Προς το περιεχόμενο

Περίεργα, ανεξήγητα φαινόμενα


Swimmer21

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Kαι σίγουρα αυτό το post το (ξανα)έγραψε άλλος γιατί εσύ ήσουν στην τουαλέτα.

 

Στην καλύτερη περίπτωση είσαι διχασμένη προσωπικότητα, στη χειρότερη υπάρχει και κάποιος άλλος στο σπίτι σου.

 

Μένω στο παρακράτος των Εξαρχείων. Την περιοχή όλων των ανεξήγητων φαινομένων. Το τρίγωνο των Βερμούδων στην καρδιά της Αθήνας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 77
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

χαχαχαχα..καλο...

ολοι μας ισως να εχουμε να πουμε αρκετα κουλα που μας εχουν συμβει....και δεν μπορουμε να τα εξηγησουμε...και προσωπικα δεν ασχολουμε και πολυ αφου εχω το καλο οτι δεν φοβαμαι γιατι αλλα κοριτσακια θα ειχαν χεστει πανω τους...απλα φαντασου να ξυπναγες το πρωι με ενα ΤΕΡΑΣΤΙΟ καρουμπαλο στο κεφαλι σου λιγο πιο πανω απο τον αυχενα....αυτο για να γινει θελει πολυ δυναμη με σκληρο αντικειμενο....και ειναι σημειο που δεν μπορεις να χτυπησεις μονος σου ...επειδη εκει το κεφαλι εχει "βαθουλωμα"....αμα παρεις το κεφαλι σου και το χτυπησεις στον τοιχο δεν θα χτυπησεις εκει....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αμα παρεις το κεφαλι σου και το χτυπησεις στον τοιχο δεν θα χτυπησεις εκει....

 

Αν στο πάρει όμως άλλος και το χτυπήσει, εκεί θα χτυπήσεις.

Για αρχή να κλειδώνεις την πόρτα του δωματίου σου και βλέπουμε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πλάκα πλάκα δέν τσεκάρεις και κάτι "άλλο" πέρα απο το καρούμπαλο;

Ξέρεις,μη βρεθείς και γκαστρωμένη...και άντε μετά να αποδείξεις οτι σε χτύπησε ο "κρίνος"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και ασχέτως αυτού άλλαξε κλειδαριά ώστε να μην έχει αντικλείδι η σπιτονοικοκυρά σου. Εκτός κι αν δε σε πειράζει αυτό...

 

Μα έχω αλλάξει κλειδαριές και μόνο εγώ έχω τα κλειδιά.

 

Υ.Γ. Που το ξέρεις οτι είναι σπιτονοικοκυρά και όχι σπιτονοικοκύρης; Ε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μα έχω αλλάξει κλειδαριές και μόνο εγώ έχω τα κλειδιά.

 

Υ.Γ. Που το ξέρεις οτι είναι σπιτονοικοκυρά και όχι σπιτονοικοκύρης; Ε;

Όχι ωρε στην lenaaaaaaaa απευθυνόμουν.

Εσύ δεν έχεις ανάγκη. Και σπιτονοικοκύρης να μπει μέσα θα βρεις τρόπο να τον βγάλεις :P (κτός αν κάτι πήγε "στραβά" με τα μαθήματα ελέγχου θυμού)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αφού μπαίνουν όταν λείπω και βουτάνε 50ρικα και αναβουν απορροφητήρες. Αν θέλουν ας μου χτυπήσουν το κουδούνι και ας μου το ζητήσουν ευγενικά και θα τους αφήσω.

Η αγένεια είναι που με εκνευρίζει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδί μου, έχουμε έναν άνθρωπο που έχει χαλάσει ο απορροφητήρας του. Δεν έχει πολλά γκαφρά, είναι φοιτητής ξερωγώ και νοικιάζει.

 

Και έχει κόψει καλές μυρωδιές από το σπίτι σου. Έχει δει και μωρά να πέφτουνε από μπαλκόνια, φαντάσματα να κλαίνε σε πυλωτές, σου λέει, εκεί πέρα της πόπης γίνεται, σιγά μην προσέξουν εμένα.

 

Κάνει διάρρηξη, τηγανίζει 2 αυγά (επιτέλους, μαγείρεμα χωρίς ασφυξία) και βλέπει και ένα πενηντάρικο, σου λέει μην κάνω κάθε μέρα αυτή τη δουλειά, ας το τσιμπήσω να κάνω κανένα ντελίβερη από δω και πέρα.

 

ΚΑΙ ΠΛΕΝΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΤΗΓΑΝΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΥΠΟΨΙΑΣΤΕΙΣ ΤΙΠΟΤΑ.

 

Ε δεν του αξίζουν 50 ευρώ μόνο για το καλτ της υπόθεσης;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πλάκα πλάκα δέν τσεκάρεις και κάτι "άλλο" πέρα απο το καρούμπαλο;

Ξέρεις,μη βρεθείς και γκαστρωμένη...και άντε μετά να αποδείξεις οτι σε χτύπησε ο "κρίνος"

 

Και εγω αυτο σκεφτηκα. :fear:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδί μου, έχουμε έναν άνθρωπο που έχει χαλάσει ο απορροφητήρας του. Δεν έχει πολλά γκαφρά, είναι φοιτητής ξερωγώ και νοικιάζει.

 

Και έχει κόψει καλές μυρωδιές από το σπίτι σου. Έχει δει και μωρά να πέφτουνε από μπαλκόνια, φαντάσματα να κλαίνε σε πυλωτές, σου λέει, εκεί πέρα της πόπης γίνεται, σιγά μην προσέξουν εμένα.

 

Κάνει διάρρηξη, τηγανίζει 2 αυγά (επιτέλους, μαγείρεμα χωρίς ασφυξία) και βλέπει και ένα πενηντάρικο, σου λέει μην κάνω κάθε μέρα αυτή τη δουλειά, ας το τσιμπήσω να κάνω κανένα ντελίβερη από δω και πέρα.

 

ΚΑΙ ΠΛΕΝΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΤΗΓΑΝΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΥΠΟΨΙΑΣΤΕΙΣ ΤΙΠΟΤΑ.

 

Ε δεν του αξίζουν 50 ευρώ μόνο για το καλτ της υπόθεσης;

 

Ναι σωστά. Το οτι ξανακλειδωσε φεύγοντας και την κουζίνα, και το σπίτι και το συρτάρι, με κλειδιά που ΔΕΝ είχε, πού το πάς;

Αυτόν πρέπει να τον ξαναβρώ ρε. Πρέπει να είναι μεγάλος τιτάνας. Mεγαλύτερος απο το Χριστό, το Χουντίνι και τον Τούμς

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...