Προς το περιεχόμενο

τραυματισμος μητρικης....υπαρχει ελπιδα?


kostas-elena

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ο στύλος θα σου κάνει μια χαρά ;) για να ξύσεις το βερνίκι πάρε ένα μαχαίρι περνα με μονωτική ταινία το κομμάτι που θες και άσε ginmo μονο αυτό που θες να ξύσεις για να μην καταστρέψεις και το υπόλοιπο αν τα καταφέρεις και δεν έχεις κόψει και τίποτα άλλο από την μητρική γιατί δυστυχώς δεν είναι μονο αυτά που βλέπεις έχει πολλές στρώσεις με pcb τότε περνα την με το στυλο και είσαι ok

 

για αυτό το αγώγιμο ασημι που λες και με οδοντογλυφίδα μπορείς να το χρησιμοποιείς ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαρηστω τον Πουλινο για την μεταφραση τις σκεψεις που εκαναν οι αλλοι για γεφυρομα κλπ τις εκανα και εγω αλλα τα πραγματα ειναι σκουρα η λωριδα του χαλκου που κοπηκε ειναι αφανταστα λεπτη κολλητηρη δεν μπαινει με τιποτα εκει επανω.

Σημερα αγορασα απο ebay μεγενθυτικο φακο με 30 φορες μεγεθυνση τι ειναι αυτοι οι κλεφτες στην πατριδα μας σε γνωστη αλυσιδα που ψωνιζουμε ολοι μας με ζητησαν 19 ευρω για εναν επι 10 φορες!και εγω τον πηρα 3,5 ευρω απο αγγλια μαζι με τα εξοδα αποστολης ενταξη ημουν και τυχερος που δεν χτυπησε κανενας την δημοπρασια.Θεμα εγγυησης δεν υφιστατε αφαιρεσα τα καλυματα που εχουν το northbrige και το southbrige εκει εγεινε το ατυχημα κατα την αφαιρεση.Απο τα χερια οσων περασε η asus p5w dh καταλαβαινουν τι λεω το μαρκετινγκ υπερισχησε των τεχνοκρατικων κριτηριων η βλακεια σε βαρος των καταναλωτων σε ολο της το μεγαλειο!Οσους τους ενδιαφερει το στυλο για αποκατασταση πλακετων βρηκα αυτο http://www.2spi.com/catalog/spec_prep/Circuitworks-MicroTip-Conductive-Silver-Pen.shtml πρεπει να ειναι κορυφη αλλα και αρκετα ακρηβο.Αλλα το πιο καλο ειναι εδω http://www.2spi.com/agntdist/greece.html.Τον εστηλα email και να δουμε τι θα απαντησει.Γι αυτες τις καλες λυσεις που μου εδωσαν ο βατος λογος και ο παλαβιαρης ειχαν μαυρα μεσανυχτα οι 3 ηλεκτρονικοι που ρωτησα οι οποιοι κατα τα αλλα μπορει να ειναι εξαιρετικοι επιστημονες αυτο τοι λεω πιο πολλυ για τον φιλο που απαντησε με υφακι να την παρω παραμασχαλα και να παω σε κανεναν ειδικο που εχουν και τα αναλογα εργαλεια εχει φοβηθει το ματι μου απο κακους επαγγελματιες σε ολους τους χωρους.Ευχαρηστω ολους για τις συμβουλες θα επανελθω με τα αποτελεσματα αν και θα αργησω.Αυτη ειναι η αξια των φορουμ υπαρχουν καλες λυσεις και υλικα και οι περοσσοτεροι δεν το γνωριζουμε....Πουλινε το λιγοτερο πρεπει να κερασω καφεδακι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...