Προς το περιεχόμενο

The Big Bang Theory


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 2,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εμενα παλι μου φανηκε σαν το πιο αδυναμο της σαιζον, αλλα και παλι ηταν στα γνωστα στανταρ της σειρας. Μεχρι στιγμης η σαιζον ειναι εξαιρετικη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συμφωνώ με sheik και ως προς τη σεζόν, αλλά και ως ένα βαθμό για το επεισόδιο. Δηλαδή, δεν ξέρω αν ήταν το πιο αδύναμο, πάντως δεν μπαίνει σε αυτά που ξεχώρισαν, αλλά στα "υπόλοιπα".

 

Βέβαια, είχε μια ατάκα που δεν έχω ξαναγελάσει τόσο πολύ φέτος με κανένα επεισόδιο:

 

 

Hurry up! If we don't start the movie now, George Lucas is going to change it again!

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

 

Hurry up! If we don't start the movie now, George Lucas is going to change it again!

 

 

Αυτο μεχρι κι εγω το επιασα και γελασα πολυ που ειμαι εντελως ασχετος απο Star Wars, πραγματικα δεν ξερω την τυφλα μου, τιποτα απολυτως. Απλα καπου στο ασχετο ειχα διαβασει για το

οτι ο Lucas συνεχεια τα αλλαζει τελευταια

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμενα παλι μου φανηκε σαν το πιο αδυναμο της σαιζον, αλλα και παλι ηταν στα γνωστα στανταρ της σειρας. Μεχρι στιγμης η σαιζον ειναι εξαιρετικη.

 

Η σεζον εξαιρετικη ομως η Penny εχει περασει οχι σε 2η αλλα σε 5η-6η μοιρα...Δυστυχως..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια γενική ερώτηση προς όλους.

 

Πιστεύεται ότι έχουν χαλάσει αρκετά το χαρακτήρα του Howard παντρεύοντας τον? Δεν σας λείπει ο παλιός ανώμαλος σεξομανής Howard? :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια γενική ερώτηση προς όλους.

 

Πιστεύεται ότι έχουν χαλάσει αρκετά το χαρακτήρα του Howard παντρεύοντας τον? Δεν σας λείπει ο παλιός ανώμαλος σεξομανής Howard? :-D

 

Είδα χτες ένα παλιό επεισόδιο στο Star και μπορώ να πω προς όχι. Πιο πολύ μου αρέσουν οι μπηχτές και οι προσβολές τώρα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η σεζον εξαιρετικη ομως η Penny εχει περασει οχι σε 2η αλλα σε 5η-6η μοιρα...Δυστυχως..

 

+1 θα είχες από εμενα αν στο τέλος αντί για δυστυχώς έλεγες ευτυχώς...

Είναι αταλάντη και δεν έχει καμια σχέση με της πρώτες 2-3 seasons που έβγαζε λίγο γέλιο...

Mε ξενερώνει που ο Leonard ακόμα και τώρα τρέχει από πίσω της και την παρακαλάει σε κάθε ευκαιρία για σεξ.

Η σειρά μπήκε πολύ δυνατά φέτος και με εξαίρεση 1-2 επεισόδια είναι από της Top της σεζόν που περιμένω πως

και πως καινούριο επεισόδιο κάθε εβδομάδα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

+1 θα είχες από εμενα αν στο τέλος αντί για δυστυχώς έλεγες ευτυχώς...

Είναι αταλάντη και δεν έχει καμια σχέση με της πρώτες 2-3 seasons που έβγαζε λίγο γέλιο...

Mε ξενερώνει που ο Leonard ακόμα και τώρα τρέχει από πίσω της και την παρακαλάει σε κάθε ευκαιρία για σεξ.

Η σειρά μπήκε πολύ δυνατά φέτος και με εξαίρεση 1-2 επεισόδια είναι από της Top της σεζόν που περιμένω πως

και πως καινούριο επεισόδιο κάθε εβδομάδα.

 

Δυστυχως γιατι αυτη ηταν ο λογος που "ξυπνησαν" λιγο οι πρωταγωνιστες και κυριως γιατι οι διαλογοι μεταξυ Penny και Sheldon στην 2η και στην 3η σεζον ηταν διασκεδαστικοι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εκεί είναι το λάθος σου :P

Δεν περιμένεις να δεις την Penny σε κάθε σκηνή(εγώ τουλάχιστον)αλλα τον Sheldon :D

Ο Sheldon την ανέβασε την ξανθιά και το δείχνει για το ποιος παίρνει τα βραβεία κάθε χρόνο :rolleyes:(ok κακια και ψιλό άσχετο αλλα την μισώ την μισώ την μισώ την αταλάντη)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εκεί είναι το λάθος σου :P

Δεν περιμένεις να δεις την Penny σε κάθε σκηνή(εγώ τουλάχιστον)αλλα τον Sheldon :D

Ο Sheldon την ανέβασε την ξανθιά και το δείχνει για το ποιος παίρνει τα βραβεία κάθε χρόνο :rolleyes:(ok κακια και ψιλό άσχετο αλλα την μισώ την μισώ την μισώ την αταλάντη)

 

:-D :-D

Μιλαμε για μισος οχι αστεια... :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

lol :P

Αντέγραψα μια ατάκα από μια παλιά ελληνική σειρά :D

Μην μας βγει και το όνομα...

 

 

EDIT:Πολύ γέλιο το σημερινό επεισόδιο αλλα μου φάνηκε πολύ μικρό :/

Επεξ/σία από Pantelthekiller
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Δεν ειδα ακομα το σημερινο επεισοδιο αλλα βρηκα μια πολυ ωραια φωτό... :P :P

bazingat.jpg

 

Edit: μολις tο ειδα και μ'άρεσε.Απολαυστικότατο....

Κορυφαιο σημειο, αυτο που αναφερει η kate23

Επεξ/σία από mary1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...