Προς το περιεχόμενο

Στοίχημα από το Internet


yannikas_p

Προτεινόμενες αναρτήσεις

παιδια εχει κανει καποιος αναληψη σε prepaid της eurobank πανω απο 1000ευρω? Στο site γραφει οτι μεχρι 1000ευρω φορτιζει η καρτα αλλα θελω να κανω μεγαλυτερη αναληψη και δεν ξερω αν θα τα παρει!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...

Καλησπέρα! Φαντάζομαι κάποιος θα ξέρει να απαντήσει στην απορία μου...

 

Τη Δευτέρα έκανα μια κατάθεση στη χρεωστική μου, στην τράπεζα Κύπρου. Υπήρχαν μέσα κάποια χρήματα και μαζί με αυτά που κατέθεσα το συνολικό ποσό εμφανίζεται στο ''λογιστικό υπόλοιπο'', ενώ το διαθέσιμο είναι 0. Εγώ μπορώ να κάνω κατάθεση στο site του στοιχήματος ή να περιμένω κι άλλο; Βασικά πρώτη φορά μου συμβαίνει να περιμένω έτσι μετά από κατάθεση, γι' αυτό ρωτάω... Να πάρω κανα τηλ. στην τράπεζα καλύτερα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα! Φαντάζομαι κάποιος θα ξέρει να απαντήσει στην απορία μου...

 

Τη Δευτέρα έκανα μια κατάθεση στη χρεωστική μου, στην τράπεζα Κύπρου. Υπήρχαν μέσα κάποια χρήματα και μαζί με αυτά που κατέθεσα το συνολικό ποσό εμφανίζεται στο ''λογιστικό υπόλοιπο'', ενώ το διαθέσιμο είναι 0. Εγώ μπορώ να κάνω κατάθεση στο site του στοιχήματος ή να περιμένω κι άλλο; Βασικά πρώτη φορά μου συμβαίνει να περιμένω έτσι μετά από κατάθεση, γι' αυτό ρωτάω... Να πάρω κανα τηλ. στην τράπεζα καλύτερα;

 

Οχι πρεπει να περιμενεις φιλε μου.

Δεν εχει παρει σωστα την καταθεση σου. Αν την εκανες απο ΑΤΜ λογικο.. αν την εκανες στην τραπεζα.. ΠΑΡΑΛΟΓΟ!

Δες αν παιζεις στοιχημα την μεθοδο Moneybookers

 

http://123pame.gr/mb.htm

η στο www.123pame.gr στο LIVE CHAT

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οχι πρεπει να περιμενεις φιλε μου.

Δεν εχει παρει σωστα την καταθεση σου. Αν την εκανες απο ΑΤΜ λογικο.. αν την εκανες στην τραπεζα.. ΠΑΡΑΛΟΓΟ!

Δες αν παιζεις στοιχημα την μεθοδο Moneybookers

 

http://123pame.gr/mb.htm

η στο www.123pame.gr στο LIVE CHAT

 

Την κατάθεση την είχα κάνει στο ταμείο της τράπεζας. Γι' αυτό μου φαίνεται κι εμένα παράξενο. Βασικά δε θέλω να μπλέκω με άλλους τρόπους κατάθεσης κ.τ.λ. Πρέπει σίγουρα να περιμένω λοιπόν;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 μήνες μετά...

Την κατάθεση την είχα κάνει στο ταμείο της τράπεζας. Γι' αυτό μου φαίνεται κι εμένα παράξενο. Βασικά δε θέλω να μπλέκω με άλλους τρόπους κατάθεσης κ.τ.λ. Πρέπει σίγουρα να περιμένω λοιπόν;;

 

τελικά τι έγινε? το έλυσες το θέμα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 μήνες μετά...
  • 4 εβδομάδες αργότερα...

Στην bet365 στην επιλογή Στοίχημα Γκολ έχει την εξής επιλογή: Over 2.5,3 - Under 2.5,3. Επίσης, Over 2,2.5 - Under 2,2.5. Μπορεί να μου εξηγήσει κάποιος τι ακριβώς συμβαίνει με τις δύο αυτές επιλογές; Πότε πληρώνει η απόδοση που δίνει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν πχ εχεις παιξει over 2, 2.5 και μπουν 2 γκολ το πιανει μοναδα,δε χανεις δηλαδη κι αν μπουν 3 γκολ κερδιζεις...αν μπει ενα γκολ χανεις μονο δηλαδη!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στην bet365 στην επιλογή Στοίχημα Γκολ έχει την εξής επιλογή: Over 2.5,3 - Under 2.5,3. Επίσης, Over 2,2.5 - Under 2,2.5. Μπορεί να μου εξηγήσει κάποιος τι ακριβώς συμβαίνει με τις δύο αυτές επιλογές; Πότε πληρώνει η απόδοση που δίνει;

 

Από την BET 365

 

Στοίχημα γκολ με ασιατικό χάντικαπ over 2,2.5

Τα στοιχήματα κερδίζουν αν υπάρχουν 3 ή περισσότερα γκολ. Αν υπάρχουν 2 γκολ, τότε το μισό στοίχημα επιστρέφεται και το άλλο μισό είναι χαμένο. Με 1 ή κανένα γκολ, τα στοιχήματα είναι χαμένα.

Στοίχημα γκολ με ασιατικό χάντικαπ under 2,2.5

Το στοίχημα κερδίζει αν τα γκολ του αγώνα είναι 0 ή 1. Αν υπάρχουν 2 γκολ, το μισό στοίχημα κερδίζει και το άλλο μισό επιστρέφεται. Αν τα γκολ είναι 3 ή περισσότερα, τα στοιχήματα είναι χαμένα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να ρωτήσω κι εγώ κάτι; Πριν μία βδομάδα έκανα εγγραφή στη bwin και έβαλα στο λογαρισμο μου αρχικά 10 ευρώ. Το θέμα είναι οτι ποτέ δεν έλαβα το μπόνους εγγραφής! Τί μπορώ να κάνω για να πάρω το μπόνους;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...