Προς το περιεχόμενο

Προγραμμα HDD Life


vounisios

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εχω εγκαταστησει το ποιο πανω προγραμμα.Εχω 3 σκληρους δισκους.Ενω για τον 1ο δισκο μου δειχνει ολα τα στοιχεια π.χ κατασταση ο.κ (96%),επιδοση εξαιρετικη(96%),τους αλλους 2 δεν μου τους αναγνωριζει.Εχω τον Maxtor & τον ST 330083 1AS.Μου λεει οτι δεν υποστηριζει το προτυπο SCSI & κατω στο tray βλεπω θερμοκρασιες για τους 3, ως εξης:39-255-255. Εσεις τι λετε,ετσι πρεπει να ειναι? Δεν υπαρχει καποια ρυθμιση ωστε να τους υποστηριζει? Ευχαριστω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

an ine scsi den mporeis na kaneis kati.an ine raid episis poles fores den mporeis na tous dei.an thes na kaneis surface test tote katevase ta tools apo to site tis eterias.to 39 thermokrasia ok to 255 den stekei malon den blepei apla tous allous 2.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

an ine scsi den mporeis na kaneis kati.an ine raid episis poles fores den mporeis na tous dei.an thes na kaneis surface test tote katevase ta tools apo to site tis eterias.to 39 thermokrasia ok to 255 den stekei malon den blepei apla tous allous 2.

 

Etsi einai.Mallon den mporo na kano & tipota.Ta tools tha katevaso apo tin etairia & vlepoume...Efxaristo poly.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...