Προς το περιεχόμενο

The Big Bang Theory


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 2,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Αυτό το thread στάθηκε αιτία να ανακαλύψω κι εγώ τη σειρά, είδα και τα 9 επεισόδια σε μια μέρα, πολύ καλή! (9 είναι ως τώρα ή μου ξέφυγε κανένα; )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ανακάλυψα απο το thread και εγώ και τώρα βλέπω bits & pieces @ youtube..

Όπου να'ναι θα δώ κάνω φυσιολογικό επεισόδιο.

Στην αρχή μου φάνηκε too nerdy.. τελικά μάλλον είναι αρκετά καλύτερο απο την "πρώτη εντύπωση".

Είδωμεν :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτά τα γέλια πρέπει επιτέλους να τα κόψουν από τις σειρές.Προτιμώ να γελώ εγώ και ν'ακούγομαι μόνον εγώ. Να αλλάξει το format επιτέλους. Δε γίνεται να τους στείλουν σε κανα σεμινάριο στην Βρεττανία τους παραγωγούς; Ένας από τους λόγους που μ'άρεζε το Gilmore Girls. Oh well, τουλάχιστο δεν έχω υπότιτλους να μου αποσπούν την προσοχή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

+1

Υπότιτλοι σε ξένες κωμικές σειρές δεν παλεύονται (για να μην πώ για south park/family guy οπου με κανένα θεό δεν μπορείς να βάλεις υπότιτλους(ευτυχώς))

Τελικά είδα σήμερα τα 3 πρώτα επεισόδια ...Τα έσπασαν.. αν δεν ήταν τόσο τέλειος ο καιρός θα τα έπαιρνα σερί..αλλα θα προτιμήσω ένα καφέ παραλία :P

Φφφφφ γιατί είναι μόνο 10 :|

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ είδα το πρώτο και σε λίγη ώρα θα έχω στα χέρια μου και τα υπόλοιπα 9. Καλούτσικο ήταν, ωραίο θέμα, if you catch my drift! totally unreal βέβαια, απ'ό,τι φαίνεται δηλ. στο πρώτο επεισόδιο το όλο σκηνικό. Αν θέλετε να δείτε μία πραγματική κωμωδία περί nerds, δείτε τις δυο seasons του IT Crowd.

 

p.s. Δείτε το Spaced, μιλάμε για άλλο επίπεδο nerds. Τα σπάει όμως απίστευτα!!! "Phantom menace was 18 months ago!"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Μονο την ανεκφραστη,αναισθητη φατσα του sheldon να βλεπω και δεν θελω τιποτα αλλο:P

 

εντιτ:ηλιθια απορια αλλα γιατι ολες οι αγγλικες σειρες που χω ψαξει εχουν 6-8 επισοδεια τη σεζον;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...