Προς το περιεχόμενο

Asus striker ή Abit IN9 32X-max wi-fi


psychology600

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα ειμαι στο ψαξιμο motherboard εχω καταληξει σε striker και abit in9 απλα θελω sli!ακουω τις προτασεις σας σε αυτα τα χρηματα αν ειναι ευκολο δλδ μεχρι 230 ευρω οποιαδηποτε γνωμη δεκτη!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

eidika gia to clockarisma 8a vreis arketous pou 8a se apotrepsoun na pareis Striker :P

 

polla kousouria...

Και εγώ που νόμιζα το αντίθετο! πάντως σε ένα φίλο μου που έχει την Abit αυτή δεν ανέβενει o core 2 duo 6750 πάνω απο 3GHz! ούτε με ρεύμα στο Chipset ούτε στον επεξέργαστη! τι μπορεί να φταίει? μιά και το θυμήθηκα δώστε βοήθεια;)
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

+1 gia tin Striker kai exis kai poli dinato clockarisma

 

Ego file mou mazi tis epiasa ta 4GHz me ton E6600 mou. Ean tin epileksis na kseris oti to kalitero BIOS pou kiklofori gia Striker einai to Rev 1102.

 

Gia tin Abit as milisi kapios xristis tis, ego den gnorizo na sou po ti kai pos.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
Και εγώ που νόμιζα το αντίθετο! πάντως σε ένα φίλο μου που έχει την Abit αυτή δεν ανέβενει o core 2 duo 6750 πάνω απο 3GHz! ούτε με ρεύμα στο Chipset ούτε στον επεξέργαστη! τι μπορεί να φταίει? μιά και το θυμήθηκα δώστε βοήθεια;)

 

katarxas gia overclocking quad core apo oti eipan kapoioi 8elei modarisma h Striker...ara automatws byebye :-(

 

epishs den eipa oti den overclockarei...alla 8a sou vgalei thn panagia se periptwsh pou den pesei se kalo kommati opws tou JohnX2...

 

ase pou vgainei syntoma to new chipset ths Nvidia...oxi oti einai kati to spoudaio...gia kati kalytero apo tou xronou...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ομολογω οτι μπερδευτικα λιγο!αν αφησουμε απ'εξω το o/c και τις δουμε καθαρα σαν μητρικες ειναι καποια που πλεονεκτει περισσοτερο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...