Προς το περιεχόμενο

Τα νευρα μου με τις αγορες(συσκευασιες)


GIANNIS400

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ομορφα πραγματα σωστα ωστε και να σου παθει κατι καποιο parts δεν θα τα ριξεις σε κανεναν,μα ειναι καλο και γι αυτους,γιατι τωρα με το παραμικρο οτι προκυψει οι πελατες τα ριχνουν σε αυτους,δεν το καταλαβενουν οτι κανουν ζημια στον ευατο τους.αν τα εδιναν σφραγισμενα θα εξασφαλιζαν την θεση τους απεναντι στον πελατη,ενω τωρα εκτηθονται

 

Παντως το κααλυτερο που εχω δει ειναι σε ενα τοπικο μαγαζι της Σινδου.Τους πηγα το η/υ για rma(η καρτα γαρφηκων αν θυμαμε καλα τα ειχε τυναξει απο oc)και επειδει το είχα παρει ολοκληρω οπως ητανε και πηγα και ετσι.Λοιπον το ανοιγουνε βλεπουνε δοκιμαζουνε(επιτοπου)και μου λενε παει η καρτα γραφηκων.Λεω θα μου το φτιαξετε?

Λεει τωρα τι να το κανουμε περνεις καινοργια και τελος.Πηγε μου εφερε μια καινουργια,με λεει θες να στην βαλουμε εμεις η την θες ετσι στο κουτι?Λεω να μην την περασουνε.Μεσα σε 10 λεπτα και μπροστα μου μου την βαλανε.Το δοκιμασανε για να δουνε αν δουλευει.Και αντι να μου πουνε οπως οι περισσοτεροι παρτω και φευγα.Πηαγανε μου φερανε ολα τα κουτια απο τα κομματια(γτ τα ειχανε κρατησει(μονο τα κουτια οχι τα παρελκομενα))μου τα δωσανε και μουτα βαλανε ολα μαζι με το κουτι σε ενα μεγαλο κουτι και ετοιμο.Τελοςπα αποφασησα να παρω και μια dimm DDR1 το περνω απο το ραφι τους το παω.Λεω βαλτε και αυτο μεσα.Παει να το βαλει ο υπαλληλος και βλεπει οτι το κουτακι ητανε τσακισμενο στην ακρη,μου λεει περιμενε ενα λεπτο παει βαζει μεσα αυτο και μου φερνει ενα ακριβως ολοιδιο.Ρωταω τι και γτ και μου λεει ητανε τσακισμενο και για να μην υπαρχουνε παρεξηγησεις κλπ σου εφερα αυτο.Καλα λεω.

Σας εχει τυχει ποτε κατι παρομοιω?αν ναι που????)B)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 36
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
Παντως το κααλυτερο που εχω δει ειναι σε ενα τοπικο μαγαζι της Σινδου.Τους πηγα το η/υ για rma(η καρτα γαρφηκων αν θυμαμε καλα τα ειχε τυναξει απο oc)και επειδει το είχα παρει ολοκληρω οπως ητανε και πηγα και ετσι.Λοιπον το ανοιγουνε βλεπουνε δοκιμαζουνε(επιτοπου)και μου λενε παει η καρτα γραφηκων.Λεω θα μου το φτιαξετε?

Λεει τωρα τι να το κανουμε περνεις καινοργια και τελος.Πηγε μου εφερε μια καινουργια,με λεει θες να στην βαλουμε εμεις η την θες ετσι στο κουτι?Λεω να μην την περασουνε.Μεσα σε 10 λεπτα και μπροστα μου μου την βαλανε.Το δοκιμασανε για να δουνε αν δουλευει.Και αντι να μου πουνε οπως οι περισσοτεροι παρτω και φευγα.Πηαγανε μου φερανε ολα τα κουτια απο τα κομματια(γτ τα ειχανε κρατησει(μονο τα κουτια οχι τα παρελκομενα))μου τα δωσανε και μουτα βαλανε ολα μαζι με το κουτι σε ενα μεγαλο κουτι και ετοιμο.Τελοςπα αποφασησα να παρω και μια dimm DDR1 το περνω απο το ραφι τους το παω.Λεω βαλτε και αυτο μεσα.Παει να το βαλει ο υπαλληλος και βλεπει οτι το κουτακι ητανε τσακισμενο στην ακρη,μου λεει περιμενε ενα λεπτο παει βαζει μεσα αυτο και μου φερνει ενα ακριβως ολοιδιο.Ρωταω τι και γτ και μου λεει ητανε τσακισμενο και για να μην υπαρχουνε παρεξηγησεις κλπ σου εφερα αυτο.Καλα λεω.

