Προς το περιεχόμενο

Φολα σε γατες


louben

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 353
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
παιδια καλες οι ιδεες σας.Ναι εχει δυστυχως παιδια και μαλιστα 3.Το ωραιο ειναι οτι εχει επαναληφθει η πραξη και μας ειχαν φαει οι ποντικοι.Μολις μαζευτηκαν οι γατες εξαφανιστηκαν οι ποντικοι τωρα εξαφανιστηκαν οι γατες.

Τι να κανω που δεν εχω χειροπιαστες αποδειξεις.Να την κανω ρεζιλι στη γειτονια??Μα ειναι ηδη ρομπα αλλα δε μασαει.Να σπασω τ αμαξια [u]των παιδιων της?[/u]ποιο το νοημα θα γινω σαν και αυτους.Θελω να κανω κατι ει δυνατον νομικως να την ταρακουνησω γινεται ομως????

Ελπίζω να κάνεις πλάκα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γράψε ένα προειδοποιητικό σημείωμα,οτι θα έχει αντίποινα,δεσε το γύρω απο μια πέτρα και πέτα την σε κάποιο παράθυρο του σπιτιού της.

Αν μετά απ'αυτό ξαναρίξει φόλα σκίσε τα λάστιχα του αμαξιού της,Γράψε με σπρέυ κάτι υβριστικό στον τοίχο του σπιτιού της,κτλ..

Το σημείωμα όχι χειρόγραφο για να μην έχει σαν στοιχείο τον γραφικό χαρακτήρα.

 

Α,και να μην ξεχάσω,στην κόλαση να σαπίσει η σκύλα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γράψε ένα προειδοποιητικό σημείωμα,οτι θα έχει αντίποινα,δεσε το γύρω απο μια πέτρα και πέτα την σε κάποιο παράθυρο του σπιτιού της.

Αν μετά απ'αυτό ξαναρίξει φόλα σκίσε τα λάστιχα του αμαξιού της,Γράψε με σπρέυ κάτι υβριστικό στον τοίχο του σπιτιού της,κτλ..

Το σημείωμα όχι χειρόγραφο για να μην έχει σαν στοιχείο τον γραφικό χαρακτήρα.

 

Α,και να μην ξεχάσω,στην κόλαση να σαπίσει η σκύλα

 

Τι λες pappou souli ? Αν κάνει τίποτα από αυτά μπορεί να τον τρέχει σε αστυνομίες ή τίποτα τέτοιο.Μην την πληρώσει το παιδί αντί για τη σκρόφα !:devil:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έλεος... Τα καημένα τα γατάκια... Έγινα χάλια τώρα.

 

Φίλε, να κινηθείς νομικά. Αλλά να μην το αφήσεις έτσι, να ασκήσεις πίεση και ο ίδιος για να γίνει κάτι σίγουρα και πιο γρήγορα. Και να πας να της τρίξεις τα δόντια και ο ίδιος αν έχεις διάθεση (αλλά όχι με τρόπο που να μπορεί να το χρησιμοποιήσει εναντίον σου).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

O παππούς σούλης, γνωστός αναρχικός, ξαναχτυπά (με ρόπαλα, γκαζάκια κ.τ.λ.) :P

 

 

Υπερβολές που δε θα οδηγήσουν πουθενά, το μόνο που θα καταφέρει έιναι να στρέψει όλη τη γειτονιά εναντίον του και όχι εναντίον της ανώμαλης.

 

 

κάθε φορά όμως να παίρνουν αυτά τα threads την ίδια κατευθυνση, λες και είναι εφικτά αυτα τα φρικτά που λέτε ρε παίδες. :s

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η λυση που βλεπω ειναι να στησεις καρτερι ωστε να μπορεσεις να συλλεξεις αποδεικτικα στοιχεια για νομικες κινησεις στη συνεχεια.

Να συννενοηθεις μαζι της σε ανθρωπινο επιπεδο δεν ειναι εφικτο, να την απειλησεις/εκδικηθεις εκτος απο το οτι κινειται περισσοτερο στη σφαιρα της εκτονωσης του φαντασιακου, αν τελικως το κανεις, δεν διαφερεις σε τιποτε απο την ιδια, και επειδη δεν εισαι το ιδιο σκατοψυχος-δεν το εχεις αναπτυξει-θα βρεις και τον μπελα σου εσυ με αστυνομιες και γειτονες.

