Προς το περιεχόμενο

laptop help!!!


_2fast

Προτεινόμενες αναρτήσεις

χτες ειχα συνδεδεμενο το laptop μου(acer travelmate 5514) στην πριζα και δεν ειχα τοποθετημενη την μπαταρια του.μετα τον εβγαλα απο την πριζα και εβαλα την μπαταρια(δηλαδη εμεινε χωρις ρευμα για μερικα δευτερολεπτα) και μετα oταν τον ανοιξα μου εβγαλε στην οθονη που γινεται το login ενα μηνυμα που δεν προλαβα να διαβασω γιατι πατησα οκ απο συνηθεια(το μονο που προσεξα ηταν οτι ελεγε κατι για Ι/Ο) και μετα οταν ανοιξε ειχαν διαγραφτει ολες οι ρυθμισεις που ειχα στον συγκεκριμενο user και επισης ελειπαν και ολοι οι φακελοι απο το desktop,αλλα υπηρχαν οι συντομευσεις για τα προγραμματα που εχω στον υπολογιστη.εψαξα και βρηκα οτι τα αρχεια που ελειπαν υπηρχαν στο φακελο c\documents and settings\"user"\desktop τα εκανα αποκοπη και επικολληση απο εκει και τα ξανα εμφανισα στην επιφανεια εργασιας και ξανα ρυθμισα ολες τις χαμενες ρυθμισεις..οταν τον εκανα επανεκκινηση ολες οι ρυθμισεις ηταν παλι στο default και τα αρχεια απο το desktop ειχαν διαγραφει και δεν υπηρχαν ουτε στο c\document and settings\"user"\desktop ...και καθε φορα που αποθηκευω καποιο φακελο στο desktop ή καποιες ρυθμισεις δεν υπαρχουν οταν ξανα ανοιγω τον υπολογιστη....ειναι δηλαδη καθε φορα σαν να τον ανοιγω για πρωτη φορα..τι να κανω για να διορθωθει???:fear::rolleyes::shock:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...