Προς το περιεχόμενο

Γιατί γραφτήκατε στο insomnia;


lefi

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 74
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Ωπα, παιδια εχουμε χασει επεισοδεια φαινεται αν και οταν ειχα γραφτει ως νεο πολυ καιρο πριν ειδα οτι σε καποια θεματα υπηρχαν μεγα κοντρες. Παντως τα πραγματα εχουν στρωσει και η παρεα ειναι ζεστη και ειμαι...ετοιμος να συγκινηθω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
:-) Με ξενερώνεις "λατρεία" !:P

Υποθέτω ότι θα μπορούσα να γράψω στα γρήγορα τα πράγματα που με ενδιαφέρουν περισσότερο.

Για να δούμε: Οι δίαιτες χαμηλών υδατανθράκων, ο Michael Moore, το συνέδριο των Ρεπουμπλικάνων, η Καμπάλα και όλα τα προϊόντα που συνδέονται με αυτή, η τηλεόραση υψηλής ευκρίνειας, οι κόρες του Bush, τα ασύρματα hotspots, το OC, ο ΟΗΕ, η ανακύκλωση, το να γίνω Punk'd, [...], τα λατινόφωνα βραβεία Grammy, τα πραγματικά βραβεία Grammy, [...], οι αμοιβές των Yankees, όλα τα red states, όλα τα blue states, όλα τα υβριδικά αυτοκίνητα, όλοι οι παρουσιαστές talk show, τα πάντα στον πλανήτη, τα πάντα στο ηλιακό μας σύστημα, τα πάντα, τα πάντα, τα πάντα, τα πάντα, τα πάντα, τα πάντα, όλα όσα έχουν υπάρξει στο παρελθόν, υπάρχουν στο παρόν και θα υπάρξουν στο μέλλον, σε όλες τις εξερευνηθείσες και μη διαστάσεις.

Α, και ο Hugh Jackman.

 

credit and apologies to Eric Weinberg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υποθέτω ότι θα μπορούσα να γράψω στα γρήγορα τα πράγματα που με ενδιαφέρουν περισσότερο.

Για να δούμε: Οι δίαιτες χαμηλών υδατανθράκων, ο Michael Moore, το συνέδριο των Ρεπουμπλικάνων, η Καμπάλα και όλα τα προϊόντα που συνδέονται με αυτή, η τηλεόραση υψηλής ευκρίνειας, οι κόρες του Bush, τα ασύρματα hotspots, το OC, ο ΟΗΕ, η ανακύκλωση, το να γίνω Punk'd, [...], τα λατινόφωνα βραβεία Grammy, τα πραγματικά βραβεία Grammy, [...], οι αμοιβές των Yankees, όλα τα red states, όλα τα blue states, όλα τα υβριδικά αυτοκίνητα, όλοι οι παρουσιαστές talk show, τα πάντα στον πλανήτη, τα πάντα στο ηλιακό μας σύστημα, τα πάντα, τα πάντα, τα πάντα, τα πάντα, τα πάντα, τα πάντα, όλα όσα έχουν υπάρξει στο παρελθόν, υπάρχουν στο παρόν και θα υπάρξουν στο μέλλον, σε όλες τις εξερευνηθείσες και μη διαστάσεις.

Α, και ο Hugh Jackman.

 

credit and apologies to Eric Weinberg

 

Έεεετς ! :lol: Χαίρομαι που έχουμε κοινά ενδιαφέροντα ! :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα πάλι μ' ενδιαφέρει το τίποτα σε όλους του τις εκφάνσεις και προεκτάσεις.

 

Γι' αυτό και γράφτηκα στο insomnia :P

 

A, και ο Hugh Jackman.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω,πιο παλια...ημουν γραμμενη σε ενα αλλο Forum...-αλλα δεν μου πολυαρεσε κιολας,να σας πω την αλη8εια-....τεσπα...μετα απο ενα χρονο περιπου ομως.,...ο αδερφος μου,μου ειπε να γραφτω σε αυτο το forum επειδη ειναι πολυ καλο και ηταν μελος και αυτος....και ετσι γραφτηκα..(και δεν το εχω μετανιωσει και κα8ολου!!!) :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ είχα κάνει μια αναζήτηση στο google για ένα θέμα (δε θυμάμαι τι) και μου έβγαλε σαν αποτελέσματα αναζήτησης κάποια πράγματα εδώ μέσα. Το πρόβλημα λύθηκε και επίσεις τις επόμενες μέρες έβρισκα πολύ ενδιαφέρον τα ενημερωτικά θεματάκια στην "αρχή" της σελίδας. Έτσι αρχισε να μου αρέσει πολύ και τελικά έγινα μέλος. Κάτι το οποίο δεν έχω μετανιώσει!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έμαθα για το Insomnia από το dc hub του Άγγελου το μακρινό 2003.

Ούτε καν θυμάμαι σε τι topic πρωτοπόσταρα...

(Άσχετο: Το ότι μετά από τόσο καιρό δεν έχω ανοίξει ούτε ένα thread με κατατάσσει στους ντροπαλούς; )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

(Άσχετο: Το ότι μετά από τόσο καιρό δεν έχω ανοίξει ούτε ένα thread με κατατάσσει στους ντροπαλούς; )

 

Μάλλον, άλωστε δεν έχεις πολλά μηνύματα μήπως το μετάνιωσες;;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Eγω γραφτηκα γιατι εφυγα απογοητευμενος μετα απο 1 χρονο παρουσιας στο http://www.octech.gr και 1000 ποστ εκει...

Ακομα πιο πριν ημουν στο τοτε http://www.greekbotics.gr αλλα εγιναν αλλαγες και εφυγα κι απο εκει. (εποχη pstn τοτε ε).

Γραφτηκα εδω το 2005 αλλα μολις το 2007 (Ιανουαριο) αρχισα να ποσταρω (μεχρι τοτε ειχε 1-2 ποστ). Ε 3000 και πλεον φορες εχω γραψει εδω μεσα, κυριως στο hardware section.

 

Αυτο που μου αρεσει ειναι οτι εαν πεις κατι λαθος δεν θα σε κατακρινουν αλλα θα σου υποδειξουν το σωστο. Και αυτο ΔΕΝ υπηρχε στο octech οπου εαν εκανες ενα λαθος σε θαβανε. Γιαυτο εφυγα απο εκει κιολας. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...