Προς το περιεχόμενο

χαριζω την συλλογη μου,τρεξτε.


hexenlord

Προτεινόμενες αναρτήσεις

δε φανταζομαι να εχεις πεταξει τον spectrum!!!

 

Nαι :(.Toν είχα δώσει δλδ σε έναν φίλο αλλά όταν τον αναζήτησα μετά από χρόνια τον είχε πετάξει.Kαι ήτανε και αυτός με τα πλήκτρα γομολάστιχες :PΠάλι καλά που κράτησα την amiga.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγώ που θέλω και να games να παίζω και μπάλα να βλέπω, μπορεί να μου πει κάποιος πως να τα βγάλω πέρα?

δεν αστειεύομαι, ΖΩ ΕΝΑ ΔΡΑΜΑ! :P

 

Εγώ που έχω το ίδιο πρόβλημα, φρόντισα να βρω κοπέλα που τουλάχιστον να παίζει παιχνίδια, καθώς και να ξεκαθαρίσω από την αρχή πως όταν παίζει η ΑΕΛ, δε γίνεται τίποτα, λυπάμαι.

 

Έψαξα πολύ για κοπέλα που να βλέπει και ποδόσφαιρο και να παίζει παιχνίδια, αλλά δε... :mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Της δίνεις ένα ds να ασχολείται...

Δοκιμασμένη λύση εδώ και πολύ καιρο (το μόνο κακό είναι οτι έχει πάρει εργολαβία το ds... αλλα όλα έχουν ένα κόστος...)

:)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Poli orea afta pedia alla ta kratao gia sinesthimatikous logous polla hronia.irthe i ora tous....I full list ine i exis:

 

Duke nukem kill-a-ton collection

Seprerra core

Red alert 2 Yuris revenge

Test drive 4

Total annihilation kingdoms

Crusader of might and magic

Star wars Shadows of the empire

Worms 2

Pandemonium 2

Scars

kknd 2

system shock

warhammer 1/2 (shadow of the horned rat/dark omen)

Pod gold

Road rash

Starcraft

Blood 2

Space hulk

Sinistar unleashed

Command and conquer

C+C red alert

Maximum force

Krazy ivan.

 

Afta.Ta pernete apo tin periohi mou pou ine pedeli.tha ta kratiso os tin erhomeni tetarti.Meta gia sas.

 

Privateer,efharisto an thes boris na klidosis to thema.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Nαι :(.Toν είχα δώσει δλδ σε έναν φίλο αλλά όταν τον αναζήτησα μετά από χρόνια τον είχε πετάξει.Kαι ήτανε και αυτός με τα πλήκτρα γομολάστιχες :PΠάλι καλά που κράτησα την amiga.

 

ιεροδυλια, lol, απιστευτα αυτα τα πληκτρα, θα ρωτησω τον ξαδερφο μου αν εχει κανενα ακομα ειχε σιγουρα δυο spectrum και παιζαμε, θυμαμαι που περιμεναμε ωρα να φορτωσει την κρεμαλα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eχω κρατήσει όλα τα μηχανήματα από εποχή spectrum/oric κ μετά.... ακόμα κ πριν απο αυτά εχω μια κονσόλα που παίζει το κλασικό pong σε διάφορα mode, και με δυο παίκτες αν θες, έπαιρνε κ όπλο για σκοποβολή!!! Δυστυχώς πέταξα όλες τις δισκέτες Amiga/cpc6128 αλλά ήταν αντίγραφα ούτε ένα γνήσιο δεν είχα!!!! Εχω όμως την κασέτα του oric την γνήσια με τα demo

 

Aυτή είναι :-)

soundic-tvsports.jpg

Τα χειριστήρια βγαίνουν κ παίρνει ο κάθε παίκτης το δικό του...

 

Τελείως offtopic

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...