Προς το περιεχόμενο

Δεν με χωραει το δωματιο.Ζηταω επειγοντως κρεβατι ειδικης κατασκευης


ΜΑΝΩΛΗΣ

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Και αν κοπει το ρευμα???Ποιος θα καλεσει την πυροσβεστικη??

Χαχαχαχαχα

Τεσπα

Μαλλον θα παω να παρω ενα ετοιμο απο το ΙΚΕΑ και θα βαλω μια σιφονιερα με ενα μικρο σκαμπο στο πλαι για να μπορει να πηδαει απο το ενα στο αλλο και να ερχεται στο κρεβατι.

Η να την μαθω να κοιμαται με την μανα μου..

Ευχαριστω παιδια για τις απαντησεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

γινεται αυτο που ζητας το εχει κανει και ενας φιλος μου αλλα πρεπει να το παραγγειλεις απο επιπλοποιο. του φιλου μου το κρεβατι ηταν βιδωμενο πανω ψηλα σε ενα ντουλαπακι που ειχε σχημα σκαλας και απο την αλλη μερια σε φαρδια (οσο το φαρδος του κρεβατιου) και μεγαλη (οσο το υψος του ντουλαπιου και του επιτυμητου υψους του κρεβατιου) σανιδα.

τα σκαλοπατια μην φανταστεις οτι πιαναν τρελο χωρο οσο να παταει η πατουσα. 4 με 5 σκαλοπατια ειναι αρκετα.δεν ξερω αν ειναι κατανοητη η περιγραφη μου. αν μπορεσω θα ανεβασω και φωτο καποια στιγμη αλλα καλυτερα να μιλησεις με εναν επιπλοποιο...παντως απο θεμα κοστους νομιζω οτι ειναι μια καλη λυση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστω παιδια.Τελικα αγορασα ενα κρεβατι απο το ΙΚΕΑ το οποιο ειναι κουκετα αλλα εχει μονο πανω κρεβατι .Απο κατω εχω βαλει τα γραφεια μου και ειμαι κομπλε...

Οσο για την γατα????

Της εμαθα την διαδρομη καρεκλα-γραφειο-ντουλαπα-σκαμπουδακι πανω στην ντουλαπα-κρεβατι και ειμαστε και οι δυο ικανοποιημενοι.Και εγω γλυτωσα χωρο και η γατα μπορει να ανεβει χωρις κοπο..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...