Προς το περιεχόμενο

Στοίχημα από το Internet


yannikas_p

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ενταξει η mybet δεν ειναι και κολοσσος αλλα δεν θεωρουνταν και τελειως μαπα. Παντως αρχισε να πληρωνει στο συγκεκριμενο θεμα που ειχε δημιουργηθει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Έχει καλό μπόνους, με πλεονέκτημα ότι στα στοιχήματα που πρέπει να παίξεις για να συμπληρώσεις τον απαιτούμενο τζίρο μέχρι να μπορείς να κάνεις ανάληψη, η ελάχιστη απόδοση είναι 1.20 (σε αντίθεση με τις περισσότερες που το όριο αυτό είναι στο 1.50).. Και στις πληρωμές της είναι καλή..

 

Αλλά από αποδόσεις είναι αρκετά χειρότερη σε σχέση με άλλες εταιρίες του χώρου...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες μετά...

παιδία για όποιον έχει συσκευή της apple (iphone-ipod-ipad) ας ρίξει μια ματιά σε αυτή την εφαρμογή! Την έφτιαξα ο ίδιος και έχει πολύ καλές κριτικές σε ολο το κόσμο...είναι σε προσφορά 1.59 απο 3.99 για περιορισμένο χρονικό διάστημα!..περιμένω εντυπώσεις...

 

www.betagenda.net

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια σας ειμαι καινουργιος στο forum και εχω καποιες αποριες σχετικα με το online στοιχημα..λοιπον..υπαρχει κανενα σιτε που να μην απιτει επιβεβαιωση των προσοπικων σου στοιχειων?δλδ οταν κανω εγγραφη να δοσω τα στοιχεια μου αλλα οταν ειναι να κανω αναληψη ενα ποσο να μην μου ζηταει ταυτοτητεσ και τα λοιπα...και επίσης τι μπορει να γινει αν ανακαλυψουν πως εισαι ανηλικος??ο τροπος καταθεσης που σκεφτομαι ειναι να βγαλει μια χρεωστικη καρτα η μανα μου και εκει να καταθετω 1 χ ποσο και να εχω εναν λογαριασμο στον οποιο 8α κατεθετω τα κερδη...πειτε κατι ρε παιδια εχουμε μπουχτισει να πλουτιζουμε τον ΟΠΑΠ...και στο κατω-κατω αν πας σε ενα πρακτορειο του ΟΠΑΠ 100% θα βρεις μεσα ανηλικο να παιζει τυχερα παιχνιδια..η να τηρουσαν το νομο η να τον καταργουσαν τουλαχιστον...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και γιατί δεν βάζεις τα στοιχεία της μάνας σου τότε και για τον λογαριασμό να είσαι σίγουρος ;

 

Γιατί ακόμα και αν υπάρχει site που δεν ζητάει ταυτοποίηση τώρα, ποτέ δεν ξέρεις τι μπορεί να γίνει στο μέλλον.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και γιατί δεν βάζεις τα στοιχεία της μάνας σου τότε και για τον λογαριασμό να είσαι σίγουρος ;

 

Γιατί ακόμα και αν υπάρχει site που δεν ζητάει ταυτοποίηση τώρα, ποτέ δεν ξέρεις τι μπορεί να γίνει στο μέλλον.

Ευχαριστώ φίλε..μάλλον αυτό θα κάνω..δεν μου λες μήπως ξέρεις κανα site για αρχάριους και εύκολο στη χρήση γιατί έρχομαι από ΟΠΑΠ και δεν γνωρίζω και πολλλά για online στοιχημα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώ φίλε..μάλλον αυτό θα κάνω..δεν μου λες μήπως ξέρεις κανα site για αρχάριους και εύκολο στη χρήση γιατί έρχομαι από ΟΠΑΠ και δεν γνωρίζω και πολλλά για online στοιχημα...

 

 

Ο τρόπος του οπαπ είναι ζημιογόνος.

 

Σου προτείνω betfair γιατί σε αναγκάζει να παίζεις μονά που είναι καλό για την τσέπη σου. Φυσικά αν παρασύρεσαι εύκολα τίποτα δεν πρόκειται να σε σώσει. Να προσέχεις πολύ.

