Προς το περιεχόμενο

Aποριες


luxury_john

Προτεινόμενες αναρτήσεις

καλημερα εχω καποιες αποριες ειχα βαλει καποια post ενα να μου πουν για τα + και τα - του iphone και ειχα βαλει και ενα post για να προφυλαξω ολους τους αγοραστες που υπαρχουν στο insomnia για την πωληση του iphone στην ελλαδα και για τις super υπερτιμημενες τιμες που τα δινουν καποια μαγαζια και καποια ''κλεφτρωνια'' τα οποια μπαινουν στο insomnia και δινουν ''μονο'' 400 και ανω τα iphone ενω καινουργια απο εκει που τα περνουν στις ΗΠΑ δηλαδη εχουν το ποιο ακριβο 280 ευρο και πολλες πληροφοριες και μπαινω σημερα στο site σας και τα post απλα εχουν διαγραφη απο το insomnia γιατι εγινε αυτο???? ωραια πολιτικη εχει το insomnia να σβηνει προειδοποιησης για τους αγοραστες και να μην γινονται θυματα!!!! τι να πω ντροπη και αισχος πρεπει να εχετε που το σβησατε!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Αντι να εκραζες δημοσια, αναρωτηθηκες μηπως καταστρατηγουσαν καποιον κανονα?

Εστειλες pm σε καποιον moderator ή super moderator για να ρωτησεις κοσμια για ποιο λογο εγινε η διαγραφη?

Εαν οχι, τοτε τι θα καταλαβεις εαν τα βαζεις με ολους μας εδω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πάλι θα κοίταζα τα πόστς μου .

Αν δεν εύρισκα εκεί τα ποστς που θεωρώ ότι σβήστηκαν, τότε θα διαμαρτυρόμουν.

 

Τα ποστς που λες ότι σβήστηκαν , εγώ τα βλέπω .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
καλημερα εχω καποιες αποριες ειχα βαλει καποια post ενα να μου πουν για τα + και τα - του iphone και ειχα βαλει και ενα post για να προφυλαξω ολους τους αγοραστες που υπαρχουν στο insomnia για την πωληση του iphone στην ελλαδα και για τις super υπερτιμημενες τιμες που τα δινουν καποια μαγαζια και καποια ''κλεφτρωνια'' τα οποια μπαινουν στο insomnia και δινουν ''μονο'' 400 και ανω τα iphone ενω καινουργια απο εκει που τα περνουν στις ΗΠΑ δηλαδη εχουν το ποιο ακριβο 280 ευρο και πολλες πληροφοριες και μπαινω σημερα στο site σας και τα post απλα εχουν διαγραφη απο το insomnia γιατι εγινε αυτο???? ωραια πολιτικη εχει το insomnia να σβηνει προειδοποιησης για τους αγοραστες και να μην γινονται θυματα!!!! τι να πω ντροπη και αισχος πρεπει να εχετε που το σβησατε!!!

 

που ειναι paschalia? εγω δεν τα βλεπω για πες μου που τα βλεπεις εσυ? σε ποια κατηγορια ειναι??

 

1. Πριν αρχίσεις να κραυγάζεις "αίσχος" και "ντροπή", θα 'πρεπε να είχες κάνει μία μικρή έρευνα, όπως πολύ ορθά σου επισημαίνει και η paschalia.

Αντ'αυτού, διάλεξες την εύκολη λύση και κατηγορείς το forum.

Κρίμα.

 

2. Ακόμα κι αν είχε διαγραφεί ή κλειδωθεί ένα post σου, δεν είναι πρέπον να δημιουργείς νέο θέμα. Θα το ήξερες αν είχες διαβάσει έστω και μία φορά τους Όρους Χρήσης του forum. Όπως λέει το μέλος GeorgeMan, δεν μπήκες καν στον κόπο να στείλεις ένα pm σε κάποιον moderator. Και πάλι η εύκολη λύση: φτιάχνουμε thread να καταγγείλουμε...

 

3. Λίγη προσοχή στις εκφράσεις δεν έβλαψε κανέναν. Εκφράσεις όπως "κλεφτρόνια" καλύτερα να αποφεύγονται. Στο κάτω-κάτω σε καθεστώς ελεύθερης αγοράς ζούμε. Είναι θεμιτό να πουλάει το κάθε μέλος στην τιμή που επιθυμεί...

... όπως είναι και θεμιτό να δημοσιεύεται μήνυμα για να προειδοποιήσει τους αγοραστές (αυτό δηλαδή που έκανες εσύ).

 

4. Επί της ουσίας: Αν έμπαινες στον κόπο να ψάξεις από το προφίλ σου τη δημοσίευση όλων των μηνυμάτων σου, θα διαπίστωνες ότι τα δύο thread που άνοιξες στην ενότητα Κινητή Τηλεφωνία ενσωματώθηκαν στο ήδη υπάρχον thread για το iPhone - εκεί που έπρεπε να δημοσιευτούν εξ αρχής δηλαδή...

 

Ηθικό δίδαγμα: πριν αρχίσουμε να γράφουμε "αίσχος", "να ντρέπεστε" κι άλλες παρόμοιες κραυγές χωρίς περιεχόμενο, καλύτερα να ψάχνουμε.

 

;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...