Προς το περιεχόμενο

kegome help ...isdn kai 2 play forthnet


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν ξερω για την Forthnet, αλλα στην Hol που εκανα αιτηση για double play, μου ειπαν θα μου γυρισουν την γραμμη σε psdn,υποχρεωτικα.Δηλαδη τερμα η isdn,και τα πρελκομενα της,τηλεφωνικες συσκευες κλπ.και οτι αλλο δουλευει κατω απο isdn.Η τηλεφωνια δε,περναει σε Voip, δυστυχως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξερω για την Forthnet, αλλα στην Hol που εκανα αιτηση για double play, μου ειπαν θα μου γυρισουν την γραμμη σε psdn,υποχρεωτικα.Δηλαδη τερμα η isdn,και τα πρελκομενα της,τηλεφωνικες συσκευες κλπ.και οτι αλλο δουλευει κατω απο isdn.Η τηλεφωνια δε,περναει σε Voip, δυστυχως.

 

Εαν εχεις π.χ. φορητο τηλεφωνο isdn panasonic συνεργαζετε με αντιστοιχο φορητο panasonic pstn αρκει να εχουν τα πληκτρα INT στα 2 φορητα panasonic και δουλευουν και τα 2 σαν κεντρακι, μεταφερετε η κληση απο το ενα στο αλλο, ενα παραδειγμα εδωσα που το εχω χρησιμοποιησει και εγω.:-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

tus xanapira pali kai tus leo exo netmod isdn apo ote ,kai mu lene prepi na to vgalo entelos , kai i grammi su ine pstn ,kai leo stin epikinonia pu ixa mu ixate pi gia isdn plaka mu kanete kai mu lei egine kapia parexigisi kirie...ti na bgalo k ti na valo ....apo tetarti xoris til den mu stilane exoplismo kai pao na agoraso EGO!SPLITTER KAI FILTRO.Pou lete me sindei giaton exoplismo kai mu lei ,pos i siemens den paredose emporevma kai minane ola piso,apo devtera kai meta ....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...