Προς το περιεχόμενο

Insomnia Rss


alex2005

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα παιδιά,μπορεί να μου πει κάποιος γιατί δεν μπορώ να προσθέσω μόνο το insomnia Rss στο Υahoo?

Δουλεύει σε εσάς και αν ναι πως?Γιατί προσθέτοντας το δεν εμφανίζεται πουθενά στα Rss links του yahoo.Και επίσης όταν πάω να το ξανακάνω add μου λέει ότι είναι ήδη εγκατεστημένο.

 

Ευχαριστώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

'Αφησε το για την ώρα γιατί μέσα στην εβδομάδα θα έχουμε νέο rss , αρκετά καλύτερο από αυτό και για περισσότερες περιοχές του site και χωρίς προβλήματα συμβατότητας

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Δεν παίζει ακόμα. Αν χρησιμοποιείς firefox, όταν μπαίνεις στο insomnia, θα δεις στην γραμμή διευθύνσεων ένα μπλε σήμα του RSS. Αν πατήσεις εκεί και επιλέξεις subscribe θα σε βγάλει σε "Page not found". Αν σου βγάλει άρθρα πάει να πει ότι παίζει ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το page not found μου βγαζει και γι'αυτο υπεθεσα οτι ακομη δεν εχει ενεργοποιηθει... Εγκαταλειφθηκε το σχεδιο για feed σε κάθε φόρουμ χωριστά, ή απλα υπαρχει καποια καθυστερηση;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Τα RSS Feeds είναι έτοιμα και μπορείτε να τα δείτε μαζεμένα ακολουθώντας το Link στο κάτω μέρος της αριστερής μπάρας του site είτε πατώντας κατευθείαν εδώ

 

Αν υπάρχουν ακόμα προβλήματα συμβατότητας με κάποιο πρόγραμμα μπορείτε να το αναφέρετε σε αυτό το topic

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραίο είναι έτσι με τις ενότητες και τις στήλες! Μπράβο!

 

Μόνο που δεν βρίσκω μία ενότητα: http://www.insomnia.gr/vb3/forumdisplay.php?f=20

 

Άσχετη απορία αλλά το ξαναείδα τώρα και το θυμήθηκα: γιατί το CSS είναι μέσα στις σελίδες;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες μετά...

Έχει καταφέρει κανείς να δει τα RSS feeds από Thunderbird; Προσπαθούσα τις προάλλες να προσθέσω ένα-δύο, αλλά ο TB κολλούσε αιωνίως στο στάδιο του verification:

 

insomniarsstw7.png

 

Ευχαριστώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...