Προς το περιεχόμενο

Γιατί γραφτήκατε στο insomnia;


lefi

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 74
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Θυμήθηκα τον πραγματικό λόγο που γράφτηκα στο insomnia, με σιγουριά!

 

Επειδή στην ενότητα του κινηματογράφου υπήρχε θέμα για το South Park, που τότε δεν το ήξερε κανένας και το έβλεπα μόνος μου, οπότε είχα ανάγκη να το συζητήσω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ γράφτηκα για να ρωτήσω κάποια πράγματα περι προγραμματισμού ,

αλλά μετά κατάλαβα ότι είναι πολλοί εδώ μέσα που έχουνε ίδια πιστεύω ,

και εκ τοτε έχω κάνει κονέ για να φτιάξω στρατό για το Final solution B) ....

 

Ξεκινάμε απο Καρβέλα , Ψινάκη , Πάνια , και πάμε παρακάτω....:rolleyes:

 

In the trains to the camps....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το αστείο είναι πως η αφορμή για την οποία γράφτηκα ήταν ένα πρόβλημα με linux-dual boot-raid και δεν συμμαζεύεται το οποίο ποτέ δεν λύθηκε (όπως θα θελα, λύθηκε ανορθόδοξα με υποχωρήσεις μου σε αιτήματα, σνιφ).

Το γιατί έμεινα, εξηγείται από τη συχνότητα με την οποία εμφανίζεται η μουτσούνα του homer στο thread "Lost - Θεωρίες και απόψεις για την 4η σαιζόν".

Μία άλλη ερώτηση θα ήταν γιατί συνεχίζουμε να είμαστε στο insomnia... ελπίζω να μην αφυπνιστούν διάφοροι και μείνει μόνος του ο hal να ρίχνει πασιέντζες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγώ ο λόγος που μένω κυρίως, είναι γιατί πιστεύω ότι έχει καλό moderating <σλουρπ> και γιατί δεν έχω ψάξει να βρω άλλα φόρουμ. :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εν πάσει περιπτώσει όλοι κάτι ψάχναμε καί συναντήσαμε το Ινσόμνια.

Εγώ έψαχνα γιά γυναίκα κάπου αλλού όπου έλεγε ποιά gadgets προτιμούν οι γυναίκες καί από δω από κεί με στέλνει καί γνωρίζω το Ινσόμνια!

Γι΄αυτό σας λέω.Πρέπει να ανοίξουμε θέμα με συνοικέσια εδώ.

Τόσα δίνω, πόσα θες πού λέει καί ο Μητροπάνος.:X

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά είναι μωρέ ευχάριστη ατμόσφαιρά,πλακώνονται οι ολυμπιακοί με τους παναθηναικούς,κατά καιρούς βλέπουμε διάφορα ενδιαφέροντα πράματα άλλαξε τώρα κι όλας έγινε πιο yo...τα άλλα forums είναι ανούσια,βαρετά και πάει λέγοντας..που να ψάχνεις τώρα για άλλο.

 

Forums υπάρχουν πολλά....insomnia όμως ένα !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Forums υπάρχουν πολλά....insomnia όμως ένα! Συμφωνω απολυτα μονο και μονο γιατι εχουμε πολυ καλη παρεα, πολλα παιδια επικοινωνουμε τκατικα και ομολογω οτι το επιπεδο ειναι παντα αρτιο, οσο για τα θεματα ελευθερης συζητησης εκει γινεται χαμος απο ιδεες και προβληματισμους...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτομαι το insomnia πολύ καιρό και σήμερα έγινα χρήστης. Γιούπι!!! Είναι το πρώτο μου post.

Στο insomnia βρέθηκα κατά τύχη όπως οι περισσότεροι φαντάζομαι, αλλά με κέρδισε με την πληρότητα της θεματολογίας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...