Προς το περιεχόμενο

Στοίχημα από το Internet


yannikas_p

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 2,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Παιδιά λέτε να έχουμε πρόβλημα όσοι παίζουμε στην betfair; Για κοιτάξτε αυτό. Το θέμα είναι αν τελικά δεν δικαιωθεί η betfair, όσοι παίζουμε εκεί τι γίνεται; Υπάρχει μήπως περίπτωση να χάσουμε ακόμα και τα λεφτά μας αν έχουμε μέσα στο λογαριασμό της betfair; Ποιος γνωρίζει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά λέτε να έχουμε πρόβλημα όσοι παίζουμε στην betfair; Για κοιτάξτε αυτό. Το θέμα είναι αν τελικά δεν δικαιωθεί η betfair, όσοι παίζουμε εκεί τι γίνεται; Υπάρχει μήπως περίπτωση να χάσουμε ακόμα και τα λεφτά μας αν έχουμε μέσα στο λογαριασμό της betfair; Ποιος γνωρίζει;

 

 

Να χασεις τα χρηματα σου δεν υπαρχει θεμα!

Αν δεν δικαιωθει η betfair απλα δεν θα μπορεις να παιζεις στην betfair. (ΕΛΛΑΣ ΟΛΕ ΟΛΕΕΕΕ!)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και αν τα έχεις μέσα και δεν δικαιωθεί η betfair πως τα βγάζεις από τη στιγμή που θα έχουν κάνει εμπάργκο οι τράπεζες λόγω νόμου;

 

Επίσης άλλη μια ερώτηση: εγώ παίζω με χρεωστική κάρτα της Άλφα, τουλάχιστον μπορώ να βγάζω εκεί τα χρήματα μου από την betfair. Αν επιλέξω να κάνω ανάληψη από betfair σε τραπεζικό λογαριασμό που έχω στο όνομα μου (της Εθνικής) θα μου ζητάει περαιτέρω στοιχεία κτλ ή θα γίνει άμεσα η ανάληψη; Γνωρίζει κανείς;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάτι αντίστοιχο (πολύ πιο σημαντικό) συμβαίνει εδώ και καιρό στην Αμερική που έκλεισαν τα poker sites για "ξέπλυμα χρήματος".Μια χαρά τα παίρνουν τα λεφτά τους πίσω οι πολίτες.

 

Google it

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απ' όσα διάβασα, υπάρχουν και προβλήματα με τα λεφτά των παικτών. Ότι π.χ. μπορεί να τα πάρουν αλλά μετά από μεγάλο χρονικό διάστημα, ότι δεν έχουν καμία ενημέρωση κτλ. Αν και η αλήθεια είναι ότι δεν το έψαξα πάρα πολύ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Μαλακιες τωρα... προσπαθω να κανω αναληψη απο χθες στη visa μου η οποια ειναι τραπεζας κυπρου κ εχω ξανακανει αναληψη απο κει αλλες 5 φορες αλλα στις αναληψεις δεν βγαζει τις βιζες πλεον παρα μονο western union pay pal και αλλες 2 μαλακιες... Δεν μπορω να καταλαβω για πιο λογο ετσι ξαφνικα φυγανε απο τις αναληψεις τη βιζα στην ελλαδα..Ενω στις καταθεσεις εχουν και βιζα και απ ολα.. και τωρα παω να κανω αναληψη με τραπεζικο εμβασμακαι επειδη το iban μου ειναι απο κυπρο ενψ στα προσωπικα μου στοιχεια εχψ την ελλαδα επειδη εκει μενω μου λεει πως δεν γινεται γιατι πρπεει να αντιστοιχει το iban με τη χωρα που εχω δηλωμενη στα στοιχεια μου... τι να πω ρε παιδια τωρα.. δεν μπορω να βγαλω τα λεφτα μου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στην eurobet είναι πολύ πίσω ακόμη, μακρυά.

 

Άνοιξα λογαριασμό και προσωρινά τον μπλόκαραν μέχρι να στείλω ταυτότητα κτλ.Το σπαστικό ήταν ότι δεν μπορούσα καν να μπω στον λογαριασμό όχι απλά να κάνω ανάληψη κτλ

Έστειλα δύο φορές τα στοιχεία μου γιατί το πρώτο "δεν το έλαβαν"

Στην εξυπηρέτηση πελατών είναι απλά απαράδεκτοι,δεν έχουν 24ώρη εξυπηρέτηση στα ελληνικά, ένας τύπος που πήρα τηλ ένιωθα πως βαριόταν!Η αποχή chat και ελληνικών χαρακτήρων απο τα e-mail τους ασχολίαστη.Αν δεν μπορείς να το υποστηρίξεις μη το κάνεις

 

 

Δύο θετικά, μετά την επιβεβαίωση των στοιχείων ζήτησα ανάληψη του κέρδους μου, η έγκριση έγινε σε 2-3 ώρες (ίσως και επειδή τους έστειλα 4-5 mail)

Οι αποδόσεις σε κάποιο σημεία είναι λίγο πιο καλές, αξίζει για όποιον παίζει "επαγγελματικά" να έχει ένα ποσό και σε αυτούς.Αρκεί να κάνετε επιβεβαίωση στοιχείων πριν βάλετε λεφτά

 

 

 

Στην betoto πάλι έχουν πολύ καλή εξυπηρέτηση (αν και η απουσία chat είναι αγκάθι και εδώ)

Οι χάλια αποδόσεις, σχεδόν ανύπαρκτο live και έλλειψη επιλογής ανάληψης με visa στα μείον.Πλήρωσα 2Ε για ανάληψη με έμβασμα.Απο την στιγμή που υπάρχουν άλλες εταιρίες δεν υπάρχει περίπτωση να ξανα ποντάρω σε αυτούς εκτός και αν ξαναβγάλουν κάποια προσφορά πχ bonus επανακατάθεσης, τότε ίσως με ξαναδούν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στην eurobet είναι πολύ πίσω ακόμη, μακρυά.

