Προς το περιεχόμενο

Στοίχημα από το Internet


yannikas_p

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εξετάζεται "λουκέτο" σε ιστότοπους στοιχηματισμού

 

http://www.capital.gr/News.asp?id=1047032

 

Γνωριζει κανεις τιποτα? Παιδια οποιος εχει σχετικες πληροφοριες να ενημερωνει μην βρεθουμε εξ απροοπτου και δεν μπορουμε να κανουμε αναληψη τα λεφτα μας.

 

σε ολες τις χωρες τις ευρωπης το ιντερνετικο στοιχημα ειναι νομιμο

προφανως ο Οπαπ χανει χρηματα και ψαχνεται

Ας δινει ο οπαπ ιντερνετικο στοιχημα και τις επιλογες που δινεουν οι αλλοι και μετα ας τους κοψει.

το να απαγορευει οτι γουσταρει η κυβερνηση δεν ερχεται σε αντιθεση με τις οδηγιες ΕΟΚ ? Υπαρχουν συγκεκριμενοι κανονες που αφορουν το ιντερνετ και προφανως ισχυον για ολα τα κρατη-μελη .δεν νομιζω καθε κυβερνηση να μπορει να κανει του κεφαλιου της

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Αποκλειεται να μην αναφερει.Διαβασε τα ψιλα γραμματα.Ολες οι εταιρειες εχουν σαν τακτικη να σε αναγκαζουν να κανεις ενα συγκεκριμενο τζιρο πριν να εχεις το δικαιωμα να κανεις αναληψη.Αν κανεις πιο πριν χανεις το μπονους

 

Ελαχιστες εταιρειες δεν σε αναγκαζουν να το κανεις αυτο.

 

τελικά η stanjames δεν σε αναγκάζει!

 

Έβαλα 50 ευρώ, κέρδισα, μου έδωσε μπόνους κέρδισα και εκεί (η τύχη του πρωτάρη) και κατέθεσα πίσω στο λογαριασμό μου το μεγαλύτερο μέρος τον κερδών μου. Τα χρήματα ήρθαν μέσω της χρεωστικής σε 2 εργάσιμες!

 

Τώρα έχω μία άλλη απορία αν μπορεί καποιος να μου τη λύσει. To LiveBet.com λεει προσφέρεται από την Stan James. Μάλιστα δίνει το ίδιο ακριβώς μπόνους! δλδ αν γραφτώ εκεί θα πάρω και από εκεί μπονους; ξέρει κανείς;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά, ξέρει κανείς καμιά εταιρία στην οποία να μπορείς να ποντάρεις πως κάποιος συγκεκριμένος παίκτης θα πάρει κάρτα σε ένα ματς;

 

δες bet365, betfair, ισως και bwin, σε μεγαλα ματς ομως, ευρωπαϊκα κλπ

 

δεν νομιζω καθε κυβερνηση να μπορει να κανει του κεφαλιου της

 

δεν εχεις δικιο, δες τι εγινε στην γαλλια ;)

 

Τώρα έχω μία άλλη απορία αν μπορεί καποιος να μου τη λύσει. To LiveBet.com λεει προσφέρεται από την Stan James. Μάλιστα δίνει το ίδιο ακριβώς μπόνους! δλδ αν γραφτώ εκεί θα πάρω και από εκεί μπονους; ξέρει κανείς;

 

ναι, εγω εχω παρει και απο τις 2

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο betfair αυτό με τις κάρτες το έχει πολύ σπάνια. Άντε σε κανένα τελικό champions league και πάλι δεν έχει πολύ κίνηση.

 

Είναι ένα από τα μειονεκτήματα του να παίζεις σε ανταλλακτήριο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια τελικα σε ποια εταιρεια ''συμφερει'' πραγματικα να παιζεις????

μιλαω για πραγματικα κερδη διοτι αρκετες σου κρατανε καποιο ποσοστο επι των κερδων στο τελος δελεαζοντας αρχικα τους παικτες κε δηθεν υψηλες αποδοσεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για μονά αποδεκτά (και ΕΙΔΙΚΑ για live) BetFair. Για παρολί, μάλλον Bet365.

 

Ήταν ένα διάστημα που έπαιζα ταυτόχρονα σε Bwin, SportingBet, BetClick και Bet365. Οπότε για κάθε σημείο που ξεχώριζα καθόμουν και σύγκρινα αποδόσεις ανάμεσα στις εταιρίες. Στο μεγαλύτερο ποσοστό (ειδικά στις αποδόσεις στα φαβορί), η Bet365 είχε τις καλύτερες..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιζω sportingbet.gr και γενικα ειμαι ευχαριστημενος

παιζω στοιχηματα για γκολ σε χρονικα σημεια και το sportingbet δινει αν 15' (6ανα ματς) και θα ηθελα να μαθω αν υπαρχει site που να δινει 4 ανα ματς ,καθε 25' δηλαδη

εχω ακουσει οτι τετοιο ισχυει στην betfair αλλα εχω ψαξει και δεν εχω δει ματς που να εχει αυτο το στοιχημα (4 ανα ματς για γκολ)

ξερει καποιος κατι για αυτο να μου πει αν ισχυει για betfair ή για καποια αλλη?????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν υπάρχει αυτό που λες στο betfair.

