Προς το περιεχόμενο

The Big Bang Theory


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αυτό ισχύει??? Δεν θα έπρεπε να είναι μερικά ακόμα επεισόδια???

 

Ισχύει. Δεν είναι υποχρεωτικό μια σειρά να έχει 22 με 24 επεισόδια. Άσε που συνήθως οι πρώτες σεζόν απο τέτοιου είδους σειρές έχουν πάντα λιγότερα επεισόδια απο τις άλλες. Πιστεύω και το The big bang theory και το Californication απο του χρόνου θα έχουν περισσότερα επεισόδια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δεν είναι ακριβώς έτσι. Σωστά λες ότι δεν έχουν πάντα οι σεζόν των σειρών 22 με 24 επεισόδια.

Κανονικά η σειρά είχε πάρει το οκ για 22 επεισόδια αλλά λόγω απεργίας δεν πρόλαβαν να γράψουν άλλα.

Μάλιστα ήταν από τις πρώτες σειρές που λόγο τηλεθέασης, πήρε full season.

 

Έγινε με πάρα πολλές σειρές, είτε καινούριες, είτε παλιές (PB, Lost, Heroes, Smallville, Supernatural, HIMYM, Sarah Connor κ.ο.κ.).

 

To Caifornication, πάλι 12 θα έχει του χρόνου 99%, γιατί προβάλλεται από το Showtime.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

californication , HIMYM και the big bang theory είναι οι σειρές που μου άρεσαν πολύ φέτος , καλά θα ήταν να είχαμε όλα τα επεισόδια , άτιμη απεργία χαχα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιρνω πισω οσα ειχα πει.... ειχα δει τον πιλοτο και δεν μου αρεσε οταν ειχε βγει, αλλα το άρχισα χτες και τα σπαει απλα :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε καμία περίπτωση, το HIMYM είναι κλάσεις ανώτερο σε επίπεδο γέλιου! Το Big Bang Theory παραείναι geek-oriented! ;-) Και έτσι κουράζει ορισμένες φορές.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καθαρά προσωπική άποψη φίλε μου ήταν, και χωρίς να θέλω να δημιουργήσω κάποιου είδους ένταση. Η πρώτη σεζόν του HIMYM δεν με είχε τρελάνει, πιστεύω πως σταδιακά ανέβηκε το HIMYM και τώρα βρίσκεται σε ένα πολύ καλό επίπεδο.

 

Γι'αυτό και μίλησα για τις πρώτες σεζόν κατ'αντιστοιχία.

Και επειδή το humour είναι geek και πράγματι δεν γίνεται να αρέσει σε όλους, εμένα δεν με κουράζει καθόλου.

Άλλοστε η σειρά αυτό ακριβώς το humour έχει, αν αλλάξει τότε αλλάζει και η σειρά.

 

Πάντα προσωπικά μιλάω, μαζεμένα είδα τα προ απεργίας επεισόδια του BBT σε κανα δυο μέρες ενώ στην πρώτη σεζόν του HIMYM αν και τα είχα μαζέψει άντε να έβλεπα 1 ή 2, αλλά συνέχιζα γιατί είχα ακούσει διθυραμβικά σχόλια κάτι που εν μέρει επαληθεύτηκε αργότερα.

 

Γούστα είναι αυτά :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 μήνες μετά...

Πραγματικά από τις καλύτερες σειρές το big bang theory!

βρίσκω πολύ έξυπνο το χιούμορ του, και οι ηθοποιοί τους έχουν πάρα πολύ καλά τους ρόλους! :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...