Προς το περιεχόμενο

Περίεργο πρόβλημε με την νέα ATI 2900 XT!!!


bokarinho

Προτεινόμενες αναρτήσεις

...Επίσης πες ότι το λύνουμε αυτό, έχω βάλει όλα τα codecs για divx,xvid με το kazaa lite code pack και πάλι έχω πράσινη οθόνη στα βίντεακια. Εδώ τι μπορεί να φταίει;;;;

 

Εχω την ιδια ακριβως καρτα τις ASUS και εχω το ιδιο προβλιμα με τα βιντεο.Εχεις βρει λυση? Εγω παντος εκανα disabled το splendid τις Asus απο τις ρυθμισεις και μου δουλεβει μια χαρα αλλα μονο αν εχω παλαιοτερουσ drivers, με τους καινουριους drivers (7,10) τα βιντεο μου τα διχνει με πορτοκαλι οθονη ακομα και με disabled το splendid oO.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξέρω φίλε δεν έχω βάλει παλαιότερους drivers να δω τι θα γίνει το θέμα είναι ότι με την πράσινη οθόνη στα video δεν βρίσκω άκρη!!!! Πάντως δεν είναι θέμα codecs σίγουρα γιατί έχω εγκαταστήσει - απεγκαταστήσει όλα codec packs που υπάρχουν στο internet!!!Τέλος πάντων αν έχεις κάτι άλλο να μου προτείνεις ή βρήκες καμία άκρη τότε πες μου, το ίδιο θα κάνω και εγώ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κανε disabled to splendid που σου ειπα και πιο πανω και θα σου δουλεβουν μια χαρα τα βιντεο

 

δεξι κλικ στο desktop-properties-settings-advanced και απο το tab τις Asus κανε disable το splendid.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...