Προς το περιεχόμενο

Αγαπημένο στέκι


paschalia

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τσου ρε mainstream... :P

 

Δε μου λες γερόντισσα μου, εσύ που δε γουστάρεις τις καφετέριες, δε γουστάρεις ούτε το καφενείο που σε πάω για το τήλιο σου ??? :X B)

 

 

εγω mainstream ??? μουαχαχαχα .. :P

 

το καφενείο που με πάς, εκτός το ότι με κάνει κάθε φορά Ορέστη Μακρή σε νέες περιπέτειες, μου προσθέτει τουλάχιστον ενα κιλό απο τα κολασμένα υπέροχα γλυκά του... σταδιάλα :lol::devil::lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 44
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
εγω mainstream ??? μουαχαχαχα .. :P

 

το καφενείο που με πάς, εκτός το ότι με κάνει κάθε φορά Ορέστη Μακρή σε νέες περιπέτειες, μου προσθέτει τουλάχιστον ενα κιλό απο τα κολασμένα υπέροχα γλυκά του... σταδιάλα :lol::devil::lol:

 

ε τότε κοπελιά μάσα την τσίχλα σου κι άντε στο μπρίκι να σου πιάσουνε τον κ....λο (και ΧΩΡΙΣ ρακόμελα) ! :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ε τότε κοπελιά μάσα την τσίχλα σου κι άντε στο μπρίκι να σου πιάσουνε τον κ....λο (και ΧΩΡΙΣ ρακόμελα) ! :P

 

χμμμ δεν έχει συμβεί ποτέ αυτό... σε αντίθεση στο LUV και νυν HALL (μην ξεράσω) συνέβαινε κατ΄εξακολούθηση αυτού του είδους η ψιλάφηση απο αγνώστους...

Ωραίο μαγαζί, με τους καμμένους του, με τις ττουττάνες του...μιάαα χαρά! να πάτε :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κατι για ρακομελα και ψυρη διαβαζω. βαλτες ειστε πρωι πρωι. τι διαολο ολες οι γκομενες την εχουν δει με τα ρακομελα. και μετα τις κουβαλας. αιντε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μου αρεσε πολυ ενα εστιατοριο που ηταν στον πεζοδρομο στο κωλονακι , εκει που ηταν το yo sushi, με κρητική κουζινα, και ωραια μουσικουλα.

fridays παγκρατι, το γαματο καφε μεσα στο δασος στου παπαγου το καλοκαιρι, η οστρια στην πλακα....αυτα θυμαμαι τωρα :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και για ποτό ίσως το Άστρον στου Ψυρρή (όταν είναι ανοιχτό :P) το Fetish , το Hoxton, το Μπρίκι και μερικά άλλα...

... μακρια, τις πιο βρωμικες μπομπες που εχω πιει δινουν εκει, χειροτερα και απο αυτα που δινουν στους Αγγλους τουριστες στο Φαλιρακι και στα Μαλλια ειναι.

 

κανα μαγαζακι που να εχει καθαρα ποτα και σε λογικες τιμες παιζει;

μας εχουν πιξει στις μπομπες, τις δινουν και 7?...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χόβολη ηλιουπολης (εντεχνο χαλαρό - κουλτουριάρικα μουτρα ,χαμηλός μέσος όρος ηλικίας -αυτο παει για τα γκομεν... ) και για ταβλι : -p

 

Καλη η Χοβολη αλλα πιανεται ο κωλος σου ρε γμτ στις καρεκλες... δεν μπορεις να κατσεις ενα 2ωρο να το ευχαριστηθεις...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλη η Χοβολη αλλα πιανεται ο κωλος σου ρε γμτ στις καρεκλες... δεν μπορεις να κατσεις ενα 2ωρο να το ευχαριστηθεις...

 

τόσο μου παίρνει ( κανα 2ώρες ) να ξετινάξω το κολητό , το θύμα μου και να πληρώσει αυτος τους καφέδες. Πάντως έχει διαφορετικο κόσμο αυτο το καφε , περίεργο έτσι κόσμο - λες και είσαι σε άλλη φάση ,πιο ζεστή. Σου "ριχνει " και κανα θηβαίο , κανα πλιάτσικα και κάπως είναι τέλός πάντων ...

 

ps αμα δεις καμια μέρα κάποιον να του ξεφευγει κανα καντήλι , "ρε κωλοφαρδε" ,για τσέκαρε χαχα ! :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από το Επιτόκιο που αναφέρθηκε προτιμώ το Μοσκίτο (επίσης πλατεία Ν.Σμύρνης - πολλοί νεοσμυρνιώτες μαζευτήκαμε) το οποίο όμως τα τελευταία χρόνια μένει απελπιστικά άδειο.

 

Κατά τ' άλλα ωραία στέκια είναι το Blues στην Πανόρμου και η πλώρη στην Πειραϊκή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Oπως περνουσα ενα βραδυ απο την πλατεια (πηγαινοντας να φαμε κρεπες:-)) ακουσα ροκακια απο ενα μαγαζι που ειναι στον 1ο οροφο ενος κτιριου και εχει και τραπεζακια στα μπαλκονια... Το ξερει κανεις?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Oπως περνουσα ενα βραδυ απο την πλατεια (πηγαινοντας να φαμε κρεπες:-)) ακουσα ροκακια απο ενα μαγαζι που ειναι στον 1ο οροφο ενος κτιριου και εχει και τραπεζακια στα μπαλκονια... Το ξερει κανεις?

 

Σε ποιο σημείο ακριβώς;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...