Προς το περιεχόμενο

Προγραμμα τύπου Explorer για RAR υπάρχει;


CyberDreamer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γεια σας "φίλοι insomniacs"...

 

έχω το εξής πρόβλημα...

π.χ. πήγα να κατεβάσω κάτι αρχεία rar απο rapidshare τα οποια ήταν 50 στον αριθμο..

το 45 και το 46 όμως έτυχε να διαγραφούν από τον server... οπότε μου έλειπαν αυτα..

έψαξα και τα βρήκα πάλι απο rapidshare απο άλλο χρήστη ο οποιος πάλι 50 στον αριθμό ανέβασε αλλα με μια διαφορά... μέσα στα rar οι φάκελοι ήταν διαφορετικοί κατα τα άλλα όλα ίδια...

 

χρειάζομαι μία εφαρμογή που να κάνει το εξής:

- να ανοίγει το rar και να βλέπει το fat του rar με δυνατότητα μετανομασίας των φακέλών και των αρχείων ή και δυνατότητα μεταφοράς / move... αλλα όλα αυτά μέσα στο rar και όχι αφου αποσυμπιεστεί..

 

ή μια εφαρμογή που να...

- αποσυμπιέζει όλα τα parts ξεχωριστά σε κομμάτια (παρόλου που προκειται για ένα αρχείο μοιρασμένο) χωρίς να τα κάνει merge ώστε να τα κάνω append όπως θέλω εγω...

 

Γνωρίζει κανείς κάποιο πρόγραμμα που κάνει όλα τα παραπάνω η μέρος... και να το έχει δοκιμάσει ofcourse...

Ευχαριστώ προκαταβολικά...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δε νομιζω οτι γινονται αυτα που θελεις

πιο ευκολο μου φαινεται να κατεβασεις ξανα ολα τα αρχεια

αν απλα ειχε αλλη ονομασια το rar μπορουσες να την αλλαξεις και να το αποσυμπιεσει κανονικα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ευχαριστώ adi32 αλλα το 2ο το έχω δει αλλα δεν θυμάμαι καν το όνομα του προγράμματος.. όσο για το 1ο έχω την υποψία ότι γίνεται μετανομασία... των αρχείων και των φακέλων μέσα στο rar πρέπει να γίνεται... αν και εφόσον τα μεγέθη ταιριάζουν...

κανείς άλλος έχει ιδέα...;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...