Προς το περιεχόμενο

Στοίχημα από το Internet


yannikas_p

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Επειδή με τις αποδόσεις της betfair έχω μπερδευτεί λίγο όποιος μπορεί ας βοηθήσει.Βλέπω τα στοιχήματα για το χρόνο του πρώτου γκολ στον αγώνα του Άρη http://sports.betfair.com/?mi=102244979&ex=1 .Καταρχάς από τις αποδόσεις θα πρέπει να αφαιρέσω ένα 5% έτσι?Και απ'ότι έχω καταλάβει πρέπει να κοιτάζω τα μπλε κουτάκια του υπέρ.Αυτό οι αριθμοί κάτω από τα μπλε κουτάκια είναι τα μέγιστα ποσά που μπορεί να παίξει κανείς? Ή το πόσο μπορείς να παίξεις έχει να κάνει με το τζίρο που γράφει πιο πάνω?

Επεξ/σία από parsifal
Referral link
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Επειδή με τις αποδόσεις της betfair έχω μπερδευτεί λίγο όποιος μπορεί ας βοηθήσει.Βλέπω τα στοιχήματα για το χρόνο του πρώτου γκολ στον αγώνα του Άρη http://sports.betfai...=102244979&ex=1 .Καταρχάς από τις αποδόσεις θα πρέπει να αφαιρέσω ένα 5% έτσι?Και απ'ότι έχω καταλάβει πρέπει να κοιτάζω τα μπλε κουτάκια του υπέρ.Αυτό οι αριθμοί κάτω από τα μπλε κουτάκια είναι τα μέγιστα ποσά που μπορεί να παίξει κανείς?

 

Σε όλα σωστός.

 

Ή το πόσο μπορείς να παίξεις έχει να κάνει με το τζίρο που γράφει πιο πάνω?

 

Ο τζίρος είναι αυτά που έχουν ήδη παιχθεί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώ φίλε μου.Αυτή η τεράστια διαφορά στα ποσά που είναι στα μπλε κουτάκια που οφείλεται? Π.χ για γκολ στο πρώτο δεκάλεπτο το μέγιστο ποσό που μπορεί να παιχτεί είναι 808 ευρώ ενώ για γκολ στο 2ο δεκάλεπτο είναι μόλις 81..!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν παίξεις αυτά τα 81 ευρώ, μετά δεν σημαίνει ότι δεν θα μπορείς να παίξεις άλλα.

 

Απλά η απόδοση θα πέσει (για την ακρίβεια θα μπει η απόδοση που φαίνεται στο μπλε κουτάκι στα αριστερά).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Mιας και ειμαι νεος στο χωρο του στοιχηματος θελω να μου δωσετε λιγο τα φωτα σας.

1)Με την Prepaid της Κυπρου(προπληρωμενη) μπορω να παιξω??

2)Αν ναι τα κερδη θα μπαινουν εκει και θα μπορω να κανω αναληψη??

3)Απο που να ξεκινησω???Η βetoto ειναι καλη???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1. Μπορείς με όλες τις προπληρωμένες, χρεωστικές και πιστωτικές VISA (με τις mastercard υπάρχουν κάποια θέματα στην ανάληψη)

2. μπορείς κάποια στιγμή να ζητήσεις ανάληψη των κερδών στην κάρτα ή σε τραπεζικό λογαριασμό. Ανάλογα με την εταιρεία ενδέχεται να σου ζητήσουν ταυτοποίηση των στοιχείων και της ηλικίας σου στέλνοντας ένα scan ταυτότητας. Πάντα να βάζεις σωστά στοιχεία και διευθύνσεις για να μην έχεις πρόβλημα.

3. Η betoto έχει πάρα πολύ χαμηλές αποδόσεις σε σύγκριση με άλλες εταιρείες. Θα σου πρότινα stanjames, bet365, betsson. Υπάρχει μεγάλη διαφορά στις αποδόσεις και σε βάθος χρόνου χάνεις πολλά χρήματα ακόμη κι αν κερδίζεις συνέχεια.

 

Mιας και ειμαι νεος στο χωρο του στοιχηματος θελω να μου δωσετε λιγο τα φωτα σας.

1)Με την Prepaid της Κυπρου(προπληρωμενη) μπορω να παιξω??

2)Αν ναι τα κερδη θα μπαινουν εκει και θα μπορω να κανω αναληψη??

3)Απο που να ξεκινησω???Η βetoto ειναι καλη???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Στο bet365 τι σημαινει αυτο???

 

Όρια Καταθέσεων

Αυτή η λειτουργία δίνει στους πελάτες την δυνατότητα να περιορίσουν τις καταθέσεις τους σε βάση 24 ωρών και/ή 168 ωρών (7 ημερών). Αυτά τα ποσά μπορεί να μειωθούν οποιαδήποτε στιγμή αλλά μια αύξηση θα χρειαστεί 24 ώρες για να ενεργοποιηθεί. Παρακαλώ προσέξτε ότι όταν θέτετε όριο θα συμπεριλάβει καταθέσεις από τις προηγούμενες 24 ώρες ή/και 168 ώρες (7 ήμερες).

 

ποια επιλογη πρεπει να επιλεξω???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτό σημαίνει ότι μπορείς να βάλεις κάποιο ανώτατο όριο το οποίο δεν μπορείς να ξεπεράσεις όταν κάνεις κατάθεση.

Για παράδειγμα αν βάλεις 100ευρώ σε βάση 7 ημερών δεν μπορείς να κάνεις συνολική κατάθεση που να ξεπερνάει τα 100 ευρώ για τις τελευταίες 7 ημέρες. Σε προστατεύει κατα κάποιον τρόπο απο το να παρασυρθείς και να βάζεις συνέχεια χρήματα στον λογαριασμό σου για να παίξεις στοίχημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι είναι για τους εθισμένους στο τζόγο που θέλουν να βάζουν κάποια όρια στις καταθέσεις τους... Ακόμα κι αν κάποιος ανήκει σε αυτή την κατηγορία πολύ αμφιβάλω αν τελικά θα την χρησιμοποιούσε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ακριβως, εξαλλου ειναι τοσες πολλες οι εναλλακτικες-διαφορετικες εταιρειες που κ να την χρησιμοποιησει καποιος αν τον "καιει" να παιξει θα βρει τροπο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επιλέγεις τους αγώνες και πας δεξιά στο δελτίο και πατάς στο "Επιλογές πολλαπλού στοιχήματος"

Αν θες να παίξεις παρολί την 4άδα βάζεις το ποσό δίπλα απτο "4 Επιλογές 1@" απο κάτω θα σου βγάλει και την συνολική απόδοση και μετά έχει ακόμα ένα βήμα επιβεβαίωσης.

 

Οι δύο αγώνες είναι σήμερα πείτε κανένα καλό σημείο να κολλήσω δίπλα στον άσσο του ΠΑΟΚ :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εε όχι και χρονικό όριο για ανάληψη χρημάτων. Αυτοί και 100 χρόνια να αφήσεις χρήματα, δεν θα τους πειράξει καθόλου γιατί ουσιαστικά τα έχουν εισπράξει τα χρήματα από εσένα και μπορούν να τα εκμεταλλευτούν πχ. καταθέτοντάς τα σε μια τράπεζα για τους τόκους.

 

 

Tnx!!!

 

Kαι κατι αλλο,δε νομιζω να υπαρχει καποιο χρονικο οριο για αναληψη χρηματων,μπορω να αφησω καποιο ποσο μεσα για οσον καιρο θελω σωστα??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...