Προς το περιεχόμενο

HOL-Εξυπηρέτηση για τα πανηγύρια...


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Η ποιότητα της επικοινωνίας είναι καλή.Και όσον αφορά το προηγούμενο θέμα της ταχύτητας πάρτε και μία αναφορά ταχύτητας για του λόγου το αληθές..

 

http://eu3.abeltronica.com/velocimetro/SpeedMeasureTable_v5.php?userdate=2007-11-3%2020:46:56&utg=8.07&ubwkps=127.28&ubw=15.91&dtg=6.797&dbwkps=618.96&dbw=77.37&userid=EZv8mMai0iPG-s9X2tXWdg==&origin=United%20Kingdom&idioma=uk&lang=uk&ip=79.167.44.0

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Loipon kalis29320 gia na mhn to kourazoume kai idiaitera epeidh einai kai savvatovrado: Pare hlektrologo na eleg3ei ta aklvdia ths thlefwnias sou mesa sto spiti. Provlepw na exoun ginei mavra apo thn ygrasia. Gia na xalasei kalwdio tou OTE sto dromo 8a prpei na pesei vomva. To kostos an tyxon yparxei provlhma 8a einai panw aapo 250e sigoura (ektos kai an einai filos sou o mastoras).

Dystyxws gia sena exw perimenei sthn anamonh ths HOL 1 wra mono kai mono gia na kanw mia erwthsh ka8ara texnikh. Loipon stamathste na paraponieste kai na frontizete na lamvanete sfairiki plhroforhsh gia to proion pou agorazete, syn tois allois na koitate kai ti ypografete gia na mhn vriskeste proekplh3ews an tyxon ginei tipota.

 

Kalo vrady kai kalh diaskedash!

 

PS: Pote mhn metras se 3enous servers giati xaneis polyyyyyyyyyyyyyyyy!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώ για τις συμβουλές φίλε μου,αλλά έχουμε διαφορετικό τρόπο σκέψης και προσέγγισης.Εάν εσύ είσαι ικανοποιημένος να σε έχουν μία ώρα στην αναμονή,για μία ερώτηση εγώ το θεωρώ απαράδεκτο για μία εταιρεία της εμβέλειας της ΗΟΛ,αν θέλει να λέγεται μεγάλη.Όσο για το τι υπογράφουμε άστο καλύτερα γιατί σχεδόν κανείς δεν διαβάζει με σπουδη τους όρους-αν τους διαβάζαμε όπως λες κανείς δεν θα έφευγε από τον ΟΤΕ αφού όλες οι εταιρείες τα ρίχνουν στις υποδομες του ...Καλό βράδυ και σε σένα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και μία απορία ακόμη που έχω,πριν τους τραβήξω αγωγή.Μήπως από το δίκτυο μου -ασύρματο με ασφάλεια-μπαίνει και κάποιος γείτονας με κάποιο τρόπο και αυτό μου κοστίζει σε ταχύτητα? Άν είπα κοτσάνα συγχωρέστε με γιατί είμαι άσχετος σε αυτά..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και μία απορία ακόμη που έχω,πριν τους τραβήξω αγωγή.Μήπως από το δίκτυο μου -ασύρματο με ασφάλεια-μπαίνει και κάποιος γείτονας με κάποιο τρόπο και αυτό μου κοστίζει σε ταχύτητα? Άν είπα κοτσάνα συγχωρέστε με γιατί είμαι άσχετος σε αυτά..

 

Εαν ειναι κλειδωμενο δεν μπαινει κανεις,αλλα βγαλε και την κεραια που εχει και να ειναι το λαμπακι σβηστο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

συνδεσε το λαπτοπ η το υπολογιστη σου με λαν και κλεισε το wlan απο το κουμπακι πισω μετα βγαλτο απο την πριζα για <10 δευτερα και κοιτα την ταζητητα μετα απο καποιο ftp server κανε αυτα και μετα μες μας

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

συνδεσε το λαπτοπ η το υπολογιστη σου με λαν και κλεισε το wlan απο το κουμπακι πισω μετα βγαλτο απο την πριζα για <10 δευτερα και κοιτα την ταζητητα μετα απο καποιο ftp server κανε αυτα και μετα μες μας

 

Φίλε μου σπάστα και ξαναρίχτα:-):-):-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν είχες κανα εταιρικό πακετάκι , θα χαν κόψει το κεφάλι τους και θα χαν στείλει κανα τεχνικό για να μετρήσει στο κατανεμητή σου και μετά μέσα στο σπίτι για να δουν που ακριβώς είναι το πρόβλημα.... Αλλά είσαι απλά ένας ακόμα ανάμεσα στους χιλιάδες πελάτες τους και αμα ζητήσεις και ακύρωση δε θα στεναχωρηθούν ιδιαιτέρως.Απλα ένας λιγότερος πελάτης γι αυτούς

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...