Προς το περιεχόμενο

που μπορω να βρω το vdub mp3 freeze?


vaggelisk

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Από περιέργεια: Τί το χρειάζεσαι; Αν θυμάμαι καλά, ο μόνος λόγος ύπαρξής του ήταν το φαινόμενο των frozen frames που δημιουργούσαν οι πρώτες υλοποιήσεις MPEG-4 codecs. Μιλάμε για περίοδο 2000-2002. Στον DivX 4.x, τους αντίστοιχους XviD και μετέπειτα, δεν υπήρξε ποτέ τέτοιο πρόβλημα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τί εννοείς "διαχειρίζεται τα VBR καλύτερα"; Π.χ. με το VirtualDubMod δεν είχα ποτέ πρόβλημα σε AVI με VBR MP3 stream και κατά τη γνώμη μου είναι προτιμότερη λύση, γιατί βασίζεται σε νεότερο codebase (VirtualDub 1.5.10) έναντι του VDub MP3 Freeze (VirtualDub 1.4d)...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ σε 1-2 περιπτώσεις είχα πρόβλημα συγχρονισμού ήχου-εικόνας με το VirtualDubMod γι'αυτό δεν το ανέφερα. Τώρα δεν ξέρω, μπορεί και εγώ να είχα κάνει κάτι λάθος...Τέλοσπάντων, μου φαίνεται ότι βγαίνουμε λίγο off-topic γιατί άλλωστε ο φίλος μας μας ρώτησε που μπορεί να βρει το vdub-mp3 freeze. Τώρα το αν θα χρησιμοποιήσει αυτό ή κάποιο άλλο, είναι δικό του θέμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εωχαριστω καταρχην

βασικα τωρα τελευταια ειπα ναρχισω να ενσωματωνω τους υποτιτλους σολα τα avi

και ειδα σε ενα οδηγο στο kastel.gr οτι τα αρχεια avi με VBR audio δεν μπορει να τα διαχειρστει σωστα το virtualdub και σημερα πετυχα ενα τετοιο avi.αυτα :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...