Προς το περιεχόμενο

Στοίχημα από το Internet


yannikas_p

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 2,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

@eko13 δεν υπάρχει θέμα με την αξιοπιστία της bet365

Είναι σαν να αμφισβητείς την αξιοπιστία της amazon η της asos αντίστοιχα στον χώρο της η κάθε μία.

 

Προφανώς κάτι δεν κατάλαβες καλά με τους όρους και προυποθέσεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν λεω οτι οι ανθρωποι θα σου κλεψουν τα στοιχεια και θα σου φανε τα λεφτα... Απλα οταν σου λεει μπονους εγγραφης 100%, κανεις την πρωτη καταθεση και σου μπαινουν αλλα τοσα αμεσως. Αυτο γινεται σε οολες τις εταιριες (απλα αυτα τα χρηματα δεν μπορες να τα κανεις αναληψη...) και αν δεν σου μπουν στελνεις ενα μηνημα και στα βαζουν, αυτα γινοντα χροονια τωρα σε ολες τι εταιριες. Σε εμενα δεν εγινε, και οταν τους εστειλα μηνημα αυτοι απλα μου στειλανε εναν κωδικο για διπλασιασμο επομενης καταθεσης!!! Ε αυτο δεν λεγεται μπονους εγγραφης... Για αυτο θεωρω οτι δεν ειναι αξιοπιστοι οταν σου λενε μπονους εγγραφης...

 

Παντως ειδικα το τσατ τους ειναι πρωτοποριακο. Με τρεις που μιλησα, συνδεθηκαν αμεσως, και αν ο ενας με εγραψε κανονικα, ο επομενος μου ζητησε συγνωμη και μεχρι που μου εκλεισε το λογαριασμο (οπως του ζητησα) χωρις μαλλον να γινεται...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμενα παντως μου εριξε πορτα η σπορτινγκμπετ ... μου εβαλε οριο πονταρισματος τα 6 ευρω !!!

 

Τεσπα επειδη παιζω μονο με καρτα moneybookers πλεον οι βασικες εταιρειες ειναι η εξης :

 

1) www.pinnaclesports.com

2) www.sbobet.com

3) www.stanjames.com

4) www.bet365.com

5) www.expekt.com

6) www.ladbrokes.com

 

και μετα απο αυτες ακολουθουν κι'αλλες οπως www.betsson.com www.bodog.com www.paddypower.com κ.α. πολλες....

 

(Eιδικα pinnnacle και stanjames... εχουν payout σε 30 λεπτα - 1 ωρα... πιο γρηγορα και απο οπαπ)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...

Καλησπέρα παιδιά. Θέλω να κάνω μια ερώτηση σχετικά με το νέο νομοσχέδιο περί του στοιχήματος. Αναφέρει πως άτομα κάτω των 21 απαγορεύεται να παίξουν. Ως τώρα όμως δεν υπήρχε κανένα πρόβλημα για τους άνω των 18. Θέλω να ρωτήσω αν συνεχίσω να παίζω και ας μην έχω φτάσει τα 21 υπάρχει περίπτωση να κλείσει το account μου ή να μου αφαιρεθούν τα χρήματα; Και γενικότερα ποιες είναι οι πιθανές κυρώσεις. Αν βοηθάει παίζω στην betfair.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα παιδιά. Θέλω να κάνω μια ερώτηση σχετικά με το νέο νομοσχέδιο περί του στοιχήματος. Αναφέρει πως άτομα κάτω των 21 απαγορεύεται να παίξουν. Ως τώρα όμως δεν υπήρχε κανένα πρόβλημα για τους άνω των 18. Θέλω να ρωτήσω αν συνεχίσω να παίζω και ας μην έχω φτάσει τα 21 υπάρχει περίπτωση να κλείσει το account μου ή να μου αφαιρεθούν τα χρήματα; Και γενικότερα ποιες είναι οι πιθανές κυρώσεις. Αν βοηθάει παίζω στην betfair.

 

 

Αν θελουν ΔΕΝ θα σου κανουν payout ... υπομονη να μεγαλωσεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Η φοβερή William Hill σε χτεσινό μου δελτίο , πιάνοντας 4 στα 7 σημεία σε σύστημα 3-7 δεν μου επικυρώνει ένα σημείο που βγήκε και με πληρώνει μόνο 3άδα. Κατά λάθος το σημείο αυτό τυγχάνει να έχει απόδοση 5.50

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί έτσι γουστάρουν προφανώς. Τα λάθη τους δεν αναγνωρίζονται. Οταν ειναι να τα πέρνουν όμως εκεί ειναι καλοί. περάσαν χαμένο το διπλό ημίχρονο της Augsburg ενώ πιο πριν και πιο μετά τα περάσαν σωστά. Και θέλουν να με πείσουν οτι έγινε λάθος. Φοβήθηκαν μην τους τα πάρω καθώς είχα 4 στα 5 εκείνη τι στιγμή και αποφάσισαν να το περάσουν λάθος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...