Προς το περιεχόμενο

Ορθογραφια λεξεων


MrSeanKon

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 190
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Με "ν" μου φαίνεται, με "σ" κάνει το "κλείνω".

 

Αλλά επειδή δεν είμαι απόλυτα σίγουρος, αν υπάρχει κάποιος/α σχετικός/ή ας μας πει για να μη λέω κι αρλούμπες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Εμε θα ειναι offtopic, αλλα τυχαια καθως googling ανακαλυψε πολυ τραγικο ιστοσελιδο. Νομιζει παθει εγκεφαλικο συνεχισει διαβασει.

 

άκλιτο ελληνικό γλώσσα

 

 

Παρακαλεί κάθε αναγνώστη: άν τουλάχιστο εις μερικό συμφωνεί, με σκοπό ελληνικό γλώσσα παγκόσμιο να σώζεται και διαδίδεται, με κάθε τρόπο προς κάθε κατεύθυνσι να διαδίδει αυτό εργασία.
Doing!:shock:

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από αυτόματο μεταφραστή πρέπει να είναι..

 

Μπα, προσπαθει να απλοποιησει τη γλωσσα κανοντας την με τις λεξεις χωρις να εχουν κλιθει, ωστε οπως λεει στην 2η παραγραφο

 

Παρακαλεί κάθε αναγνώστη: άν τουλάχιστο εις μερικό συμφωνεί, με σκοπό ελληνικό γλώσσα παγκόσμιο να σώζεται και διαδίδεται, με κάθε τρόπο προς κάθε κατεύθυνσι να διαδίδει αυτό εργασία.

 

Πιασε τ' αυγο και κουρευτο :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι οντως αν ανοιξει κανεις τη σελιδα δεν ειναι μονο αυτη η φραση που δε διαβαζεται, αλλα ολο το κειμενο. Προφανως απο αυτοματο μεταφραστη ειναι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από αυτόματο μεταφραστή πρέπει να είναι..
Προφανως απο αυτοματο μεταφραστη ειναι.

 

Μα γιατι υποτιματε τοσο τους αυτοματους μεταφραστες;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
Πες μας λιγο και το υπολιπω συστημα.

 

κάθε φορά που επισκέπτομαι το insomnia.gr βλέπω ορθογραφικά λάθη - πουθενά αλλού δεν έχω συναντήσει τόσα πολλά και σοβαρά λάθη - αλλά αυτό πρέπει να πάρει το χρυσό μετάλλιο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κάθε φορά που επισκέπτομαι το insomnia.gr βλέπω ορθογραφικά λάθη - πουθενά αλλού δεν έχω συναντήσει τόσα πολλά και σοβαρά λάθη - αλλά αυτό πρέπει να πάρει το χρυσό μετάλλιο

 

πουθενα αλλου δεν εχεις συναντησει και τοσο κοσμο:o

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...