Προς το περιεχόμενο

mp3 player


1234

Προτεινόμενες αναρτήσεις

το χεις φορτωσει βλεπω, σε ενα απο τα τρια πρωτα θα παιξεις μαλλον, αν δεν το βλεπω δε μπορω να σε βοηθησω...παντως μπορεις να κανεις ο,τι αλλαγες θες μεσω του zen miicro media explorer ή οποιο αλλο δινουν τωρα αφου περασεις τα κομματια στο player

 

Δεν βρίσκω άκρη με το media monkey και από το Zen V Media Explorer μου τα βγάζει έτσι όπως τα έχω περάσει, αλλά μέσα στο mp3 player φαίνονται, στα περισσότερα, διαφορετικά...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 66
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Για το mediamonkey:

επιλέγεις τα κομμάτια που θες να φτιάξεις, δεξι κλικ Autotag from Filename και σου βγάζει ένα παραθυράκι με τις αλλαγές που θα κάνει. Έχει και παραπάνω επιλογές για το με ποια σειρά από το filename θα τα περάσει στα Tag κλπ κλπ.

Και με το Winamp γίνεται (με παρόμοιο τρόπο).

Γενικά να ξέρεις (-ξέρετε) όταν θέλεις να φτιάξεις- οργανώσεις σωστά την μουσική σου ΔΕΝ αλλάζεις το filename (το όνομα που φαίνεται στον Windows Explorer) αλλά τα ID3 Tags. Αυτά είναι τα χαρακτηριστικά των τραγουδιών.

Εγώ αφιέρωσα 3 μήνες για να φτιάξω όλα τα τραγούδια μου (το πήγαινα πολύ χαλαρά) και τώρα είμαι τζετ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για το mediamonkey:

επιλέγεις τα κομμάτια που θες να φτιάξεις, δεξι κλικ Autotag from Filename και σου βγάζει ένα παραθυράκι με τις αλλαγές που θα κάνει. Έχει και παραπάνω επιλογές για το με ποια σειρά από το filename θα τα περάσει στα Tag κλπ κλπ.

Και με το Winamp γίνεται (με παρόμοιο τρόπο).

Γενικά να ξέρεις (-ξέρετε) όταν θέλεις να φτιάξεις- οργανώσεις σωστά την μουσική σου ΔΕΝ αλλάζεις το filename (το όνομα που φαίνεται στον Windows Explorer) αλλά τα ID3 Tags. Αυτά είναι τα χαρακτηριστικά των τραγουδιών.

Εγώ αφιέρωσα 3 μήνες για να φτιάξω όλα τα τραγούδια μου (το πήγαινα πολύ χαλαρά) και τώρα είμαι τζετ!

 

Το έκανα κι αυτό και πάλι τα κομμάτια δεν μου τα αλλάζει, μόνο προσωρίνα την ώρα που το κάνω, μετά αν ανοίξω πάλι το media monkey ή το mp3 player, πάλι τα όπως ήταν πριν μου τα βγάζει... Ίσως κάτι να κάνω λάθος, ή να μην κάνω κάτι άλλο που πρέπει να κάνω, δεν ξέρω... Πάντως δεν έχω καταφέρει τίποτα προς το παρόν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Gia soy 1234,

file tha ithela na soy protino kapia player apo afta poy poylao ego kai kanoyn afta poy thelis kai xriazese kai pio ikonomika bebea, ektos an thelis kapio sigkekrimeno montelo to opio mporo omos na soy to pargkilo. An thelis na moy rotisis kati epikinonise mazimoy meso pm, i kai edo an thelis :

Phone: 6943999369 Skype: costas.st. MSN: [email protected]

 

Ευχαριστώ πολύ, αλλά πήρα τελικά το Zen V Plus...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...