Προς το περιεχόμενο

Tα πιο εξυπηρετικά καταστήματα που έχετε πάει


Sadman

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πλαίσιο

 

giati den se prizoun stis epistrofes !!!!

 

μεγαλη μαγκια αυτο.

τις προαλες,ειχα αγορασει ενα καινουριο μηχανημα σε κομματια.πηγα σπιτι μου,ανοιγω την μητρικη,και ειχε ενα στραβωμενο πιν.

το πηγα 2 ωρες μετα την αγορα,και χωρις δευτερη σκεψη,προχωρησαν στην αντικατασταση. σε οποιοδηποτε αλλο καταστημα,αντε να τους πησεις οτι το δοντακι δεν το στραβωσες εσυ.

και οχι μονο αυτο.γενικα εχω κανει παρα πολλες αλλαγες μεσα σε λιγα λεπτα,ειτε γιατι υπηρχε προβλημα hardware,ειτε γιατι δεν μου μου αρεσε-εκανε το προιον που αγορασα.

 

επισης πηγα μια χαλασμενη καρτα ηχου audigy πριν 2 βδομαδες για αντικατασταση,με 3 χρονια εγγυηση,μια καρτα που αγορασα 2,5 χρονια πριν. αμεσως την κοιταξαν,και επειδη δεν υπηρχε η συγκεκριμενη καρτα διαθεσιμη,επειδη ειχε αποσυρθει το συγκεκριμενο μοντελο,μου εκοψαν μια πιστωση 69 ευρω,οσο δηλαδη την ειχα αγορασει.

σε αλλα καταστηματα,με αλλα προιοντα που ειχα παει για αντικαταταση αρκετο καιρο μετα την αγορα,μου εκοβαν πιστωση στη μιση τιμη.(μου ελεγαν συγκεκριμενα,οτι αν υπηρχε αυτο το προιον διαθεσιμο,τοσο θα εκανε σημερα.)και αντε να βρεις το δικιο σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 93
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Πλαίσιο για την απαράμιλη ευγένεια των υπαλλήλων του και την αμεσότητα της εξυπηρέτησης.

Επίσης κανένα πρόβλημα με τις επιστροφές ελλατωματικών εξαρτημάτων. Πάντα άμεση αντικατάσταση ή πιστωτικό αν δεν βρουν ίδιο σε κάποιο κατάστημά τους για να σε εξυπηρετήσουν.

Γενικά πολύ εξυπηρετικοί. :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και γω ΠΛΑΙΣΙΟ ψηφίζω. Είχα παραγγείλει το νέο σύστημα σε κομμάτια μου το φέραν συναρμολογημένο....με ένα τηλέφωνημα βρέθηκε η λύση χωρίς πολλά πολλά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ego pantos exo kanei 3 paraggelies apo to "Plaisio" aksias apo 100 eos kai 350 euros kai tis 3 fores itan aparadektoi sto timing tous!

Sto site tous anagrafoun "entos 24 oron" kai i kalyteri periptosi itane 4 meres! H xeiroteri 8 meres! Se mia apo tis periptoseis mou steilane diaforetiko montelo apo afto pou pariggeila kai perasan 15 meres! gia na kseka8arisei to 8ema kai na mou to allaksoun!

Apo emena prosopika pantos to "Plaisio" pernei ena APOLYTO MHDEN!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βλεπω εναν πολυ μεγαλο ποσοστο ειναι απο Πλαισιο ευχαριστημενο δεν ειναι τυχαιο να ειναι ετσι τα πραματα, εχουν καλη εξυπηρετηση, ειμαι χρονια και κανενα παραπονο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Apo emena prosopika pantos to "Plaisio" pernei ena APOLYTO MHDEN!!!

 

μηπως εισαι λιγακι υπερβολικη? το οτι σου ετυχε 1 φορα εσενα κατι,αυτο δεν χαρακτηριζει ενα καταστημα ''APOLYTO MHDEN''

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Vasika amfivalo gia ta posa kseroun oi polites sta hardware shops...ego mia fora vrethika sto plaisio, multirama ktl gia cpu thermal compound kai nomizan oti katevika apo ton Ari,kai oxi mono auto alla mou eipan kiolas oti den kanei na vazo kati teteio...lol?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

bouga, i marietta eipe tin prosopiki tis apopsi sinodevmeno me "apo emena einai apolito miden". keyword: apo emena

 

oson afora tis dikes mou protimiseis: ta teleftaia 2-3 peripou xronia pou psonizo apo to plaisio einai "ok" tipota to fovero, tipota pou de tha perimena apo opiodipote sovaro katastima (allo pou ta ellinika den einai sovara katastimata os epi to pliston), ektos apo mia fora opou eixa kanei kratisi mia othoni, tous eipame 1000 fores na doun an einai afti giati DEN EIXE TIN SOSTI TIMI (sto katastima), mou dosane alli, , piga piso na ti zitiso, elegan oti tin eixane stock, telika den tin eixane, den ipirxe pouthena, de mou dinan ta lefta mou piso (agorasmeni me pistotiki epeidi eixe paei enas filos mou na tin paralavei, kai eprepe ego i na giriso misi ora me ta podia kai tin othoni sto xeri spiti kai meta alli misi ora na ksanapao alli mera me afton kai tin taftotita kai tin pistotiki), i na mou dosoun pistosi...

 

me liga logia exasa lefta, 3 meres, kai evala kai se kopo ena palikari gia mia mera epeidi aftoi itan apla mlkes...