 

Χρησιμοποιείς κάποιο site για να βλέπεις σε ποια χρονικά διαστήματα σκοράρει κάθε ομάδα ή παίζεις εμπειρικά ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βρε για μια φορα δεν υπαρχει προβλημα, αν κερδιζεις συχνα ομως κ 4ψηφιες αναληψεις, θα δεις για ποτε θα πεσει το οριο ;)

 

με ενδιαφερει αυτο που λες επειδη παιζω μεγαλα ποσα αλλα δεν εχω ασχοληθει με το διαδικτυακο στοιχημα.......δηλαδη αν εγω π.χ. καταθεσω στην bet365 4.000 ευρω παιξω ολο το ποσο σε αποδοση 1.30 η' 1.20,το κερδισω και μετα θελω να κανω αναληψη υπαρχει περιπτωση να μου το αρνηθει η εταιρεια; π.χ. να εχει προυποθεση κερδους 100% των χρηματων που κατεθεσα; και αν υπαρχουν περιορισμοι στην συγκεκριμενη εταιρεια, γνωριζεις εσυ καποια εταιρεια στην οποια να καταθεσω και να παιξω το υψηλο ποσο και την χαμηλη αποδοση της ταξεως που αναφερω παραπανω και μετα καπακια να μπορω να κανω αναληψη; .........σ'ευχαριστω πολυ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε περίπτωση που δεν έχεις πάρει κάποιο bonus απο τη b365 δε θα έχεις κανένα πρόβλημα να καταθέσεις, να παίξεις και να κάνεις ανάληψη αμέσως μετά. Τα 4000 που αναφέρεις θα στα δεχτούν (και αν) μόνο ασιατικές εταιρείες για 1 μονό στοίχημα σε 1χ2...οι Ευρωπαικές εταιρείες έχουν όρια στα πονταρίσματα τους και τα υψηλότερα φυσικά είναι σε μεγάλες κατηγορίες...μη περιμένεις δηλαδή σε Ελληνικό πρωτάθλημα να σε αφήσουν να παίξεις 4000 σε 1.35...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε περίπτωση που δεν έχεις πάρει κάποιο bonus απο τη b365 δε θα έχεις κανένα πρόβλημα να καταθέσεις, να παίξεις και να κάνεις ανάληψη αμέσως μετά. Τα 4000 που αναφέρεις θα στα δεχτούν (και αν) μόνο ασιατικές εταιρείες για 1 μονό στοίχημα σε 1χ2...οι Ευρωπαικές εταιρείες έχουν όρια στα πονταρίσματα τους και τα υψηλότερα φυσικά είναι σε μεγάλες κατηγορίες...μη περιμένεις δηλαδή σε Ελληνικό πρωτάθλημα να σε αφήσουν να παίξεις 4000 σε 1.35...

 

αν ομως π.χ. παιξεις με αυτο το ποσο 2αδα π.χ. euroleague panathinaikos-valencia 1,15 kai csska-efes pilsen 1,15 pou exeis terasties pithanothtes epituxias metraei h mikrh apodosh h' h 2ada;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φίλε μου πολύ αμφιβάλω αν θα στα πάρει κανείς τόσα λεφτά μιας και υπάρχει πλαφόν πονταρίσματος...σε αθλήματα εκτός μπάλας έχεις πολύ μικρές ως μηδενικές πιθανότητες...4000ε μόνο σε μπάλα σε μεγάλα πρωταθλήματα έχεις ελπίδα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε περίπτωση που δεν έχεις πάρει κάποιο bonus απο τη b365 δε θα έχεις κανένα πρόβλημα να καταθέσεις, να παίξεις και να κάνεις ανάληψη αμέσως μετά. Τα 4000 που αναφέρεις θα στα δεχτούν (και αν) μόνο ασιατικές εταιρείες για 1 μονό στοίχημα σε 1χ2...οι Ευρωπαικές εταιρείες έχουν όρια στα πονταρίσματα τους και τα υψηλότερα φυσικά είναι σε μεγάλες κατηγορίες...μη περιμένεις δηλαδή σε Ελληνικό πρωτάθλημα να σε αφήσουν να παίξεις 4000 σε 1.35...

 

αν ομως με εαυτο το ποσο π.χ. παιξω μπασκετ ευρωλιγκα μια 2αδα με αποδοση 1,15 το καθενα μετραει το οτι ειναι μικρη η αποδοση η' οτι εχς παικσει 2αδα;

 

---------- Προσθήκη στις 10:37 ---------- Προηγούμενο μήνυμα στις 10:32 ----------

 

φίλε μου πολύ αμφιβάλω αν θα στα πάρει κανείς τόσα λεφτά μιας και υπάρχει πλαφόν πονταρίσματος...σε αθλήματα εκτός μπάλας έχεις πολύ μικρές ως μηδενικές πιθανότητες...4000ε μόνο σε μπάλα σε μεγάλα πρωταθλήματα έχεις ελπίδα

 

thanks casabel

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...