα αν θέλετε να μιλήσουμε για περίεργα/ανεξήγητα φαινόμενα μπορούμε να συζητήσουμε για την υπόθεση πως ο Lucifer είναι forum-bot και όχι πραγματικός άνθρωπος (οι φήμες ξεκίνησαν από ένα σχόλιο που μάλλον ξέφυγε του paredwse και το οποίο φαίνεται να έχει εξαφανιστεί από τα επίσημα αρχεία του ινσόμνια :shock:).

 

Νομίζω έχω κι εγώ παρόμοια συμπτώματα! Μόνο που εγώ δεν ακούω ιιιιιιι, αλλά εεεεεε.... μ@λάκαααα!!!! Επίσης γιατρέ δεν κλάνω πια! Γιατρέ πες μου μηπως δεν είμαι αλάνι πια!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 7 μήνες μετά...

θα σας πω 2 περιεργα που μου συνεβησαν το ενα χθες βραδυ το αλλο σημερα το πρωι....και θέλω αποψεις πριν με κλεισουν στο τρελαδικο....χθες το βραδυ πηγα να παρω κατι,ελειπα το πολυ ενα τεταρτο...πριν φυγω αφησα το φωτακι της εξοπορτας ανοιχτο οπως κανω σχεδον παντα..κλειδωσα και περπατοντας κοιταζα πως φαινετε μες τα σκοταδια το φωτακι μου...οταν γυρισα σπιτι το φως ηταν κλειστο(ο διακοπτης ηταν κατεβασμενος)...ειμαι 1000 τα εκατο σιγουρη οτι το αφησα ανοιχτο,σας ορκιζομαι σε οτι εχω ιερο....σημερα το πρωι ξυπνησα με ενα τεραστιο καρουμπαλο στο κατω μερος του κεφαλιου μου...δεν χτυπησα πουθενα....γιατι ολη μερα ημουν σπιτι και διαβαζα εχω εξεταστικη...και στον υπνο μου ,αμα χτυπαγα πανω στον τοιχο θα χτυπαγα στο πανω μερος του κεφαλιου εκει μονο αμα με χτυπησε καποιος...και ποναει πολυ....εντωμεταξυ μενω μονη,κλειδωνω παντα και αφηνω τα κλειδια απο πισω και δεν λειπει τιποτα απο το σπιτι....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξέρω τι γίνεται, κατι ανάλογο έπαθα κι εγώ.

Εφυγα αρχές Ιουλίου από το σπίτι, έλειπα 2 μήνες σχεδόν και γυρνώντας προχτές βρήκα ανοιχτό τον απορροφητήρα της ΚΛΕΙΔΩΜΕΝΗΣ κουζίνας και έλειπαν και 50 ευρώ που θυμάμαι οτι ειχα αφήσει μέσα σε ένα ΚΛΕΙΔΩΜΕΝΟ συρτάρι για να πληρώσω τα κοινόχρηστα γυρίζοντας.

 

Δεν υπάρχει περίπτωση να άφησα ΕΓΩ ανοιχτό τον απορροφητήρα, καθώς δεν είχα μαγειρέψει τίποτα για τουλάχιστον 2 βδομάδες πριν φύγω.

 

Το επόμενο περίεργο γεγονός θα μου συμβεί όταν έρθει ο λογαριασμός της ΔΕΗ...αλήθεια πόσο ρεύμα καίει ένας απορροφητήρας;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μαλλον αυτος που σου πηρε το 50ευρο ...πειναγε...και επειδη δεν ηθελε να χαλασει το 50ευρο...σκεφτηκε να μαγειρεψει...και μαλλον θα ξεχασε τον απορροφητηρα ανοιχτο....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι αλλά τι μαγείρεψε αφού δεν υπάρχει τίποτε φαγώσιμο; Εκτός αν έφαγε το χαρτονόμισμα.

Γενικά δεν έκατσα να το πολυαναλύσω γιατί το σπίτι μου έχει κακή φήμη. Μια φίλη μου αρνήθηκε να ξαναέρθει γιατι επέμενε οτι στο διπλανό δωμάτιο είχε δεί μια γυναίκα να κάθεται σκυμμένη στη γωνία και να κλαίει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θα σας πω 2 περιεργα που μου συνεβησαν το ενα χθες βραδυ το αλλο σημερα το πρωι....και θέλω αποψεις πριν με κλεισουν στο τρελαδικο....χθες το βραδυ πηγα να παρω κατι,ελειπα το πολυ ενα τεταρτο...πριν φυγω αφησα το φωτακι της εξοπορτας ανοιχτο οπως κανω σχεδον παντα..κλειδωσα και περπατοντας κοιταζα πως φαινετε μες τα σκοταδια το φωτακι μου...οταν γυρισα σπιτι το φως ηταν κλειστο(ο διακοπτης ηταν κατεβασμενος)...ειμαι 1000 τα εκατο σιγουρη οτι το αφησα ανοιχτο,σας ορκιζομαι σε οτι εχω ιερο....σημερα το πρωι ξυπνησα με ενα τεραστιο καρουμπαλο στο κατω μερος του κεφαλιου μου...δεν χτυπησα πουθενα....γιατι ολη μερα ημουν σπιτι και διαβαζα εχω εξεταστικη...και στον υπνο μου ,αμα χτυπαγα πανω στον τοιχο θα χτυπαγα στο πανω μερος του κεφαλιου εκει μονο αμα με χτυπησε καποιος...και ποναει πολυ....εντωμεταξυ μενω μονη,κλειδωνω παντα και αφηνω τα κλειδια απο πισω και δεν λειπει τιποτα απο το σπιτι....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...