 

Άνοιξα λογαριασμό και προσωρινά τον μπλόκαραν μέχρι να στείλω ταυτότητα κτλ.Το σπαστικό ήταν ότι δεν μπορούσα καν να μπω στον λογαριασμό όχι απλά να κάνω ανάληψη κτλ

Έστειλα δύο φορές τα στοιχεία μου γιατί το πρώτο "δεν το έλαβαν"

Στην εξυπηρέτηση πελατών είναι απλά απαράδεκτοι,δεν έχουν 24ώρη εξυπηρέτηση στα ελληνικά, ένας τύπος που πήρα τηλ ένιωθα πως βαριόταν!Η αποχή chat και ελληνικών χαρακτήρων απο τα e-mail τους ασχολίαστη.Αν δεν μπορείς να το υποστηρίξεις μη το κάνεις

 

 

Δύο θετικά, μετά την επιβεβαίωση των στοιχείων ζήτησα ανάληψη του κέρδους μου, η έγκριση έγινε σε 2-3 ώρες (ίσως και επειδή τους έστειλα 4-5 mail)

Οι αποδόσεις σε κάποιο σημεία είναι λίγο πιο καλές, αξίζει για όποιον παίζει "επαγγελματικά" να έχει ένα ποσό και σε αυτούς.Αρκεί να κάνετε επιβεβαίωση στοιχείων πριν βάλετε λεφτά

 

 

 

Στην betoto πάλι έχουν πολύ καλή εξυπηρέτηση (αν και η απουσία chat είναι αγκάθι και εδώ)

Οι χάλια αποδόσεις, σχεδόν ανύπαρκτο live και έλλειψη επιλογής ανάληψης με visa στα μείον.Πλήρωσα 2Ε για ανάληψη με έμβασμα.Απο την στιγμή που υπάρχουν άλλες εταιρίες δεν υπάρχει περίπτωση να ξανα ποντάρω σε αυτούς εκτός και αν ξαναβγάλουν κάποια προσφορά πχ bonus επανακατάθεσης, τότε ίσως με ξαναδούν

 

Eurobet.. interwetten.. τα εχουμε ξαναπει!

 

Κανε εναν λογαριασμο στην MONEYBOOKERS (για διακινιση χρηματων) καθος και δες εδω για πολλες εταιριες με bonus κατάθεσης.

http://www.123pame.gr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@newtech έχω περάσει απο όλες τις εταιρίες που προτείνεις ;)

Τώρα παίζω στην gamebookers και ακολουθεί η ladbrokes.

 

Μέχρι στιγμής σαν την bet365 δεν βρήκα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για οσους ψαχνουν για τις καλες εταιριες...

 

1. Ψηφοφορια παικτων http://www.betdays.com/21468.html'>http://www.betdays.com/21468.html

 

2. Αξιολογηση site http://www.betdays.com/betbonus

 

*H Bet365 απλα σαρωσε στις προτιμησεις των παικτων http://www.betdays.com/21468.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειχα κατι μηνες να ασχοληθω με το αθλημα και εχουν γινει καποιες αλλαγες... δοκιμασα bwin που ειχα και γραφτηκα σε bet365

 

Υπαρχει πλεον εταιρια που να μπορεις να κανεις αναληψη στην καρτα σου? Η bwin που ηξερα οτι το εκανε αυτο πλεον δεν το κανει...

 

Απο 365 μπονους καταθεσης δεν μπηκε ποτε με την πρωτη καταθεση, παρα μονο μου ηρθε κωδικος για επομενη καταθεση!!! βεβαια στο τσατ απαντησανε και μου ειπαν κατι για αποδοσεις κτλ... μπονους εγγραφης ειναι μπονους εγγραφης βαζεις λεφτα παιρνεις μπονους (απλα δεν μπορεις να τα κανεις αναληψη)

 

Οσο για αξιοπιστια? ενα θα πω για τα καζινο τους που επαιξα, ρουλετα bwin (7 φορες το ιδιο χρωμα...) ρουλετα 365 (ενω ησουν σε τραπεζι με ελαχιστο 0,25 δεχοταν το πονταρισμα σου μονο αν ηταν πανω απο 5 ευρω! 6 φορες εδω συνεχομενα το ιδιο χρωμα, μετα δεν ξερω εμεινα ταπι)

 

Αποτελεσμα: 365 αμεση εγκαταληψη (ισως για να δεις κανα παιχνιδι που δεν υπαρχει αλλου) δεν αξιζει μια...

Bwin, τερμα το καζινο (δεν ειμαστε και...) μονο στοιχημα.

 

Κανενα σαητ δεν θα σου πει ποια ειναι καλη εταιρια (οκ για μπονους εγγραφης κτλ) αλλα για αξιοπιστια οταν παιζεις με τα λεφτα σου αν δεν δοκιμασεις ο ιδιος μην διαβαζεις τιποτα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...