Προς το περιεχόμενο

Στοίχημα από το Internet


yannikas_p

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μια γρήγορη ερώτηση: Μόλις προσπάθησα να κάνω κατάθεση από χρεωστική visa electron της alpha bank στο paypal και στο sportingbet.gr και δεν.

 

Τι παίζει; Ακόμα η alpha μπλοκάρει τα στοιχιματικά sites;

 

Ούτε καν μπορώ να μεταφέρω φράγκα σε neteller ή moneybookers... τα νεύρα μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Μια γρήγορη ερώτηση: Μόλις προσπάθησα να κάνω κατάθεση από χρεωστική visa electron της alpha bank στο paypal και στο sportingbet.gr και δεν.

 

Τι παίζει; Ακόμα η alpha μπλοκάρει τα στοιχιματικά sites;

 

Ούτε καν μπορώ να μεταφέρω φράγκα σε neteller ή moneybookers... τα νεύρα μου.

εμενα η χρεωστικη visa-electron της αλφα μεχρι περσι νομιζω δουλευε κανονικα με BET24 epxekt και σιγουρα και με PAYPAL. τωρα αν αλλαξε κατι δε ξερω.

 

ασχετο. για να κανεις αγορα με paypal δε χρειαζεται να καταθεσεις λεφτα εκει (δεν προβλεπεται κιολας). κανεις την αγορα μεσω paypal και η paypal εκεινη την ωρα περνει αυτοματα τα χρηματα απο τη χρεωστικη-συνδεμενο λογαριασμο και τα μεταφερει στο πωλητη.

αρα ουσιαστικα εσυ πρεπει πρωτα να εισαγεις μια καρτα και να σου την κανει verify στην περιπτωση αυτη την χρεωστικη της αλφα. αν στην δεχτει στο verify τραβηξει δηλαδη το 1.5 ευρω (νομιζω ξερεις αν θες στο αναλυω) δε ξερω γιατι αργοτερα να μη στη δεχτει σε αγορα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω ήδη κάνει κατάθεση (παλιά) και verification... είχα πάνω από χρόνο μεν να καυαθέσω, αλλά τώρα διαβάζω πως η alpha από αρχές του χρόνου δεν αφήνει όχι μόνο σε στοιχηματικά sites αλλά ούτε καν σε neteller ή moneybookers. Έφαγα decline και στα τρία. Από την άλλη, άσχετες αγορές μέσω paypal (android market/steam κ.λπ.) δουλεύουν κανονικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω ήδη κάνει κατάθεση (παλιά) και verification... είχα πάνω από χρόνο μεν να καυαθέσω, αλλά τώρα διαβάζω πως η alpha από αρχές του χρόνου δεν αφήνει όχι μόνο σε στοιχηματικά sites αλλά ούτε καν σε neteller ή moneybookers. Έφαγα decline και στα τρία. Από την άλλη, άσχετες αγορές μέσω paypal (android market/steam κ.λπ.) δουλεύουν κανονικά.

οποτε μαλλον πλεον κατηργησαν τη δυνατοτητα για ιντερνετικες συνναλαγες στην χρεωστικη τους.

 

 

Θεμα ΝΟ2

Παιδια μολις διάβασα στο τρομακτικο οπου ενας αναγνωστης παραπονιεται οτι η BWIN του ακυρώνει το λογαριασμό επειδή κερδίζει συχνά. θα του δώσει όμως οτιδηποτε υπολοιπο εχει στο λογαριασμο του φυσικά.

Εχει δικαίωμα να το κάνει αυτο μια εταιρια?ποτε δεν ειχα ξανακούσει παρόμοια περιπτωση σε θεματα στοιχήματος και εταιριων. (αλλο θέμα τα καζίνο εκει το ξερω οτι μπορουν να σου απαγορεψουν να παιζεις)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οποτε μαλλον πλεον κατηργησαν τη δυνατοτητα για ιντερνετικες συνναλαγες στην χρεωστικη τους.

 

 

Θεμα ΝΟ2

Παιδια μολις διάβασα στο τρομακτικο οπου ενας αναγνωστης παραπονιεται οτι η BWIN του ακυρώνει το λογαριασμό επειδή κερδίζει συχνά. θα του δώσει όμως οτιδηποτε υπολοιπο εχει στο λογαριασμο του φυσικά.

Εχει δικαίωμα να το κάνει αυτο μια εταιρια?ποτε δεν ειχα ξανακούσει παρόμοια περιπτωση σε θεματα στοιχήματος και εταιριων. (αλλο θέμα τα καζίνο εκει το ξερω οτι μπορουν να σου απαγορεψουν να παιζεις)

 

Σε πολλές περιπτώσεις οι στοιχηματικές εταιρείες περιορίζουν τα πονταρίσματά σου. Δηλαδή σου επιτρέπουν πχ. σε έναν αγώνα να ποντάρεις μέχρι 25 ευρώ ή και πολύ λιγότερα. Δεν έχω ακούσει να κλείνουν λογαριασμό γιατί κερδίζεις, αλλά όταν σου επιτρέπουν να ποντάρεις μέχρι 0,30 ευρώ σε έναν αγώνα είναι ουσιαστικά σα να σου λένε, άντε φεύγα... Αυτό γίνεται με πολλές εταιρείες, ακόμη και με μεγάλες και έμπιστες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ακόμη ψήνομαι να βάλω τον ΠΑΟΚ 2-0 ακριβές σκορ, 5 δίνει τι λέτε;