Μια οδο εχεις, και επειδη η τυπισα θα το ξανακανει, φροντισε να εχεις το νου σου να την τσακωσεις.

Και μια τελευταια σημειωση, ειπαμε να ειμαστε ζωοφιλοι, αλλα να διαβαζουμε και για αντιποινα σε παιδια της κτλ κτλ ελεος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάτι πολύ απλό ρε παιδιά.Να την στήσει απ' έξω και να την τραβήξει video την ώρα που ρίχνει τις φόλες.Να το αποδεικτικό στοιχείο.Κάντο και καθάρισες...αναίμακτα !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτά τα φονικά ένστικτα που βγάζουν μερικές γυναίκες με τρομάζουν ρε πούστη, ρωτάς την κωλόγρια στο χωριό γιατί έριξε χλωρίνη στο μοναδικό δέντρο έξω απ'το σπίτι της και σου λέει για να μην έχει ίσκιο και παρκάρουνε στην μούρη μου, ρωτάς την γειτόνισσα γιατί ξέρανε 20 ετών βοκαμβίλια και σου απαντάει για να μην λερώνεται το μπαλκόνι της, θα ξεράσω, εσείς μπορεί να το βλέπετε ως φιλόζωοι αλλά εμένα μου φαίνεται το ίδιο.Αναρωτιέμαι τι παιδιά μεγαλώνουν τέτοιες σκρόφες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

O παππούς σούλης, γνωστός αναρχικός, ξαναχτυπά (με ρόπαλα, γκαζάκια κ.τ.λ.) :P

 

 

Υπερβολές που δε θα οδηγήσουν πουθενά, το μόνο που θα καταφέρει έιναι να στρέψει όλη τη γειτονιά εναντίον του και όχι εναντίον της ανώμαλης.

 

 

κάθε φορά όμως να παίρνουν αυτά τα threads την ίδια κατευθυνση, λες και είναι εφικτά αυτα τα φρικτά που λέτε ρε παίδες. :s

 

Aπλά είμαι πολύ συνειρμηκός και επειδή αγαπώ πολύ τα ζώα* πετάω κάτι τέτοια. :rolleyes:

 

*ζώα που περπατάνε στα δυο και την έχουν πιστέψει θεοί δεν τ'αγαπάω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια αυτο που με πληγωνει σε ολη αυτη την ιστορια γι αυτο και αανοιξα αυτο το thread ειναι οτι δυστυχως δεν μπορω να κανω απολυτως τιποτα.Ουτε αποδειξεις εχω(οτι τις εριξε αυτη οσο για το βιντεο δε νομιζω να τις ριχνει μερα μεσημερι)ουτε απειλες θα πιασουν και θα φτασω να γινω σαν αυτη.Με πληγωνει ομως που υπαρχουν τετοιοι ανθρωποι( oi opoioi υπαρχουν σε καθε γειτονια ετσι????) και δεν μπορουμε να τους αγγιξουμε.

Οσο για το φιλο μου που μου ειπε ν απροσεχα το γατο μου,γατος ειναι τον ειχα παντα απο κοντα αλλα σε καποια φαση ξεφυγε απο την επιβλεψη μου και εγινε το κακο.

Διαβασα επισης οτι καποιοι αντιστοιχης ευαισθησιας σκοτωσαν 50 ελαφια στην καμμενη παρνηθα.Παιδια τι να πω....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχεις δίκιο δεν θα ήταν εύκολο να τραβήξεις βίντεο αφού δεν τις ρίχνει και μέρα μεσημέρι.Απλά πιστεύω είναι η πιο απλή μέθοδος.Βίντεο ή φωτογραφίες και να τα αποδεικτικά στοιχεία.Εγώ πάντως θα την παρακολουθούσα να δω πότε τις ρίχνει και όταν μου δινόταν η ευκαιρία θα τράβαγα καμιά photo.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν γνωρίζω καλά τη νομοθεσία... δεν νομίζω όμως να επιτρέπεται να τραβήξει κάποιος βίντεο ή φωτογραφία (ως αποδεικτικό στοιχείο) χωρίς άδεια από εισαγγελέα.

 

Ενημέρωσε όλους τους γείτονες για την περίπτωση της. Την επόμενη φορά που θα την πιάσει κάποιος επαυτοφόρω, μπορεί να κάνει μια καταγγελία στην αστυνομία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...