Προς το περιεχόμενο

ψηφιακη εως 250?


ilias1983

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εγω παλι θα προτεινα μια Canon..

 

Ως ευχτυχισμένος κάτοχος Ixus 70 δίνω άλλη μια θετική.

Καθαρή κ μεγάλη οθόνη, βίνετο με πολύ καλή ποιότητα κ ήχο. Δεν έχει αυτονομία stamina, αλλά οκ, τα καταφέρνει μια χαρά..! Γρήγορη και μεπ ολλές λειτουργίες σε σχέση με άλλες, που ίσως φανούν και υπερβολικές για ένα μέσο χρήστη. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kι εγω Ιχus 70 εχω κι ειμαι ποοοολυ ευχαριστημενη...Οι φωτογραφιες που βγαζει ειναι παρα πολυ καλες...Ειδικα οταν τις περναω στον υπολογιστη φαινονται πολυ καθαρες...Οποτε Canon κι απο μενα!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

oti k na pareis dn 8a deis k megali diafora,afou sxedon oles oi epwnimes etairies kratoun ta standard tous.apla min pareis psifiaki panw apo 7 (k polla leme) mpixel epeidi einai kati to axriasto k asimforo.esi dialekse vasi tou design pou ti 8eleis,px na einai slim k na exei megali o8oni

egw 8a sou proteina auti me 145 evro pantos

http://www.plaisio.gr/product.aspx?catalog=15&category=69975702&product=934534

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

+1 gia maouris

Thn exo edo kai merikes meres apo plaisio kai vgazei para poly kales photo.Photo apo ixus 70 poy eida se pola review,flickr klp einai para poly piso se IQ kai eykrineia kata th gnomh moy panta kai sigoura edo tha ypaxoun diafonies.H ixus einai pio grhgorh kai me poly kalyterh othonh pantos.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...