Προς το περιεχόμενο

Περιεργη επαννεκινηση !


zvarthangalos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εχω windows xp pro και οταν ανοιγω το pc μου κανει επανεκκινηση χωρις λογο(μερικες φορες και 2)κατοπιν

λειτουργει καννονικα ολοκληρη την ημερα χωρις καννενα προβλημα,που θα πρεπει να επικεντροσω

της υποψιες μου? φταιει καποιο προγραμμα?προσφατα εβαλα καινουργια καρτα γραφικων μηπως δεν πατησαν καλα οι drivers πανω στο λειτουργικο λετε να κανω κανα φορματ για φρεσκαρισμα? Υποψια ιου δεν νομιζω να υπαρχει γιατι το κασπερσκυ δεν εντοπισε καποιο προβλημα.

Μετα τις επανεκκινησεις μου βγαζει: [Το συστημα εχει ανανηψει απο ενα σοβαρο σφαλμα] και μετα την παρακατω

αναφορα σφαλματος:

 

C:\DOCUME`\Ioannis\LOCALS`1\Temp\WERda4c.dir00\Min i102607-01.dmp

C:\DOCUME`\Ioannis\LOCALS`1\Temp\WERda4c.dir00\sys data.xml

Καποιος καμια ιδεα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν πριν βαλεις την καρτα δεν ειχες προβλημα, τοτε μαλλον εκει θα πρεπει να ψαχτεις (το format δεν ειναι κακη ιδεα, απλα ελεγξε τα παντα πρωτα, καθαρισε πληρως την registry απο "σκουπιδια" του driver της προηγουμενης καρτας, κανε uninstall τους drivers της καινουργιας καρτας και ξαναβαλτους κλπ).

 

Αν το προβλημα υπηρχε και πριν, ή αν μετα το format εχεις παλι τα ιδια, τοτε ή υπαρχει καποιο προβλημα με την καρτα (...) ή να ψαχτεις ΚΑΙ αλλου. Εγω για παραδειγμα, ειχα προβλημα στις μνημες και τις αλλαξα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...