 

apo ekei kai pera sigoura den sinisto multirama me tipota ektos apo POLLI sigkekrimena pragmata... einai pio poli super market para katastima ipologiston

 

i kaliteri eksipiretisi apo to pc corner (sinikiako magazi stin patra). pira mia idropsiksi, gamithike i antlia (ekane apistefto thorivo, mou anevase ti thermokrasia 10 vathmous, kai telika eixe fagothei o magnitis pou eixe mesa se POLLI megalo vathmo), to pire, to katharise na dei an einai afto, den itan afto to esteile stin oktabit, i oktabit itan MALAKEs giati etsi opos to pirane, to valane se ena solina, valane nero kai eipane "travaei, ara doulevei", kai telika tou to girisane piso kai mou edose aftos mia apo tis dikes tou antlies (eno den eixe kammia ipoxreosi)

 

ektos aftou ta palikaria einai tzimania ekei mesa :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και εγώ πλαίσιο θα υποστηρίξω. δεν σε πρίζουν όπως αναφέρθηκε.

 

όσον αφορά τις επιστροφές και αντικαταστάσεις, επιβάλλεται για μια τόσο μεγάλη αλυσίδα. δεν περιμένει από ένα αντικείμενο να βγάλει κέρδος αλλά από τον τεράστιο τζίρο.

 

ΥΓ. μονό κομπιουτερίστικα μαγαζιά αναφέρουμε? αν όχι, να πώ ένα μεγάλο μπράβο στον ιδιοκτήτη του Μotomarket στην Καβάλα. πραγματικά, ο άνθρωπος σε σκλαβώνει όποτε μπαίνεις στο μαγαζί...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μηπως εισαι λιγακι υπερβολικη? το οτι σου ετυχε 1 φορα εσενα κατι,αυτο δεν χαρακτηριζει ενα καταστημα ''APOLYTO MHDEN''

Koitakse, to na mou tyxei 1 fora mono, na po OK etyxe, alla to na epanalamvanetai 3 fores se mena mono simenei oti kapou yparxei provlima.

Ektos an eimai toso gkantemo kai ola ta strava tyxainoun se mena!

Emena me tsatizei to gegonos pou lene "paradosi entos 24 oron" kai se kamia apo tis 3 periptoseis den kanane kato apo 4 meres!

Stin periptosi twn 8 imeron, i paraggelia itane gia Paraskevi kai mou legane oti taxa me kalousan kai ego den apantousa! An einai dynaton, oute 1 klisi den eixa sto kinito! Kai epeidi itan Paraskevi, to ferane Deftera apogevma telika. Apo Deftera proi se Deftera apogevma pigame.

Kala, gia na min po to la8os montelo kai tis 2 evdomades pou efaga pigaine-ela me ta couriers!!!

Pantos apo mena to ksanaleo oti to Plaisio pernei MHDEN.

Exo agorasei apo Agglia ena soro pragmata kai oi an8ropoi itan pragmatikoi gentlemen stin ora tous kai edo kanoune meres gia na ta steiloun 100xlm.

Den ksero ti ginetai me ta ypoloipa e-shops. Fantazomai mias kai vgazete to Plaisio No1, ti 8a ginetai me ta ypoloipa!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από το πλαίσιο έχω τα εξής δύο παράπονα δεν ξέρω πόσοι θα συμφωνήσετε.

1ον) Με χαλάει που σου πασάρουν αυτά που (φαντάζομαι) έχουν μεγαλύτερα ποσοστά κέρδους. Π.χ. όταν πήγα στο κατάστημα ήθελα AMD και σώνει και καλά να μου πουλήσουν intel πράγμα που με τσάντισε ελαφρώς.

2ον) Δεν έχει μεγάλη ποικιλία σε θέμα εταιρειών αν και αυτό είναι θέμα πολιτικής (δεν είναι και υποχρεωμένοι δλδ να τις φέρουν όλες) απλά θα ήταν ακόμα καλύτερα πιστεύω να είχες περισσότερες επιλογές

Κατά τ'άλλα θα συμφωνήσω με τον elerfalahst. Απλά επειδή οι επαγγελματίες στην Ελλάδα σπανίζουν μας φαίνεται καταπληκτικό το Πλαίσιο... - οφείλω βέβαια να πω ότι όντως σε θέματα εγγυήσεων και επιστροφών είναι σε πολύ καλό επίπεδο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Koitakse, to na mou tyxei 1 fora mono, na po OK etyxe, alla to na epanalamvanetai 3 fores se mena mono simenei oti kapou yparxei provlima.

 

Ektos an eimai toso gkantemo kai ola ta strava tyxainoun se mena

μαλλον αυτο ειναι :-)

 

μηπως ετυχε να παραγγηλεις καποια πραματα τοτε με τις προσφορες τον αυγουστο,η σε γιορτες? γιατι τοτε συνηθως αργουνε.

και εμενα μου ειχανε κανει λαλακια.ειχα παραγγηλει ενα pc καινουριο σε κομματια,και μου ειπαν σε 2 μερες.με παιρνουν την επομενη και μου ξαναλενε σε 2 μερες παλι. ε, 4 μερες μετα τους παιρνω εγω τηλεφωνο να τους πω τι ωρα θα τα φερουνε,και μου λενε οτι δεν ειναι αμεσα διαθεσιμα ορισμενα πραματα που παραγγηλα,και να περιμενω η να ακυρωσω την παραγγελια. αλλα ενταξει,συμβαινουν αυτα. δεν μου εχει ξανατυχει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...