 

Δεν είναι για αρχάριους αλλά δυσκολεύομαι να πιστέψω ότι κάποιος νέος δεν θα καταφέρει να βγάλει άκρη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εεε όχι και betfair για αρχάριος!

Υπάρχουν πολλά για να ξεκινήσεις. Δοκίμασε unibet ή stanjames προτίνω εγώ γιατί έχουν ελληνικά και εύκολες σχετικά πλατφόρμες (και καλές αποδόσεις)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδιά εχω ακομη μια απορια..βγάζεις μια χρεωστική καρτα visa electron αυτήν την καρτα για να την γεμιζεις με χρηματα πηγαίνεις στην τραπεζα και τα καταθετεις ή πρεπει να εχεις την καρτα σηνδεδεμένη με ενα αλλο λογαριασμο για να τραβάει απο εκεί χρήματα??επίσης η 2η μου απορία ειναι: οταν κερδίσω και επιθημω να κάνω αναληψη ενα ποσο μπορω να μεταφέρω το ποσό παλι στην χρεωστική ή πρέπει να έχω εναν αλλο λογαριασμό?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδιά εχω ακομη μια απορια..βγάζεις μια χρεωστική καρτα visa electron αυτήν την καρτα για να την γεμιζεις με χρηματα πηγαίνεις στην τραπεζα και τα καταθετεις ή πρεπει να εχεις την καρτα σηνδεδεμένη με ενα αλλο λογαριασμο για να τραβάει απο εκεί χρήματα??

 

 

Το δεύτερο.

 

 

επίσης η 2η μου απορία ειναι: οταν κερδίσω και επιθημω να κάνω αναληψη ενα ποσο μπορω να μεταφέρω το ποσό παλι στην χρεωστική ή πρέπει να έχω εναν αλλο λογαριασμό?

 

Μπορείς και στην κάρτα. Δηλαδή θα μεταφέρονται στον λογαριασμό με τον οποίο είναι η κάρτα συνδεδεμένη.

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια σου kartaman!

Μιας και ψάχνεις για εταιρία, σου προτείνω τη bet365, όπου γράφτηκα κι εγώ μόλις ξέκοψα από τον ΟΠΑΠ. Από τις πιο σοβαρές και αξιόπιστες και με καλές αποδόσεις. Γενικά, την προτείνουν πολλοί για αρχάριους (και όχι μόνο φυσικά) και έχω καταλήξει ότι και το περιβάλλον του site είναι από τα πιο βολικά και εύχρηστα.

 

Όσο για τη χρεωστική κάρτα είναι πολύ απλά τα πράγματα, όπως είπαν και οι υπόλοιποι. Πήγαινε στην τράπεζα και βγάλε μία αύριο κιόλας...

 

Υ.Γ. Και τώρα που θα βρεθείς σε ένα ολόκληρο, νέο στοιχηματικό κόσμο, που τον έχεις μπροστά σου με ένα ''κλικ'', μην ξεχνάς: ΜΕΤΡΟΝ ΑΡΙΣΤΟΝ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδιά εχω ακομη μια απορια..βγάζεις μια χρεωστική καρτα visa electron αυτήν την καρτα για να την γεμιζεις με χρηματα πηγαίνεις στην τραπεζα και τα καταθετεις ή πρεπει να εχεις την καρτα σηνδεδεμένη με ενα αλλο λογαριασμο για να τραβάει απο εκεί χρήματα??επίσης η 2η μου απορία ειναι: οταν κερδίσω και επιθημω να κάνω αναληψη ενα ποσο μπορω να μεταφέρω το ποσό παλι στην χρεωστική ή πρέπει να έχω εναν αλλο λογαριασμό?

 

Βασικά για να βγάλεις χρεωστική κάρτα πρέπει να έχεις ή να ανοιξεις καποιο λογαριασμο. Σου προτείνω ακόμα και να έχεις λογιαριασμό στην τράπεζα που θα την βγάλεις, να ανοίξεις εναν καινούριο που να τον χρησιμοποιείς μονο για την κάρτα και να τον γεμίζεις μόνο για βάλεις λεφτα στον λογαριασμό της εταιρίας που θα παίζεις. Έτσι για λιγο παραπάνω ασφάλεια :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...