Προς το περιεχόμενο

Withdraw from PayPal HELP!!


vlcc

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Λοιπον παιδια θελω να κανω κατθεση τα λεφτα που εχω στο paypal στο τραπεζικο λογαριασμο μου.

αποριες:

1) οταν μου ζηταει το iban ζηταει και ΑΚΡΙΒΩΣ το ονομα/επωνυμο που ειναι γραμμενο στο τρ.λογαριασμο.Το ονομα μου ειναι φυσικα γρμμενο με ελληνικουσ χαρακτηρες..τι πρεπει να κανω?να το βαλω οπως ειναι στα ελληνικα ή στα αγγλικα?αν το κανω λαθος θα με χρεωσουν με 6ευρω.

2)εχω premium λογαριασμο.. πρεπει να ειναι και verified?

 

ο τρ.λογαριασμος που εχω ειναι στη ATEBANK.

 

οποιος εχει ασχοληθει και ξερει ας βοηθησει

σας ευχαριστω πολυ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γραψε κανονικα το ονοματεπωνυμο σου οπως υπαρχει-ειναι στον τραπεζικο λογαριασμο αλλα με λατινικους χαρακτηρες,

Αν το ποσο χρηματων δεν ειναι υπερβολικα μεγαλο δεν υπαρχει προβλημα!

Το Veryfied ειναι για να αυξησεις τα ορια....καλα ειναι να προσθεσεις-η να εχεις μια καρτα χρεωστικη(prepaid card) στον λογαριασμο σου κ να ειναι κ veryfied!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπον παιδια θελω να κανω κατθεση τα λεφτα που εχω στο paypal στο τραπεζικο λογαριασμο μου.

αποριες:

1) οταν μου ζηταει το iban ζηταει και ΑΚΡΙΒΩΣ το ονομα/επωνυμο που ειναι γραμμενο στο τρ.λογαριασμο.Το ονομα μου ειναι φυσικα γρμμενο με ελληνικουσ χαρακτηρες..τι πρεπει να κανω?να το βαλω οπως ειναι στα ελληνικα ή στα αγγλικα?αν το κανω λαθος θα με χρεωσουν με 6ευρω.

2)εχω premium λογαριασμο.. πρεπει να ειναι και verified?

 

ο τρ.λογαριασμος που εχω ειναι στη ATEBANK.

 

οποιος εχει ασχοληθει και ξερει ας βοηθησει

σας ευχαριστω πολυ

Το ονοματεπωνυμο δε παιζει μεγαλο ρολο, φυσικα με λατινικους χαρακτηρες θα το γραψεις και μεταφρασε το οπως νομιζεις. Αυτο που πρεπει να προσεξεις ειναι το ΙΒΑΝ να ειναι σωστο. Το αν ο λογαριασμος σου στο ΡΡ ειναι verified δε παιζει ρολο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...