Προς το περιεχόμενο

Turok


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 59
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

για μένα πάντως dual-wielding και knife finishing moves δεν με χάλασαν ποτε...τα graphs δεν είναι τίποτα το ιδιαίτερο αλλα το game σίγουρα δεν είναι μούφα imho.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορει καποιος να μου στειλει ενα save game απο το παιχνιδι μετα το 3 checkpoint γιατι παντα με πεταει στο desktop μολις βγαινω απο το σκαφος?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξερω τι λετε, εγω παντως που το παιζω σε φουλ αναλυση μου φαινονται παρα πολυ καλα τα γραφικα του.

Πιο παιχνιδι δηλαδη πιστευετε οτι εχει τα καλυτερα γραφικα και βγαζετε το turok ασχημο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξερω τι λετε, εγω παντως που το παιζω σε φουλ αναλυση μου φαινονται παρα πολυ καλα τα γραφικα του.

Πιο παιχνιδι δηλαδη πιστευετε οτι εχει τα καλυτερα γραφικα και βγαζετε το turok ασχημο?

 

Πολλά έχουν καλύτερα graphs από το Turok...αλλα δεν είναι εκεί το θέμα...το game μια χαρά για να περάσει η ώρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγω το παίζω σε 1024 Χ 768 με όλα φουλ και θα πήγαινε μια χαρά αν μπορούσα να βάλω 2 giga RAM. Καλό παιχνιδάκι είναι, αλλά δεν μπορώ να καταλάβω προς τι τα 12,5 gigabyte. Δηλαδή, πάνε καλά!?

 

Υ.Γ. Μετά το COD4 όλα τα άλλα scripted fps μου μοιάζουν πολύ "παιδικά". Και μην αρχίσω για το multiplayer!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 χρόνια αργότερα...

Παίζω το γνωστό game Turok στο pc και ενω ολα κυλουσαν ομαλα, ξαφνικά ενω εκτος παιχνιδιου ποντικι κ πληκτρολογιο λειτουργουν κανονικα , εν ωρα παιχνιδιου δεν εχουν καμια επενεργεια, τι συμβαινει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίζω το γνωστό game Turok στο pc και ενω ολα κυλουσαν ομαλα, ξαφνικά ενω εκτος παιχνιδιου ποντικι κ πληκτρολογιο λειτουργουν κανονικα , εν ωρα παιχνιδιου δεν εχουν καμια επενεργεια, τι συμβαινει?

11-14KT-Yellow-Gold-Shovel.jpg

 

Alt+tab, Alt+F4 υποθέτω ότι δουλεύουν αφού λες ότι στο desktop είναι μια χαρά. Η εννοείς ότι λειτουργούν πριν παίξεις και μετά θέλει restart; Αν είναι το 1ο, μια λίγο κουφή λύση που βρήκα με λίγο googlαρισμα είναι να απενεργοποιήσεις από το bios το Multi Threading (για τους πυρήνες του επεξεργαστή) (κουφό μου φαίνεται αλλά αυτό βρήκα.) Αν τώρα κολλάει όλο το παιχνδίδι, τότε μάλλον έχεις κάποιο θέμα με θερμοκρασίες και θες σε 1η φάση ένα καθάρισμα για να τις ρίξεις...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...