Προς το περιεχόμενο

Turok


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ιδιο με το ps3 ειναι αλλα εχει περισοτερα frames απο το xbox και το ps3 επειδη επαιξα και στις 2 κονσολες το game

δεν εχει ομως τις ιδιες υφες σε με το xbox

καλο ειναι παντως αλλα το περιμενα πολυ καλυτερο ειδικα στα graphics

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 59
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

παιδια το παιχνιδι εχει μια τρομερη μλκια...κανει save(checkpoint) πολυ σπανια,μ συνεπεια να υπαρχουν περιπτωσεις που παιζεις 15 λεπτα,χανεις και μετα παλι απο την αρχη....και αυτο ας πουμε μπορει να γινει πανω απο μια φορα στο ιδιο σημειο...πραγμα που κατανταει πολυ εκνευριστικο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλα ποσο αχρηστοι ειναι? βαλανε key για quicksave και δεν δουλευει .καταντια παιζεις ποση ωρα χανεις και παλι απο την αρχη ουτε τα βιντεο δεν μπορεις να περασεις.

και τελικα εχει ασχημα γραφικα για το 2008 και για unreal engine 3

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ιδιο με το ps3 ειναι αλλα εχει περισοτερα frames απο το xbox και το ps3 επειδη επαιξα και στις 2 κονσολες το game

δεν εχει ομως τις ιδιες υφες σε με το xbox

καλο ειναι παντως αλλα το περιμενα πολυ καλυτερο ειδικα στα graphics

 

Τι εννοεις ειναι ιδιο με το ps3? Δηλαδη δεν εχει καλυτερα γραφικα απο ps3 με ολα φουλ & 1280χ1024? Μονο περισσοτερα frame? Τουλαχιστον εχει καμια παραπανω πιστα απο το ps3 &360? Τι απαιτησεις εχει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το τερμάτισα μέσα σε 3 μέρες αλλά έχετε δίκαιο αυτό με τα saves είναι λίγο εκνευριστικό...από τα γραφικά του και εγώ απογοητεύτηκα πρέπει να είναι μακράν η χειρότερη εκδοχή της unreal engine 3 που έχω δει ειδικά στους ανθρώπινους χαρακτήρες όπως και η κίνησή τους.... πάντως έχει σχετικά χαμηλές απιτήσεις οπότε θα μπορούν να παίξουν και οι κάτοχοι των ποιο παλιών μηχανημάτων

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειτα απο 1 ωρα gameplay ειμαι στο διλλημα να το σβησω η οχι.

Αφενος τα γραφικα και η κινηση ειναι μαπα,αφετερου το μονο συν που

βρισκω ειναι το ολο στορυ.

Οσοι τοχουν προχωρησει στις παρακατω πιστες παιζει να βελτιωθει το game λιγο περισσοτερο η τσαμπα το ratio που χρειαστηκε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πριν απο λιγο τελείωσα το downloading και το εβαλα να παιξω. Ενταξει, τα γραφικα με χαλανε λιγο εως πολυ... Θα το τερματίσω ομως αφενός γιατι εχω καιρο να παιξω παιχνιδι με δεινοσαυρους και αφετέρου γιατι το κατεβαζα τοση ωρα. Κριμα παντως. Το περιμενα καιρο και το περιμενα αλλιως, οχι ετσι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...