Προς το περιεχόμενο

Remote desktop double connection


nikosliapis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλημερα σε ολους.

Εχω εναν υπολογιστη στην δουλεια με windows xp. Αυτον τον υπολογιστη τον δουλευω με remote desktop μεσω του τοπικου δικτυου. Το προβλημα ειναι οτι οταν εγω δουλευω μεσα και καποιος αλλος κανει login στον ιδιο υπολογιστη με remote desktop εμενα με "πεταει" εξω. Μηπως γνωριζεται αν υπαρχει καποια ρυθμιση που να μην αφηνει τον δευτερο χρηστη να μπει στον υπολογιστη μεχρι να βγω εγω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ine gnosto provlima ton windows xp auto.psaxe sto google gia concurrent 2 users gia remote desktop.kapote edomesa enas moderator nomizo ixe anixei ena tetoio thema.prepei na katebvaseis ena arxeio pou to pernas sto pc sou kai meta kaneis mia rithmisi.kapote ta ixa ta arxeia tora den ta exo.kai meta mpenoun kai 2 xristes tautoxrona mesa kai 4 kai 10.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημερα σε ολους.

Εχω εναν υπολογιστη στην δουλεια με windows xp. Αυτον τον υπολογιστη τον δουλευω με remote desktop μεσω του τοπικου δικτυου. Το προβλημα ειναι οτι οταν εγω δουλευω μεσα και καποιος αλλος κανει login στον ιδιο υπολογιστη με remote desktop εμενα με "πεταει" εξω. Μηπως γνωριζεται αν υπαρχει καποια ρυθμιση που να μην αφηνει τον δευτερο χρηστη να μπει στον υπολογιστη μεχρι να βγω εγω?

 

ise tixeros ta brika.ta anevazo

http://download.yousendit.com/D18739EA2253431A

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

mexri 2 ixa dokimasei.den exo dei an iparxei kati paromoio.apla diabase to arxeio sto attach kai kapou sou leei posoi xristes tha mpenoun.den xero an eina iauto me ta policies pou les.mipos apo ekei ine stous 2.

 

To reg file mou edwse kapoies idees tha to dokimasw avrio :mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...