Προς το περιεχόμενο

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Elunitta

expansys Greece

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδιά έχετε ποτέ αγοράσει κάτι από αυτό το Site? Είναι αξιόπιστο? Στις δυνατότητες πληρωμής λέει ότι μπορείς να κάνεις κατάθεση σε τραπεζικό λογαριασμό. Είναι αλήθεια αυτό? Δεν θέλω να χρησιμοποιήσω πιστωτική κάρτα για ευνόητους λόγους.

Κοινοποιήστε αυτήν την ανάρτηση

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια χαρα εταιρεια ειναι η expansys. Στην ουσια το 'μαγαζι' βρισκεται στη Γαλλια, απλα εχει 'υποκαταστηματα' (on-line) σε διαφορες χωρες. Αγορασε αφοβα...

Αν θες, μπες και στο forum του http://www.myphone.gr, εχει ειδικο thread για την expansys.

Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Καλησπερα,

δεν θα μπω στην διαδικασία να κρινω αν ειναι καλη ή κακη εταιρια, προτιμώ να αφησω τους χρηστες του φορουμ να κρίνουν για τον εαυτο τους.

Καλη αναγνωση !

Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Προσωπικά στις 7-10-2008 αγόρασα την Panasonic FZ28 και δεν είχα κανένα πρόβλημα, εκτός του ότι μου ζήτησαν να στείλω σε ηλεκτρονική μορφή (pdf, jpg κτλ) ταυτότητα και μπροστινό κάρτας (visa electron) για επιβεβαίωση...

Η αγορά έγινε λίγο πριν τις 3:54 ώρα Ελλάδος και το τεμάχιο ήταν την επόμενη μέρα στα χέρια μου κάπου στις 15:00. Όλο το 24ωρο είχα παρακολούθηση μέσω DHL.

Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Παιδια καλησπέρα,

βλέπω από όσα γράφτηκαν πιο πάνω ότι εκτός από κάποιες καθυστερήσεις, είναι αρκετά έμπιστο το expansys.

Απλά βρήκα το glofiish X800 πολυ φθηνό (με αγγλικό μενού βέβαια) και προβληματίζομαι, μήπως τρέχει κάτει? Φοβαμαι επειδή σκοπεύω να το πάρω με πιστωτική...

Τι μου προτείνετε?

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
  • Δημιουργία νέου...