Σας εχει τυχει ποτε κατι παρομοιω?αν ναι που????)B)

 

Οταν ονειρευομουν και ψωνιζα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παντως το κααλυτερο που εχω δει ειναι σε ενα τοπικο μαγαζι της Σινδου.Τους πηγα το η/υ για rma(η καρτα γαρφηκων αν θυμαμε καλα τα ειχε τυναξει απο oc)και επειδει το είχα παρει ολοκληρω οπως ητανε και πηγα και ετσι.Λοιπον το ανοιγουνε βλεπουνε δοκιμαζουνε(επιτοπου)και μου λενε παει η καρτα γραφηκων.Λεω θα μου το φτιαξετε?

Λεει τωρα τι να το κανουμε περνεις καινοργια και τελος.Πηγε μου εφερε μια καινουργια,με λεει θες να στην βαλουμε εμεις η την θες ετσι στο κουτι?Λεω να μην την περασουνε.Μεσα σε 10 λεπτα και μπροστα μου μου την βαλανε.Το δοκιμασανε για να δουνε αν δουλευει.Και αντι να μου πουνε οπως οι περισσοτεροι παρτω και φευγα.Πηαγανε μου φερανε ολα τα κουτια απο τα κομματια(γτ τα ειχανε κρατησει(μονο τα κουτια οχι τα παρελκομενα))μου τα δωσανε και μουτα βαλανε ολα μαζι με το κουτι σε ενα μεγαλο κουτι και ετοιμο.Τελοςπα αποφασησα να παρω και μια dimm DDR1 το περνω απο το ραφι τους το παω.Λεω βαλτε και αυτο μεσα.Παει να το βαλει ο υπαλληλος και βλεπει οτι το κουτακι ητανε τσακισμενο στην ακρη,μου λεει περιμενε ενα λεπτο παει βαζει μεσα αυτο και μου φερνει ενα ακριβως ολοιδιο.Ρωταω τι και γτ και μου λεει ητανε τσακισμενο και για να μην υπαρχουνε παρεξηγησεις κλπ σου εφερα αυτο.Καλα λεω.

Σας εχει τυχει ποτε κατι παρομοιω?αν ναι που????)B)

OXI φιλε δεν ειμαστε ολοι τυχεροι :X

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ζτονκ,σωστοο δεν το ειδα ετσι.και απαντω και σε ενα αλλο pm:

 

βρε φίλε ολα καλα με το πλαισιο αλλα πες οτι εισαι στην θηβα οπως εγώ τι θα κάνεις,θα πληρώσεις 15 ευρω πηγενε-ελα βενζινη διοδια για να αλαξεις κατι.Αν δεις κολληματα και προβλήματα στον υπ/στη θα ξέρεις οτι είναι από την κάρτα ψαξε το ενα ψαξε το αλλο και θα το βρείς το προβλημα απο που προέρχετε?(mobo).Kαι πες οτι το βρήκες όλη αυτη την ταλαιπώρια ποιος στην πληρώνει,και μετα να εχεις το καρδιοχτυπη 8α βρεις κατι σφραγισμένο.φτασαμε στο σημείο να λέμε πληρωνω καινούριο και ο κάλος θεουλης μπoρει να βαλει το χερι του να μην την είχε ο κωστακης ή ο καθε κωστάκης ο γείτονaς την mobo και να εβγαλε τα μάτια του με αυτη γιατί δεν ξέρει την τύφλα του, και να την πηρα εγω απο επιστροφή δικη του και να τρέχω . Δηλαδη παρακαλαμε κιολά και λεμε θα μας δώσεται καινουρια θα σας φτιαξουμε λουκουμάδες .

εγω δεν ξαναπέρνω ανοιγμένο,θα ψαχνω οποτέ κατεβενώ ολη την Αθηνα μεχρι να βρω κλειστη συσκευασια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...