Τα σχετικά με αποκλεισμό απο εταιρίες κτλ ακούγονται αλλά δεν έχω δει με τα μάτια μου να κόβουν κάποιον επειδή κερδίζει

 

 

 

Τελικά μόλις έπαιξα ένα συστηματάκι 2-3

Χ-1 ημίχρονο τελικό τον ΠΑΟΚ και την Μπαρτσελόνα μαζί με over 2.5 την ΑΕΚ

 

Σε ένα δεύτερο δελτίο έβαλα δυάδα 2-0 σκορ τον ΠΑΟΚ γιατί δεν θα ησύχαζα :devil: 2-3 γκολ στην ΑΕΚ και για συμπλήρωμα διπλή ευκαιρία 1Χ την Μπαρτσελόνα

Επεξ/σία από Porg
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ακόμη ψήνομαι να βάλω τον ΠΑΟΚ 2-0 ακριβές σκορ, 5 δίνει τι λέτε;

Τα σχετικά με αποκλεισμό απο εταιρίες κτλ ακούγονται αλλά δεν έχω δει με τα μάτια μου να κόβουν κάποιον επειδή κερδίζει

 

 

 

Τελικά μόλις έπαιξα ένα συστηματάκι 2-3

Χ-1 ημίχρονο τελικό τον ΠΑΟΚ και την Μπαρτσελόνα μαζί με over 2.5 την ΑΕΚ

 

Σε ένα δεύτερο δελτίο έβαλα δυάδα 2-0 σκορ τον ΠΑΟΚ γιατί δεν θα ησύχαζα :devil: 2-3 γκολ στην ΑΕΚ και για συμπλήρωμα διπλή ευκαιρία 1Χ την Μπαρτσελόνα

 

56 φορές πλήρωνε στη Eurobet το 5-1... άντε όμως να το φανταστείς από την αρχή.

Εγώ πήγα για τα λίγα με το διπλό του Παναθηναϊκού και δεν βγήκα χαμένος με 1,75.

Μονά αποδεκτά, πιο λίγα αλλά πολύ πιο συχνά κέρδη...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το σίγουρο είναι ότι δεν κινδυνεύω με αποκλεισμό απο τις εταιρίες :devil:

 

 

Υγ Απο τη νέα σεζον να φτιάξουμε ένα topic με προγνωστικά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δωρεάν Στοίχημα Τσάμπιονς Λιγκ στην bet365

http://www.bet365.com/extra/promotions/soccer/champions-league-free-bet-offer/?resizewindow=1&lng=20&bet=1

 

Παίξτε ένα στοίχημα πριν τον αγώνα στον τελικό του Τσάμπιονς Λιγκ και θα σας δώσουμε ένα δωρεάν στοίχημα Σε-Εξέλιξη για το ίδιο ποσό στη μεγάλη αναμέτρηση.

 

Απλά παίξτε ένα στοίχημα πριν τη σέντρα, και όταν ο αγώνας ξεκινήσει, παίξτε ένα άλλο σε οποιαδήποτε αγορά Σε-Εξέλιξη. Αν το ΠΡΩΤΟ σας στοίχημα Σε-Εξέλιξη είναι χαμένο, θα σας επιστρέψουμε αυτό το ποντάρισμα, για μέχρι και την αξία του μεγαλύτερου στοιχήματός σας πριν τον αγώνα (έως και €25*).

 

Όπως πάντα, θα υπάρχουν πολλές αγορές για να διαλέξετε με πάνω από 70 επιλογές στοιχηματισμού Σε-Εξέλιξη διαθέσιμες κατά τη διάρκεια του αγώνα με Επόμενο Γκολ, Γκολ Αγώνα, Συνολικά Κόρνερ, Αποτέλεσμα Ημιχρόνου, Τελικό Αποτέλεσμα και πολλά περισσότερα.

 

 

Ακούω προτάσεις για το πως θα το εκμεταλλευτούμε!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έμπνευση ή έχεις ακούσει κάτι? :wacko:

 

Ασχολουμαι με το στοιχημα

 

το πρώτο παιχνίδι μεταξύ Ρετζίνα και Νοβάρα για τα πλέι-οφ ανόδου στην Ιταλία. Η Ρετζίνα είχε τις περισσότερες εντός έδρας ισοπαλίες (11 σε 21 ματς) φέτος και σε ένα τέτοιας σημασίας παιχνίδι δύσκολα θα ανοιχτεί. Πάμε για το Χ.

 

 

 

Χτες πχ επελεξα 2 ματς...

Δεν πείθει έως τώρα η Φάλκενμπεργκ και η Εστερ που τσιμπάει με ευκολία τον βαθμό της ισοπαλίας εκτός έδρας μέχρι στιγμής, μπορεί να πάρει το πρώτο φετινό διπλό. (4.00)

 

Αλλοπρόσαλλη η Σίβας ΗΠΑ με καλύτερες επιδόσεις εκτός έδρας από ότι εντός. Το Βανκούβερ είναι σκληροτράχηλο και η ισοπαλία φαίνεται το πιθανότερο αποτέλεσμα. (3.50)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...